Dodaj do ulubionych

GEMINI MS Sp. z o.o Osiedle Poranne - Siemianowice

IP: 193.37.140.* 20.03.12, 23:10
Witam,
ma ktoś jakieś informacje na temat tego dewelopera i osiedla które buduje?
Czy warto kupić dom od dewelopera który jest spółką celową zawiązaną na czas inwestycji?
Jak to będzie po zakończeniu budowy - reklamacje, awarie itp?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Kamil IP: 193.37.140.* 25.03.12, 22:54
    Byłem w Banku i powiedzieli, że nie będą kredytować dziury w ziemi dla nieznanego dewelopera
    Choć w Siemianowicach Przejałce już udzielali kredytów:(
  • Gość: Darek IP: 83.238.5.* 28.03.12, 11:12
    Osobą reprezentującą inwestycję jest Pan Cezary
    Ciekawe czy to ta sama osoba która jest w zarządzie dużego developera CPR Inwestor
    Jeżeli tak to może to jest inwestycja na sprzedaż albo coś jest "nie halo" skoro nie firmuje tego CPR a tym samym Fundusz Górnośląski
    Proponuję dokładnie pytać przed podpisaniem umowy
    CPR inwestor ma podobną inwestycję w sąsiedztwie - Będzin, ja bym polecał tą lokalizację:
    rodzinnemarzenie.pl
    lepsza komunikacja, pewność inwestycji, gwarancja, szansa na kredyt w banku :)
  • Gość: anna IP: *.dynamic.chello.pl 23.04.12, 17:05
    kupilam tam dom, prace trwaja dober zabezpiecznia i kredyt mam a jaki pan? Tam jest pan Witold !!! wiec o czy czlowieku moiwsz?
  • Gość: Darek IP: 193.37.140.* 25.04.12, 22:02
    droga anno
    czyli potwierdzasz co napisałem inwestycja w Będzinie jest lepsza?
    Tam trwają prace kolejnego etapu?
    Kim jest witold?
    Czy coś się buduje już w Siemianowicach?
    drogi marku
    ja potwierdzam obawy kamila
    każdy bank ma listę deweloperów - polecam wizytę np w milenium,pko - ciekawe czy dostaniesz kredyt na dziurę w ziemi???
  • Gość: anna IP: *.adsl.inetia.pl 09.08.12, 19:43
    Człowkeu o czym ty mowisz sprawdz KRS ( Jak wiesz co ty ) bedziesz wiedzial kto jest włascielem i kto jest w zarządzie spolki !!! Domy juz stoja na tym osiedlu porannym i sa super!!
    Drugi etap ? zarty szamba i wiocha
  • Gość: Darek IP: *.adsl.inetia.pl 09.08.12, 19:39
    CPR ??? To spółka ktora budowała jedno osiedle " Malinowie " 12 lat i do tej pory nie skonczyła dzieki za taka jakosc pewnosc i gwarancje!!!! Do tego ceny z kosmos o czym mowa???
    A domy rodzinne marzenia ? chyba zart przy domu szambo to wies i jeszcze mieszkac tam i miec rejestracje SBE co za siara
  • Gość: Marek IP: *.dynamic.chello.pl 23.04.12, 17:02
    o czym ty mowisz, bank nie udziela kredytu deweloperowi tylko kupujacemu! wiec jak nie wiesz o czy mowisz to nie pisz, a napewno nie bylem w banku lub nie stac cie na dom wiec dlatego
  • Gość: jaro IP: *.dynamic.chello.pl 23.04.12, 17:03
    Powiedz ze nie stac cie na kredyt facet a nie zwlaj winy na innych
  • Gość: Filip IP: 195.29.155.* 03.05.12, 08:30
    ludzie wstyd mi ze tacy sa polacy, jak im sie powie ze sa glupcami to obrazaja sie!
    przeciez bank nie uldziela kredytu firmie ale tobie baranie!!! Jak cie nie stac na kupno domu to kredytu nie dostaniesz a nie ze firma budujaca nie dostaje. przecizez to ty sie chiales kredytowac.
  • Gość: olek IP: *.dynamic.chello.pl 22.11.13, 18:43
    Takie rzeczy piszą ludzie których nie stać na dom widziałem fajne i sprzedane wybudowane wszystkie
  • Gość: Marek IP: 195.29.155.* 03.05.12, 08:34
    to jest spolka yz o.o. czyli spolka prawa handlowego, celowa cos ci sie pomylilo
  • Gość: Monia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.12, 13:24
    Nie wiem co to za spółka celowa została utworzona na budowę tego osiedla ale dam Ci dobrą radę sprawdź ich dokładnie. Sprawdź SAM OSOBIŚCIE w Urzędzie Miasta czy Twoja działka ma drogę dojazdową. Jest w Siemianowicach jeden deweloper który wybudował osiedle w Siemianowicach Śląskich (Przełajka) tuż obok Porannej ale nie zrobił drogi dojazdowej i teraz są problemy. Może to Ci sami ludzie.
