Dodaj do ulubionych

Deweloperzy Kraków -- opinie

IP: *.chello.pl 15.06.10, 08:42
Proponuję zebrać tutaj wszystkie opinie i oceny o developerach w Krakowie. Jeśli macie jakieś doświadczenia, uwagi, wątpliwości możecie podzielić się z innymi. Każda opinia będzie pomocna.
Edytor zaawansowany
  • Gość: mirka IP: *.skorpio.net.pl 19.06.10, 11:13
    Ostatnio czytalam artykuł o nagrodach przyznawanych deweloperom: deweloper roku 2010 i statuetka złotego sokoła. O dziwo wyróżnienia dostała firma Verona Building mimo, że w internecie raczej nie szczyci się pozytywną opinią. no jak to? To jak to działa? Wszyscy na nich psy wieszają a potem dostają nagrodę... Albo coś z konkursem jest nie tak, albo to internauci lubią sobie poszczekać.
  • Gość: paker IP: *.linuxpl.com 15.02.11, 17:45
    Po Veronie psy wieszają tak samo jak po wszystkich innych deweloperach... A ja kupiłem od nich w tamtym roku mieszkanie i jestem zadowolony. Dobra cena w stosunku do lokalizacji, obsługa miła, żadnych problemów.
  • Gość: Sagano IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.11, 12:54
    Ej Paker, a w kórej inwestycji kupiłes od Verony to mieszkanie? W Tarasach czy w Torre? Tak z ciekawości pytam gdzie lepsze mieszkania mają?
  • Gość: paker IP: *.linuxpl.com 28.02.11, 17:08
    Wiesz Sagano, to wszystko zależy od tego co się komu podoba.
    Chociaż w sumie architektura obu inwestycji troche podobna jakby patrzeć na balkony:) Ale ja ze względu lokalizację mieszkanie kupiłem w Torre. od samego początku szukałem czegoś po tej stronie Krakowa
  • Gość: interesant IP: *.159.18.162.static.crowley.pl 22.02.11, 17:14
    A co sadzicie o tym deweloperze? Wybierają się na giełdę.
    Też budują w Krakowie i okolicach.
  • Gość: Geniu IP: *.icpnet.pl 30.05.11, 16:44
    Od jakiegoś czasu bardzo starają się, żeby wszystko było w porządku, bo był czas że dokonali złych wyborów wykonawstwa.... Wiadomo, nie da się dogodzić od razu wszystkim, ale można powiedzieć że stosunkowo wysoka jakość do ceny.
    Przy moim odbiorze mieszkania było wszystko w porządku. Pojawiło się kilka wad, ale nie więcej niż w każdej innej budowie. Nie miałem wielkich wymagań w sumie, i uważam że całkiem przyzwoite mieszkanie w dobrej lokalizacji.
  • Gość: Uwaga IP: *.static.kompus.3s.pl 03.06.11, 23:02
    Uwaga na próby budowania pozytywnego pijaru. Poczytajcie fora o osiedlu Chełmońskiego, Tychach, Katowicach, Wrocławiu. To tyle w temacie. Pozdrawienia z Tychów.
  • Gość: Secesja IP: 91.230.99.* 19.01.14, 23:53
    Dołączam do tego Wieliczkę.
    Zapraszam na forum modrzewiowa55.pl
  • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 18.03.14, 17:29
    Potwierdzam z własnego doświadczenia . Murapol to jedna wielka porażka na każdym etapie prac przy budowie mojego mieszkania. Nie jestem zadowolony ani z wykonania ani z obsługi . Miło było tylko do czasu wpłaty kasy a potem zwłoka w terminach , byle problem to pisma, pisma, pisma i przeciąganie a po wielu miesiącach odmowa pomimo uprzednich zapewnieniach ze usuną wady. Zdecydowanie nie polecam bo potem albo pogodzisz się z porażką i naprawisz za swoje albo będziesz liczył że twój prawnik jest bardziej cwany od ich w sądzie . Zwalanie winy na podwykonawców :) śmiechu warte. Gdyby firma dobierała właściwe za odpowiednie pieniądze ekipy to by była jakość i terminy zachowane. Od początku do końca za wykonanie i jakość odpowiada murapol jako deweloper a nie jacyś tam podwykonawcy.