  • Gość: Maro IP: *.adsl.inetia.pl 09.08.12, 19:47
    ???? Jest droga wyznaczona i służebność drogowa wpisana w ksiegach wieczystych wiec o czy mowisz sama sprawdz JAK NIE ROZUMIESZ CO JEST NAPISANE TO NIE ROB SIEBIE IDIOTKI
  • Gość: prawdziwy IP: *.204.191.243.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 10.11.13, 12:46
    Droga Pani współwaścicielko firmy, Pani Mirosławo
    proszę się tak nie denerwować na prawdę
    Nie macie drogi chyba, że to bagno to droga
    każdy kto pojedzie na Wasze osiedle Poranne zobaczy prawdę objawioną
    a o jakości budowy świadczy jakośc zaplecza budowlanego - kibelek macie SUPER:))
    jaki kibel taki dom, co???
  • Gość: klient IP: *.mmj.pl 21.03.14, 17:58
    Drogi Panie chyba pomylił Pan osoby miejsca etc. Każdy ma udział w drodze i jak widać każdy robi sobie z tym co chce, a o " drodze której Pan mówi" to proszę sprawdzić !!! To teren prywatny i nikt nie powinien jeździć tym terenem. To że ludzie zrobili sobie drogę to jak za komuny niczyje czyli nasze. Ale niech Pan nie wymaga żeby robiono drogę - bo to koszty i bezprawie Braki w wykształceniu ? ale sądzę że nauki postkomunistyczne wyniesione z domu.
    Żałosne
  • Gość: Miareczka IP: *.30.18.214.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 22.03.14, 18:19
    Nie nie mam kompleksów jak Pan lub Pani
    Prawda boli, co???
    Wasza nowa inwestycja też nie ma dojazdu i ten sam kibelek:)
    brak drogi i brak własności to standard w gemini ms
  • Gość: anna IP: *.adsl.inetia.pl 09.08.12, 19:49
    Tak , ale to
    osiedle ma droge ,chodzi ci pewnie o ten blizniak Pana Deszcza! no tam jest problem
  • mati4474 27.04.13, 11:47
    Pani Anna najwidoczniej nie jest dobrze poinformowana, ponieważ po rozmowie z panem D. I po dogłębnym przeanalizowaniu dokumentów wrzystko jest w jak najlepszym porządku Bliźniaki są wybudowane ze środków własnych a nie kredytu inwestycyjnego co często powoduje wiele komplikacji a najważniejszym dokumentem którym oczywiście dysponuje ten pan jest Pozwolenie na budowę z dostępem do drogi publicznej gdzie decyzja ta jest decyzją ostateczną Proszę następnym razem czerpać informacje z wiarygodnego źródła a nie opierać się na plotkach , oczernianiu a swoją frustrację związaną z brakiem zdolności kredytowej wyładowywać na forum.
  • Gość: gość IP: *.telesim.com.pl 01.12.13, 13:11
    Jasno można wywnioskować, że nie ma na forum rzetelnych informacji na temat developerów. Można przeczytać samopromocyjne wpisy lub skargi klientów.
    Mam przekonanie, że są lepsi i gorsi developerzy. Najlepiej przyjechać zobaczyć i zapytać sąsiadów - wszystkiego się dowiecie !!!
    W tej dzielnicy nie ma tajemnic - wszyscy wiedzą o wszystkich, nawet ile developerzy zarabiają na poszczególnych domach:)
  • Gość: taki IP: *.30.67.29.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 12.12.13, 22:54
    a na dojeździe do osiedla bagno a do nowej inwestycji to będzie bagno do kwadratu bagna.
    To co może obiecać deweloper nie obieca nawet polityk:)
  • Gość: klient IP: *.204.61.255.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.02.14, 23:14
    Czy ktoś ma jakieś informacje na temat nowej inwestycji gemini?
    Podobno w tym lasku sam developer wysypał odpady budowlane w tym azbest???
  • Gość: Gość IP: *.mmj.pl 02.03.14, 07:39
    A skąd azbest? od laty nigdzie go nie ma przecież?
  • Gość: Jarek IP: *.mmj.pl 02.03.14, 07:46
    Jestem zainteresowany zakupem tam domu i chodziłem po całości, w dalszej części działki są zasypywane jakieś stare fundamenty ale to gruz ziemią a ojciec a jest budowlańcem powiedział że tak się robi jako podsypkę. Każdy jest specem na forum a w rzeczywistości nie ma pojęcia o niczym. Zresztą skontrolowałem to i była interwencja policji i straży miejskiej ale stwierdzili że wszystko jest ok.
  • Gość: gosc IP: *.mmj.pl 04.03.14, 15:19
    Wszystko podobno? za wybuchy na słońcu tez podobno spółka odpowiada GADANIE HAHAHA, fajny poziom człowieku reprezentujesz, ale znając życie konkurencja wszystko napisze zeby sprzedawać takie same domy tylko droższe
  • Gość: 007 IP: *.mmj.pl 10.03.14, 17:09
    Byłem na budowie i widziałem prace ziemne pod fundamenty pierwszych domów, sama ziemia i pasek to podobno dobrze jak mi teść powiedział niz innego nie był skąd takie info ?/? czy znow jakies ploty bo komuś coś nie pasuje a szczególne konkurencji! domy budowane z tych samych materiał co inni deweloperzy w rejonie a cena od kilkudziesięciu tyś do ponad 100 tyś niższa. Chyba jakiś uczciwy w miarę i nie chce orżnąć klientów.
  • Gość: GOSC IP: *.mmj.pl 10.03.14, 17:01
    Nie wiem co masz na mysli spolka celowa??? chyba ze nei rozumiesz o czym mowisz, Widzialem domy ktore wybudowla teraz zdecydowałem sie na apartament. Moim zdaniem to normala spolka deweloperska, zapewnia konto powiernicze a to mało kto ma bo banki zadaja gwarancji
  • Gość: buu IP: *.31.21.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 11.03.14, 22:31
    o rany,
    czy ktoś to czyta?
    drodzy przedstawiciele developer - nie kompromitujcie się tymi wpisami

oglądałem te wasze osiedle wzorcowe
    hahaha - kibel, śmieci, wszędzie śmieci, brak drogi i jakieś dziwne spojrzenia tych robotników
    A ta nowa inwestycja też nie ma dojazdu - sprawdziłem ulica dojazdowa to KOSZMAR dla osobówki !!!
  • Gość: szukajacy IP: *.mmj.pl 09.04.14, 07:19
    Jak t budowa chyba nie widziałeś prawdziwych budów, a c do drogi ja tez sprawdziłem jest to droga miejska i jest już uchwała Rady Miasta na budowe tego odcinaka w 2015/2016, dla mnie super bo nie trzeba bedzie kasy wydawac na droge a to k... koszty. No i najwazniejsze nie znajdzie sie jakis idiota sasiad ktory zablokuje mi droge bo tak jest we wspolnasnosci troche poszukaj
  • Gość: niezadowolony IP: *.telesim.com.pl 27.03.14, 21:16
    Zapraszam wszystkich do sprawdzenia tej firmy - nie trzeba czytać forum
    Siemianowice Rumiankowa tam gdzie brak drogi i góra śmieci
    a Pan Cezary nie jest reprezentantem firmy więc wszystko Wam obieca co tylko chcecie a potem pozostaje smutek lub prawnik.
  • Gość: szukajacy IP: *.mmj.pl 09.04.14, 07:15
    Skąd masz takie informacje? jestem zainteresowany zakupem domu i dostałem tego Pana pełnomocnictwo notarialne gdzie ma pełne prawa do reprezentowania spółki wiec o co chodzi ?
    I sprawdziłem KRS spółki i Pan Cezary jest wpisany w KRS ie więc jako Prezes Zarządu odpowiada za podejmowane decyzje i zobowiązania, wiec skad takie wieści ?proponuję użyć czasem głowy i spokojnie sprawdzić w necie KRS, to każdy nawet ćwierć inteligent potrafi chyba.
  • Gość: john IP: *.mmj.pl 09.04.14, 09:03
    Szukam w tej lokalizacji domu i czytam te wszystkie komentarze i nie wiem o co chodzi. Każdy coś pisze a nawet trudu sobie nie zada żeby w pisać w necie info o poszczególnych spółkach i ludziach. Patrzę na ceny i są dość wysokie modna dzielnica i zresztą fajna jak na zachodzie europy miasto ale jak na wsi cisza spokój można odpocząć w weekend a to podstawa dla rodzinny. Wszyscy budują z prawie z tych samych materiałów, są różne lokalizacje, trudno zdecydować i kić coś za rozsądne pieniądze, niektóry maja takie ceny że ewidentnie chcą orżnąć człowieka i w mawiają że ich inwestycja jest naj....., ale dlaczego mam płacić 100 - 120 000 tyś. więcej za to samo lub podobne?za taką kasę to wykończę fajnie dom i jeszcze starczy na jakieś małe autko dla żony.