  • Gość: mieszka- wawa IP: *.dynamic.chello.pl 03.04.14, 21:33
    potwierdzam! ludzie wszystkim komu mogę odradzę tego dewelopera ZŁODZIEJE I OSZUŚCI!
  • Gość: exTOPx IP: *.mikolow.multimetro.pl 05.04.14, 15:27
    Jako osoba, która była w wewnątrz tej firmy przez ponad 2 lata, potwierdzam, że jednym z głównych zadań marketingu jest "czyszczenie" forów internetowych. Praktycznie wszystkie neutralne i pozytywne opinie są wynikiem działania marketingu spółki, a nie opiniami klientów!
  • Gość: exTOPx IP: *.mikolow.multimetro.pl 05.04.14, 15:24
    Odradzam kupno mieszkania od Murapolu. Nie potrafią żadnej inwestycji skończyć na czas, a jak wypowiesz umowę i zwrócisz się o zwrot wpłaconych środków - milczenie. Bez dochodzenia zwrotu własnych pieniędzy w sądzie się nie obejdzie! Zatem, jeśli masz wybrać pomiędzy zakupem mieszkania w Murapolu, a u innego dewelopera, omijaj Murapol
  • 01.06.11, 09:41
    Ja jestem szczęśliwą posiadaczką mieszkania od Ganta na ul. Meissnera. Budyneczek ładny,dobrze wykończony. Ale z kupnem ledwo zdążyłam, teraz sprawdzałam to zostało tylko jedno mieszkanie. Ale coś już nowego planują robić.
    Opinii o tym deweloperze przed kupnem też naczytałam się sporo, negatywnych też było dużo ale wszystkie te złe scenariusze na szczęście się nie sprawdziły, wszystko wyszło po dobrej cenie i dość sprawnie.
  • Gość: Ilona IP: *.aster.pl 01.06.11, 12:32
    Nawet nie wiedziałam że Gant buduje w Krakowie. Myślałam, że to wrocławski deweloper. A ile płaciłaś za metr?
  • 02.06.11, 15:52
    Teraz to buduje nawet w Polanicy Zdrój :D oprócz tego chyba jest już w każdym dużym mieście typu Kraków, Warszawa czy Poznań.
    Ale co do ceny, płaciłam trochę ponad 7tys. za metr, z tym, że dostałam zniżkę, trzeba się mocno targować! a co! Masz jeszcze od nich dużo zniżek do sklepów typu Komfort.
  • Gość: Ilona IP: *.aster.pl 02.06.11, 20:00
    No teraz już wiem:) Trochę o nich poczytałam nawet są na giełdzie i podobno na 3 miejscu w polskich rankingach. Coraz bardziej myślę o kupnie mieszkania u tego dewelopera. A do sklepów ile %? I jakie to zniżki?
  • 03.06.11, 11:35
    Zniżki to tak nawet do 20%, takie bardziej znane marki to np. Tubądzin, komfort o którym pisałam czy Calvado (mają świetną pościel).Masz nawet zniżkę na kawę w jednej z kawiarni :D W sumie to jakieś 20 sklepów może troszkę mniej.
  • Gość: Ilona IP: *.aster.pl 03.06.11, 13:02
    A jak ci sie udało tą zniżkę dostać?
  • 07.06.11, 13:59
    Te zniżki dostajesz jak kupisz mieszkanie, to się chyba tyczy wszystkich ich mieszkań, choć nie jestem w 100% pewna. Ale na pewno to w Krakowie podchodzi pod rabaty. Oni dodatkowo maja ciągle jakieś promocje, także koniecznie poszukaj może i teraz coś mają.
  • 08.06.11, 12:19
    Żeby kupić mieszkanie dlatego że są jakieś zniżki w sklepach i w jakiejś kawiarni to trzeba być lekko upośledzonym ekonomicznie.

Pozdrawiam dział marketingu Ganta
  • Gość: Ilona IP: *.aster.pl 09.06.11, 09:16
    Teraz za to jest fajna promocja z wykończeniem mieszkania za 199 zł /m2. I to już jest bardziej interesujące niż zniżki do sklepów. Jestem w trakcie załatwiania kredytu dlatego interesują mnie zniżki u tego dewelopera i nie wiem co ci do tego! Dzięki za info olgamolga:)
  • 09.06.11, 22:57
    199? W obecnych czasach kupując mieszkanie w budowie można wynegocjować dziesięciokrotnie więcej. Cena wyjściowa w kwocie 7299 to wręcz zaproszenie do negocjacyjnego tańca. Obrazą byłoby po prostu wziąć i zapłacić.

A co mi do tego? Pracę marketingową Ci utrudniam.Pomyśl sobie że w ten sposób ją również doceniam, będzie Ci lepiej.
  • Gość: Ilona IP: *.aster.pl 12.06.11, 13:13
    To ciekawe który deweloper da ci dziesięciokrotnie więcej. Może podasz nazwę chętnie zobaczę te niskie ceny:) A no i co do tego wykończenie to przecież nie musisz z tego korzystać możesz dostać zwyczajną zniżkę i tyle.Nie pracuje w marketingu, ale skoro mówisz że bym się nadawała to czemu nie heh:)
  • 13.04.16, 18:51
    A ciekawe, jak się do tego kalkuluje cena prądu, bo oni takie maszyny mają, że to kosmicznie zużywa.
  • 29.04.16, 17:34
    Szukając mieszkania w Krakowie trafiłem na inwestycję Bronowickie Ogrody. Buduje ją firma DeS. Powiem szczerze, że nie znałem takiego dewelopera. Kojarzyli mi się z renowacją zabytków (chociażby pałac Krzysztofory; mieli tam duży baner); faktycznie pałac odnowiony jest po mistrzowsku. Popatrzyłem na inwestycję w internecie; prezentuje się bardzo ładnie - nietypowa architektura i ciekawe rozklady. Po wolnych majowych dniach podjadę do ich biura sprzedaży i będę chciał się czegoś więcej dowiedzieć...Jest może na forum ktoś, kto wie coś o tej inwestycji? Będę wdzięczny za info...
  • Gość: sirice IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 29.10.13, 19:38
    GTI , Bogusław Goebel, który buduje pod Krakowem (Zielonki, Pękowice, Węgrzce) jest oszustem. Toczone są wobec niego postępowania w sądzie, komornik nad nim wisi. Nie będę się rozpisywał , ale po pierwsze uprzedzam o tym podłym typie , po drugie - do wszystkich kupujących mieszkania ROZMAWIAJCIE Z innymi mieszkańcami z innych bloków, które on wybudował a dowiecie się całej prawdy !
  • Gość: ee IP: *.dynamic.chello.pl 29.10.13, 22:09
    Potwierdzam. Bylismy o włos od aktu deweloperskiego, na szczescie cos nas tknelo i pojechalismy na budowe...spotkalismy mieszkanców i wystarczyło kilka zdań, zeby sie wycofac. Nie polecamy NIKOMU!
  • Gość: mm IP: *.if-pan.krakow.pl 12.11.13, 13:12
    Dzięki za info
  • 25.06.14, 20:41
    Witam