    Pamiętajcie tylko żeby była drga. A architektura cóż kwestia gustu ale jak dla mnie to nie chcę mieszkać w domu jakich lub b. podobnych jest na dzielnicy kilkanaście, to dobre dla przeciętniaków. Pozdrawiam
  • Gość: sędzia IP: *.telesim.com.pl 16.04.14, 23:02
    Racja skoro nie jesteś przeciętniakiem to napewno ta oferta Cię zachęciła do poszukiwania informacji o Gemini MS
    www.geminims.pl/index.php/oferta/sielskie-zacisze
    Chętnie poznam Twoją opinię jak będziesz po spotkaniu z developerem.
    Napisz tez coś o dojeździe do tego osiedla, bo w mojej ocenie nie ma dojazdu !!!
    Słyszałem, że legalna droga do tej inwestycji będzie za kilka lat.
    Słyszałem też, że kanalizacja z tej inwestycji ma być włączona do deszczówki a to jes niezgodne z prawem.
    Na koniec może napiszesz coś o samej spółce bo (pisałem o tym dzisiaj) coś podejrzanego jest z reprezentacją.
    W weekend przejechałem się na osiedle Poranne i zapytałem o zlokalizowane tam domy i drogę dojazdową - bezcenne doświadczenie.

• Gość: klient IP: *.mmj.pl 16.04.14, 23:25
    Nie wiem co masz na mysli podejrzane? Dyrektorem czy prezesem sie bywa jak nie rozumiesz tego coz czas pokaze. Prezesem byl inny czlowiek ale jak bys sprawdzil to byl jeden z udzialowcow wiec co w tym dziwnego? Wydaje mi sie ze to kilka spolek jest powiazanych bo prezes jest tez w kilku innych spolkach i to deweloperskich i produkcyjnych z budowlanki Widzialem oferte tej drugiej spolki fajna ale druga str slaska i cena za apartament bo buduja 4 bloki apartem domy pasywne i cena pol miliona nie na moja.kieszen . Droga to proponuje porozmawiac z listonoszem to kopalnia wiedz sam mi powiedzial ze jest uchwala miasta budowy juz tym roku tej drogi a sprawdzilem tez media projekt na prad gaz i sanitarke maja uzgodnione do budowy wiec o co chodz? A deszczowke wlasnie miasto z droga bedzie robic juz w tym roku sprawdz w miescie Proponuje po urzedach pojedzic i zebrac wlasciwe info zegnam bo widze ze nic pan nie wie jak to polaczki aby gafac bez sensu robiac nie douczonych
  • Gość: sędzia IP: *.telesim.com.pl 16.04.14, 22:42
    o to zapraszam na strony ministerstwa sprawiedliwości, nawet lin proszę:
    ems.ms.gov.pl/krs/danepodmiotu
    Pan Prezes nazywa się Witold Strzelecki
    czy ktoś widział tego Pana w siedzibie spółki?
    czy teraz rozumiesz co oznaczają obietnice Pana Cezarego - NIC, bo nikogo nie reprezentuje skoro nie jest w KRS.
  • Gość: klient IP: *.mmj.pl 16.04.14, 23:00
    Podpisalem mowe deweloperska u notariusza Pan Cezary jest pracownikiem spolki i ma notarialne pelne pelnomocnictwo co sprawdzil moj prawnik a do tego jest od miesiaca prezesem zarzadu bo zostal powolany na walnym nadzwyczajnym zgromadzeniu wspolnikow
    A wpis w KRS TO NAWET 3 miesiace Widze ze nie przepada Pan za tym Panem ale zeby z siebie robic z niewiedz glupka. To zalosne
    Ponadto dla Pana info w bankach znaja tego Pana i bez problemu honoruja dokumenty i umowy podpisane prze niego a skladalem o kredyt wniosek w kilku. Wiec o co chodz? Prosze o info jak ma Pan jakies podstawy
  • Gość: sędzia IP: *.telesim.com.pl 16.04.14, 23:23
    OK, rozumiem, że jesteś pracownikiem spółki Gemini MS, bo skąd takie informacje, że walne, że wszyscy znają itp.
    A ten Pan jest mi obojętny, po prostu szanuję uczciwość a tu jej brak.
    Gdzie podpisałeś akt notarialny i jaki ma numer? Chętnie potwierdzę Twoją prawdomówność jako klienta.