    zastanawiam się nad zakupem mieszkania przy Zachodniej. Wiem, że mieli jakiś problem z uzyskaniem pozwolenia na budowę lub pokrewnym dlatego ta inwestycja spóźniona jest o rok. Z jednej strony fajny blok, niski, niezłe układy mieszkań. To co mnie zastanawia to czy zdążą do końca roku zakończyć budowę i będzie to dobrej jakości. Generalnie mało znany deweloper. Nieagresywny reklamowo. Kurcze nie wiem czy bezpiecznie kupować tam czy może być jakiś kanał. Zastanawiam sie nad nimi i Instalem na Nowym Przewozie. Tam niezły układ mieszkań ale okolica poprzemysłowa. Nie wiem co wybrać. Ktoś ma jakies doświadczenia/opinie o tych inwestycjach/deweloprach? Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
  • 30.10.13, 18:48
    Uwaga na KZ Consulting Krzysztof Zaręba - oszust, oszust, naciągacz, krętacz
    nie dokończył żadnego domu, komornik na koncie , sprawy w sądzie
    trzymajcie się jak najdalej
    EKO MODULA to kolejna firma tego oszusta
    omijajcie szerokim łukiem
  • 13.04.16, 18:53
    Podobno naciągał też ludzi na wyższe ceny prądu, majstrując przy instalacji.
  • Gość: okradziony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.14, 23:58
    UWAGA NA ZŁODZIEI SUŁOWSKICH DEWELOPERA Z KRAKOWA FIRMĘ SALWATOR Z UL. BRATYSŁAWSKIEJ 1A. SPRZEDAJĄ NIERUCHOMOŚCI BEZ AKTÓW NOTARIALNYCH PODCZAS BUDOWY. NA KONIEC PO WYBUDOWANIU I ZAINKASOWANIU WSZYSTKICH PIENIĘDZY OKAZUJE SIĘ ŻE NIERUCHOMOŚCI SĄ ZADŁUŻONE NA WIELKIE KWOTY A FIRMA Z KTÓRĄ PODPISUJE SIĘ UMOWĘ ISTNIEJE TYLKO NA PAPIERKU Z DUŻYMI DŁUGAMI. KASA WPŁYWA BEZPOŚREDNIO DO INNEJ FIRMY ZŁODZIEI SUŁOWSKICH. NIC NIE MOŻNA ZROBIĆ WSZYSTKO W MAJESTACIE PRAWA. ZŁODZIEJE OSZUKALI JUŻ KILKADZIESIĄT LUDZI. WYPROWADZAJĄ PIENIĄDZE Z FIRM CÓREK, KTÓRE PO KRÓTKIM CZASIE BANKRUTUJĄ . UWAŻAJCIE BO MOŻECIE KUPIĆ NIERUCHOMOŚĆ Z DŁUGIEM 160 TYS. ZŁ. I DOWIEDZIEĆ SIĘ O TYM DWA LATA PO ZAKUPIE TAK JAK JA. OKRADZIONY
  • 27.05.15, 14:52
    Coś dziwnego... jednych SM Salwator okrada, a innym buduje solidne i ładne mieszkania? Osobiście jestem zadowolona z zakupu mieszkania u tego dewelopera i nie powiedziałabym o nim złego słowa. Polecam Salwator, jako uczciwą i wywiązującą się z umowy firmę, której spokojnie można zaufać.
  • 03.08.15, 10:59
    Kupiłem mieszkanie na Obozowej. Nie polecam Salwatora. Sporo usterek, sporo kruczków w umowach, konspekt budowy odbiegający od realiów. W dodatku nie potrafią zbudować śmietnika dla bloku!
  • 29.02.16, 13:11
    Ja za to polecam Salwatora. Nie miałam żadnych problemów z deweloperem i jak dla mnie są uczciwi. Niebyła, to miejsce, w którym nabyłam od nich mieszkanie. Sporo usterek i kruczków? Na pewno kupiłeś mieszkanie od Salwatora? Mnie nic takiego absolutnie nie spotkało z ich strony. No nic, ja polecam.
  • 18.05.17, 11:28
    Do Dewelopera Salwator

Witam serdecznie,

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wywiązanie się z umowy dotyczącej CAŁKOWICIE OPŁACONEGO lokalu numer 1 przy ul. Ogrodniczej 24 i przeniesienie jego własności. Proszę również o wyznaczenie wiążącego terminu o co nie mogę się doprosić od ponad miesiąca.

Jeżeli nie byliby Państwo skłonni rozwiązać tego problemu będziecie mieli Państwo okazję przedstawić swoje stanowisko lokalnej prasie oraz oczywiście innym instytucjom.

Z wyrazami szacunku,
    Maja Laskowska
  • Gość: dimetylo IP: *.dynamic.chello.pl 28.02.14, 10:01
    Zapraszam na stronę www.kolnierze-24.pl
    Szeroka oferta dla hydraulików,instalatorów oraz firm
  • 24.06.14, 20:26
    Ja wlasnie planuje kupic mieszkanie w programi MDM od tecnos.pl/sprzedaz-mieszkan/krakowskie-przedmiescie/ dokładnie tutaj, bo sa z polecenia znajomych ktorzy wczesniej od nich bezposrednio kupowali mieszkanie.
  • Gość: argo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.14, 21:14
    Chciałem przestrzec przed zakupem mieszkań w domach w zabudowie bliźniaczej w Brzeziu w gminie Zabierzów wybudowanych przez "developera" o nazwie RM INWESTYCJE w siedzibą w Brzeziu.Przede wszystkim kiedy będziecie zainteresowani zakupem jakiegokolwiek mieszkania w nowo wybudowanych domach w zabudowie bliźniaczej to od razu na wejściu będziecie mieli dużo problemów z otrzymaniem jakichkolwiek dokumentów związanych z tą budową.Po drugie i najważniejsze developer podzielił budynki które zostały wybudowane jako zabudowa bliźniacza na osobne mieszkania na własną rękę a co najważniejsze bez zezwoleń na budowę oraz mieszkania te nie posiadają pozwolenia na użytkowanie pomimo ,iż developer zapewnia że wszystkie te dokumenty posiada.Owszem ale dokumenty które dotyczą domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej a nie poszczególnych lokali mieszkalnych.Innymi słowy została wybudowana tzw. samowola budowlana co wiadomo jak może się to skończyć.W związku z tym dobrze się zastanówcie jak będziecie chcieli kupić tam mieszkanie.Inwestycja znajduje się przy ul.Szlacheckiej w Brzeziu
  • 16.07.14, 22:31
    Bardzo proszę o kontakt bezpośredni w sprawie RM INWESTYCJE: bigolo23@poczta.onet.pl
  • 13.06.14, 11:34
    Tutaj znajdziecie informacje na temat inwestycji w Krakowie, deweloperów i ciekawostki www.mieszkania-w-krakowie.pl/ może się przydać :)
  • 21.06.14, 10:03
    Nie wiem czy to dobre miejsce ale dobrą radą w tej sytuacji służył mi Emmerson. Emmerson Kraków Posiadają oni oferty od większości deweloperów przez co zaoszczedziłem sporo czasu jeżdżąc od biura do biura
  • 08.08.14, 13:59
    Ja osobiście polecam KIG Developer - pełen profesjonalizm
  • 21.10.14, 14:16
    i jak to activ investment?
  • 27.05.15, 14:45
    Osobiście polecam SM Salwator. Solidna jakość, nowoczesne inwestycje i fachowa obsługa, to moim zdanie największe atuty tego dewelopera. Do tego dochodzi jeszcze wieloletnie doświadczenie w branży, czym także kierowałam się przy wyborze dewelopera kupując własne mieszkanie. Podejrzewam, że może są lepsi deweloperzy, ale Salwator zdecydowanie zapisałabym do firm godnych zaufania. Nie wiem jak to z nimi było dawniej, bo starszych (sprzed 10 lat) negatywnych opinii o nich nie brakuje, ale jak kupiłam mieszkanie w zeszłym roku (2014) i nie miałam najmniejszych problemów. Uczciwa firma.
  • 17.06.15, 10:20
    Z CAŁEGO SERCA NIE POLECAM dewelopera ATAL !!!!!

Jedno z niedawno budowanych osiedli w Krakowie:

Wada ukryta w naszym mieszkaniu zwiazana z niedostateczna izolacyjnoscia akustyczna scian y miedzymieszkaniowej, oddzielajacej nasze mieszkanie od sasiada - z uwgi na fakt ze aby to udowodnic nalezy przeprowadzic badania akustyczne, malo kto komu przeszkadzaja odglosy od sasiada sie na to decyduje.

My jednak tak zrobilismy, poniewaz nasze podejrzenia zostaly przez atal poczatkowo olewane - no i jak sie okazalo w wyniku badan, sciana nie spelnia norm izolacyjnosci akustycznej.

Sprawa trwa juz ponad 6 miesiecy, gdyz atal twierdzi ze chce naprawic ta wade, ale tymczasem proponuje rozne sposoby naprawy ktore zdaniem ekspertow nic rozwiaza problemow - atal chce wszystko robic jak najmniejszym kosztem i takie sa tego rezultaty.
    Do tego nalezy dodac calkowity brak kompetencji i wiedzy inzynierow nadzorujacych budowy, temat akustyki w budownictwie jest dla nich całkowicie obcy.
    Aha no i najwazniejsze - ATAL nie przeprowadza na swoich budowach ZADNYCH badan akustycznych, ktore maja na celu kontrolowanie czy wszystko jest pod kontrola......