    To poproś aby udostępnili to pełnomocnictwo na www
    Honorują bo znają, w jakim banku? chętnie zatelefonuję i zapytam czy znają i dadzą kredyt na hasło "znają"
    A dla Twojej wiedzy, bo po sposobie pisania domniemam, że braki w wykształceniu masz znaczne
    www.eporady24.pl/sad_przymusi_do_aktualizacji_danych_w_krajowym_rejestrze_sadowym,artykuly,8,31,647.html
  • Gość: klient IP: *.mmj.pl 16.04.14, 23:35
    Nie czytasz czlowieku i widze ze braki to u ciebie podpiujac akt notarialny osoba ktora to robi z ramienia spolki musi okazac pelnomocnictwa i uchwaly stad ta wiedza Jestes po jakies uczellni prywatnej? Poczekaj trochw na uaktualnienie danych a potem odp bo okaze sie ze wyjdziesz na nieuka i co Na marginesie to juz kupilem bo juz nie wiele tego maja a miejsce fajne
  • Gość: klient IP: *.mmj.pl 16.04.14, 23:42
    Proponuje zadzwonic do kancelarii notarialnej Przemyslaw Czuk w Siemianowicach otrzymasz info bo prawo mi nie pozwala udzielac danych ale ktos kto podpisuje sie sedzia i tego nie wie to juz swiadczy o wyksztalceniu lub jakies priv uczlni dla i...Zegnam bo to bez owocne gadanie
  • Gość: klient IP: *.mmj.pl 16.04.14, 23:07
    Nic nie reprezentuje? To prosze odpowiedziec dlaczego klienci z poprzedniej inwestycji bez problemu podpisywali umowy deweloperskie u notariusza i dostawali kredyty? Bo rozmawialem. Nimi i tp wlasnie tem Pan podpisywal wszystkie dokumenty i umowy.
  • inimeg2010 05.06.14, 22:05
    ???
    krs.wyborcza.biz/firma/szczegoly/gemini-ms-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia-363434
  • Gość: marek IP: *.mmj.pl 09.04.14, 08:49
    Może mi odpowiesz o co chodzi? płaciłem rezerwację na dom bo Pan jest pracownikiem spółki więc skąd taka informacja? Podpisałem umowę deweloperska i notariusz wszystko sprawdził jak i mój bank w którym biorę kredyt. Bank mi powiedział że deweloper jest im znany i udzielili już klientowi kredyt na inny lokal i wszystko było ok. Mają nawet umowę ze spółką a Pan Cezary ma notarialne jak Pan Bóg przykazał pełnomocnictwa. Zresztą jako jedna spółka w okolicy gwarantują mi konto powiernicze. Więc skąd te informacje ?
  • Gość: szukajacy IP: *.mmj.pl 16.04.14, 23:54
    Bylem tam wczoraj ladne domy taki inne niby klasyczne ale i nowoczesne a gdie te smieci. ? Widzialem na www cene byla fajna jak na taki dom szloda ze juz poszlym
  • Gość: Saladyn IP: *.telesim.com.pl 17.04.14, 12:05
    Dla mnie to jest w ogóle jakiś absurd niezrozumiały, żeby wybudować osiedle (jakkolwiek szumnie by to nie zabrzmiało), nie zapewnić mieszkańcom godziwego dojazdu do domów i jeszcze puścić im pod oknami konwoje ciężarówek, które wiozą materiały budowlane na kolejną inwestycję, żłobiąc przy okazji takie koleiny i dziury, że jak się człowiek nachyli, to można dostrzec przez nie jądro Ziemi, a w oddali majaczące plaże Australii. Podpisać umowę, sprzedać dom (pomijając znaczącym milczeniem nie do końca uregulowany stan prawny sąsiednich gruntów, albo snując opowieści z mchu i paproci, jak to miasto lada moment położy tu drogę, chodnik oraz ścieżkę rowerową z punktem widokowym na Tatry i norweskie fiordy), a potem umyć ręce i jak najszybciej przenieść się na kolejną budowę, zostawiając klientów wśród krajobrazów jak na Marsie, gdzie problem z wylądowaniem miałaby nawet sonda Voyager. Dotyczy to wszystkich deweloperów, nie tylko firmy GEMINI, a także lokalnych władz samorządowych, które mają na takie sprawy centralnie wyjeb*** i wolą organizować festyny z krupniokami i kabaretami Masztalskich, niż zadbać o podstawowe prawa i potrzeby obywateli). Niech się nowi mieszkańcy Przełajki, którzy włożyli w marzenie o własnym domu oszczędności życia i wzięli kredyty, martwią na własną rękę. Niech z własnych pieniędzy utwardzają drogi, stawiają oświetlenie, serwisują na bieżąco zniszczone zawieszenia samochodów, a najlepiej kupują amfibie, żeby w ogóle dojechać do domu od października do maja. W Siemianowicach składają chyba ciągle Rosomaki dla polskiej armii - jedyna dobra wiadomość jest taka, że po zakończeniu misji wojskowej w Iraku i rychłym wycofaniu się z Afganistanu, popyt lokalny na takie transportery opancerzone wśród świeżo upieczonych mieszkańców Przełajki na pewno nie spadnie. Wspierajmy więc polskie przedsiębiorstwa - bierzmy sprawdzone domy na sprawdzonych ziemiach od sprawdzonych polskich deweloperów i kupujmy polskie Rosomaki, żeby do nich dojechać!
  • Gość: W IP: *.mmj.pl 17.04.14, 14:53
    Droga musi być chyba prawnie uregulowana bo inaczej żaden deweloper nie dostałby pozwolenia na budowę takie są przepisy. A to nie jest ta droga priv ??? bo jak tak to zawsze możesz sobie zrobić drogę lub trzeba było wynegocjować w umowie deweloperskiej - notarialnie. Z tego co rozumiem to mieszkasz tam? Nie wymagaj też żeby zaraz miasto wybudowało ci drogę bo się zadłużyłeś do końca życia pewnie i dzieci będą jeszcze spłacać. Zresztą prywatnych dróg nikt nie robi to obowiązek właściciela wiec następny Polaczek który się zadłużył i żądaj żeby coś za frajer mu zrobiono. Zawsze możesz sobie zrobić drogę W Polsce polowa ludzi nie ma drug normalnych a ty jakbyś się z Marsa urwał. Ja dobrze że jestem przy miejskiej drodze.
  • Gość: marek IP: *.mmj.pl 17.04.14, 14:56
    Chyba muszą mieć pozwolenie jak jeżdżą ? ty się wprowadziałe to daj innym żeby mogli ty też sie budowałaeś wiec o co chodzi ?
  • Gość: Jaro IP: *.mmj.pl 17.04.14, 15:12
    Masz racje, ja mam z takimi problemy, jak się budowali to oczywiście wszystko w porządku, ja teraz kupiłem działkę i zacząłem budować o wszystko im przeszkadza, za głośno kurz etc. Kur... taka Polska mentalność.
  • Gość: Saladyn IP: *.telesim.com.pl 17.04.14, 15:53
    To nie "mentalność Polaczka", którą mi zarzucacie Panowie o wielu tożsamościach, piszący przedziwnym zbiegiem okoliczności z tego samego adresu (providera). To wymierne straty i realne zagrożenie. Przejeżdżające konwoje - ciężarówki z gruzem i TIR-y z piachem czy innymi materiałami nie tylko rozjeżdżają i dewastują jedyną sensowną możliwość dojazdu dla mieszkańców całej ulicy, ale też stanowią poważne zagrożenie dla ich życia i zdrowia. Czy mieszkający tam ludzie mają zabronić swoim dzieciom wychodzić z domu, żeby nie zginęły pod kołami pędzącej ciężarówki? Nie mówiąc już o tym, że te samochody wzbijają w powietrze potworne tumany kurzu, który osiada na nowych elewacjach, a wskutek generowanych przez nie wstrząsów pękają ściany domów. To nie jest żadne widzimisię, ani mentalność Kalego. Mam ponosić wszystkie te koszty, żeby zrobić dobrze komuś, kto chce się wybudować przy zupełnie innej ulicy - kilkaset metrów czy kilometr dalej? Jeżeli firma GEMINI czy jej przedstawiciel kreują się na takich wielkodusznych i miłosiernych Samarytan, to niech puszczą transporty na swoją nową inwestycję ulicą Sosnową (będzie nawet bliżej). Nie? Ciekawe dlaczego? :-)
  • Gość: cezar_sosenka IP: *.mentorg.com 17.04.14, 23:26
    Kochani Jaro, Marek, W, szukajacy i oszukujący oraz inni nieznajomi o wiedzy nieograniczonej.

Jestem przybyszem z dalekiego wschodu i poszukuję gniazda dla mojej rodziny, która składa się z czterech podmiotów: ja, mój partner Oliwier, piesek „sterczący ogonek" i nasz latajacy dywan.
    W swoich poszukiwaniach natknąłem się na przepiękną stronę www.geminims.pl/ na której to zobaczyłem dom moich marzeń.
    Czym predzej polecieliśmy w okolicę ul. Porannej, w tej chwili już Poranionej kołami ciężarówek.
    Nasze oczy zobaczyły cudowne domki o nienagannej konstrukcji położonych na działkach dużych min 300m2 (w metraz działki wliczona jest powierzchnia: działki, działki sąsiada, udział w drodze miejskiej, drodze wiejskiej i terenie prywatnym, którego nie ma). Domy zgodnie z opisem są wolnostojące, jednak z uwagi na ryzyko obalenia każdy musi podpierać się o garaż, a ten z kolei o dom sąsiada.
    Jakież było nasze rozczarowanie: gdy pan ”oszukany” poinformował nas, że wszystkie pałacyki są już rozprzedane. Na szczęście sąsiad z za dziurawego płotu pan ”nabity w butelke” przekierował nas 300m na północny zachód, celem zapoznania się z przepiękną inwestycją domów jednorodzinnych o charakterze zabudowy zawartej – blokowej.
    Każdy z domków posiada przepiękny ogród pełen sąsiadów. Za ścianą domu rozlega się przepiekny odgłos ptaków bedących w okresie godowym, a wszystko to na nowiutkim Samsungu Smart TV 65 cali sąsiada o dzwięcznie brzmiącym nazwisku ”zrobiony w konia”.
    Dodatkowych informacji na temat, życia marzen można uzyskać u prowadzącego teleturniej ”Bitwa o dojad do domu”
    Na szczesie nasz latający dywan omija wszystkie przeszkody i a parkowanie to nie wyzwanie.
    Wszystkich zainteresowanych udziałem w naszym programie prosimy o wysyłanie zgoszeń do prowadzącego. Przed wysłaniem wniosku proszę zaopatrzyć się w dobrego prawnika, bo może okazać się niezbędny.
  • Gość: polak IP: *.158.216.82.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 22.04.14, 12:19
    A po co nam tu ktos ze wschodu Dywan i na Krym. Do lepianki Nastepny gorol pcha sie tutaj
  • Gość: Pływak IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.05.14, 12:52
    Zapraszamy wszystkich klientów i potencjalnych klientów na osiedle Poranne gdzie jeden z domów wybudowanych przez tą spółkę tonie w błocie!
    Koszmar - sprzedać i zapomnieć to filozofia tego developera.
    Z przykrością donoszę, że pozostali developerzy na przełajce mają takie same standardy.
    Zanim kupisz zapytaj mieszkańców - koniecznie !
  • Gość: Zarząd IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.14, 07:18
    W odpowiedzi na zarzuty informujemy :

Spółka GEMINI MS Sp. z o.o., projektując " OSIEDLE PORANNE " w 2012r., również zaprojektowała drogę na działce 5/5, przylegającą do posesji. Niestety w/w działka to współudział, gdzie współwłaściciele, którzy kupili czworaki i trojaki od ES INVEST oraz w/w firma nie wyrazili zgody na prowadzenie jakichkolwiek prac budowlanych na tym terenie.
    Dlatego spółka GEMINI MS, zmuszona była projekt drogi wycofać z wydziału architektury, zobowiązując się do nieprowadzenia jakichkolwiek prac budowlanych na tym terenie. Jednocześnie zastrzegła, że nie wyraża zgody jako współwłaściciel na wybudowanie drogi, bez wcześniejszych uzgodnień wg. prawa budowlanego.
    Niestety, pomimo tego, bez wymaganych przepisami dokumentów i zgody właścicielskiej część działki drogowej została wybudowana bez jakichkolwiek projektów czy uzgodnień. Nie spełniająca wymogów budowlanych "samowolka" powoduje, iż część posesji jest systematycznie zalewana. Dlatego jako współwłaściciele działki dr. oraz dbając o dobro naszych klientów wystąpiliśmy do PINB w Siemianowicach Śl. o wyegzekwowanie prawa, wyciągnięcia konsekwencji i likwidacji lub poprawy samowoli budowlanej.
    Filozofią spółki jest dbanie o klienta i jego interes, nawet jak inwestycja zostanie zakończona.
    Wszelkie dokumenty tj. (korespondencja od 2012r. z Wydz. Architektury, PINB oraz współudziałowcami w/w działki dr, są dostępne w siedzibie spółki i częściowo na stronie www.geminims.pl/index.php/info)

ZARZĄD
    GEMINI MS Sp. z o.o.
  • Gość: kto? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 31.05.14, 00:17
    Drodzy,
    Zarząd czyli kto Pani Mirka i Pan Witold, czy może Pan kompleks "studia w londynie" ?
    Klienci nie mają dojazdu a z wcześniejszego wpisu wynika, że kostka przed domem jest nielegalna i co? Kilka tysięcy w błoto, bo developerzy z sobą konkurują.
    Możecie sobie to wyobrazić, że Wasz developer pisze na Was skargę i musicie demontować kostkę przed domem za którą zapłaciliście aby nie tonąć w błocie. Gratuluje Gemini!
    No a już teoria o zalewaniu domów bo jest kostka brukowa to znaczy, że faktycznie szkoła była ale w Lądku.

Zastanówcie się przed kupnem. Na przełajce będzie kilka ciekawych działek w najbliższym czasie więc warto popytać!
    Zwracam uwagę, że dojazdu do nowej inwestycji też nie ma i nie będzie, bo miasto nie ma kasy na utwardzenia dróg.
  • Gość: mieszkaniec IP: *.mmj.pl 01.06.14, 15:11
    Panie " Kompleks"!!!
    Myślałem że mieszkamy w kraju , gdzie jest prawo które powinno być przestrzegane i że wszyscy są równi wobec niego! A tu się okazuje że są równi i równi inaczej? Facet zrobił sobie kostkę za kilka tysięcy a ja mam płacić kilka tysięcy za naprawę i zabezpieczenie domu! Hello coś tu nie tak.
  • cookie007 30.12.15, 21:09
    Witam
    Wlasnie z mezem jestesmy w trakcie kupna dzialki na osiedlu na przelajce
    www.osiedleprzelajka.pl
    Jestesmy zupelnie zieloni w temacie , wiem ze dzialki beda wyrownane i ze bedzie dojazd utwardzony tak nam powiedziano . Troche zastanawia mnie ten spad od strony pola ... Czy macie jakas opinie na ten temat . Spolka ktora nam sprzedaje dzialke to Platinum Investment . Bede bardzo wdzieczna za opinie .
  • nowakwalenty 07.07.16, 09:32
    Treść postu jest niedostępna.
  • leupico 17.12.17, 09:28
    Ja również nie polecam tego dewelopera. ŻADEN termin nie został dochowany przez Pana Cezarego. Obecnie sama oczekuję na dom, który powinien być już gotowy natomiast jest jeszcze w stanie surowym zamkniętym (pomijając ocieplenie z zewnątrz). Z tego co się dowiedziałam są jeszcze klienci którzy oczekują na wykończenie domu przede mną. Niestety nie mam pojęcia ile jeszcze będę czekać...
    Ten Pan obiecuje dużo tylko na obietnicach niestety się kończy.
    Ogólnie nie polecam dewelopera - pięknie potrafi rozmawiać i schodzić na poboczne tematy, niestety kręci i nigdy nie powie prawdy jak sprawa wygląda.
    Żebym nie była gołosłowna : Inwestycja : Siemianowice Śląskie, Rok: 2017, Zabudowa: Quatro.
  • inimeg2010 20.12.17, 18:07
    Powyższy wpis nie został dokonany przez żadnego z klientów os. Quatro, ponieważ budynki są realizowane zgodnie z zawartymi umowami deweloperskimi w formie aktów notarialnych. Ten wpis, jak pozostałe negatywne opinie, zostały dokonane w większości przez " starszego szpakowatego pana " Piotra J.... i jego młodą konkubinę Agnieszkę G.... .
    Piotr J.... i jego konkubina Agnieszka G.... , mieszkają na ul. Porannej w Siemianowicach Śl. Negatywne wpisy mają na celu szkalowanie i zdyskredytowanie spółki, jako zemsta za wytoczone sprawy sądowe za kradzież, wyłudzenie i oszustwa.
    Jednocześnie informujemy, iż nie jesteśmy jedyną firmą oszukaną przez Piotra J.... i Agnieszkę G.... , gdyż w ostatnich tygodniach prawomocnym wyrokiem Sądu w/w musieli zapłacić odszkodowanie za oszustwo, które egzekwował komornik.
    Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu bezpośredniego ze spółką w celu weryfikacji i potwierdzenia naszych słów. Posiadamy pełną dokumentację pisemną, elektroniczną i fotograficzną.
    Zgromadzenie Wspólników
    GRUPY GEMINI MS
  • bietka1980 07.02.18, 12:25
    Jeśli chodzi o klientów spółki Gemini Ms z Siemianowic Śląskich, to jeden z Klientów spółki Pan Piotr J. wraz z Konkubiną Agnieszką G. oszukali mnie nie płacąc mi za zleconą mi usługę, chodziło o pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości Pani Agnieszki G. Po znalezieniu nabywcy i spisaniu umowy przedwstępnej przeze mnie Pani Agnieszka G i Pan Piotr J. przestali odbierać moje telefony i sami podpisali umowę notarialną sprzedaży nieruchomości nie płacąc mi całej ceny za wykonaną pracę, podając jako przyczynę moją niekompetencję. Sprawę skierowałam do Sądu i wyrok nakazywał zapłatę na moją rzecz wynagrodzenia wg zawartej między moją Firmą i Panią Agnieszką G. umowy, Sąd w uzasadnieniu wskazał że wykonałam wszystkie swoje obowiązki rzetelnie i prawidłowo. Piszę ponieważ Klienci - dokładnie Pan Piotr J. nabył od spółki Gemini MS dom (lokal mieszkalny przy ul. Porannej i oboje szkalują nie tylko moje dobre imię a także prezesa Gemini Pana Cezarego N. ze względu na to, że jak słyszałam przywłaszczyli Oni sobie mienie spółki, o co toczy się postępowanie sądowe. Jeśli chodzi o prawdziwość informacji podanych przeze mnie dla zainteresowanych tematem mogę przesłać wyrok Sądu z uzasadnieniem - prośby proszę przesyłać na mój adres email: elaczyz@poczta.onet.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.