Prawdopodobnie na wiekszosci ich inwestycji takie wady sa obecne poniewaz wszedzie maja taka sama technologie budowania, ale ludzie nie maja o tym zielonego pojecia wiec sie o to nie dopominaja.

Jesli ktos jest zainteresowany tym tematem, sluze pomoca oraz szczegolami dotyczacymi tego tematu, oraz wskazowkami jak go ugryzc.

pitersmx@gmail.com

Pozdrawiam
  • 03.08.15, 13:30
    Jestem dumną właścicielką mieszkania od tego dewelopera
    tnij.tcz.pl/?u=52f596. Budowa postępuje, a ja juz nie mogę się doczekać żeby się wprowadzić :)
  • 17.08.15, 16:05
    Ostrzegam przed Doctor Q Bud.

Tarasy Twardowskiego to samo co powyżej.

Również problem z izolacyjnością w ogóle:
    - mieszkania latem są gorące, a zimą zimne - jakby ściany były dobrze zaizolowane to tak nie byłoby,
    - fenomenalna akustyka - słychać sąsiadów, słychać doskonale samochodzy przejeżdżające na ulicy obok przy zamkniętych oknach. Ponoć w mieszkaniach na pierwszym piętrze, które sąsiadują ze sklepem w ogóle nie da się mieszkać. Słychać wózki, lodówki, ludzie sądzą o to z deweloperem,
    - wentylacja pomimo, że mechaniczna działa tak, że jak sąsiad z dołu pali papierosa w swoim mieszkaniu to rzekłbyś, że pali w u ciebie
    - wprowadzony sklep spożywczy na dole - Lewiatan, generuje same problemy, a jako iż lokal należy do dewelopera to nie da się nic z tym zrobić,
    - realizacja reklamacji graniczy z cudem.
  • 31.08.15, 16:12
    ja wybrałam Activ Investment, bo mają bardzo nowoczene inwestycje - będę mieszkać na osiedlu banacha:D
  • 29.02.16, 13:18
    Podpisuję się również pod tą opinią o Sm Salwator! Dobra firma, ul.Niebyła budynek wykonany bez zastrzeżeń, mieszka się dobrze, choć znam sąsiadów, którzy narzekają, ale uważam, że jest to czepianie się na siłę, chociaż każdy ma do tego prawo. Pozdrawiam
  • 13.04.16, 18:55
    A można wiedzieć, jaki dostawca energii tamte rejony obsługuje?
  • 18.05.17, 11:25
    Do Dewelopera Salwator

Witam serdecznie,

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wywiązanie się z umowy dotyczącej CAŁKOWICIE OPŁACONEGO lokalu numer 1 przy ul. Ogrodniczej 24 i przeniesienie jego własności. Proszę również o wyznaczenie wiążącego terminu o co nie mogę się doprosić od ponad miesiąca.

Jeżeli nie byliby Państwo skłonni rozwiązać tego problemu będziecie mieli Państwo okazję przedstawić swoje stanowisko lokalnej prasie oraz oczywiście innym instytucjom.

Z wyrazami szacunku,
    Maja Laskowska
  • 03.09.15, 18:11
    Powstaje nowy portal na którym bedzie można zweryfikować opinie o deweloperach:

www.poznajdewelopera.pl
  • 26.01.16, 13:47
    Osobiście mam bardzo dobrą opinie o krakowskim deweloperze Gama-M W sumie dość długo wraz z rodzicami, którzy zaplanowali przenieść się z domku jednorodzinnego do mieszkania zastanawialiśmy się jakie mieszkanie kupić - czy od dewelopera czy z rynku wtórnego. Nasz wybór padł na mieszkanie na osiedlu Prądnik Park i z perspektywy czasu wiem, że to był dobry wybór. Budynki są dwupoziomowym garażem podziemnym no i każde mieszkanie ma zapewnione miejsce postojowe.
  • 24.02.16, 22:19
    Odbiory inwestorskie, odbiory mieszkań od dewelopera

Oferuję swoje usługi przy odbiorze mieszkań od dewelopera. Sprawdzę prawidłowość wykonania prac oraz zgodności mieszkania ze standardem i obowiązującymi przepisami. Jestem inspektorem, posiadam uprawnienia bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi.

tel. 694 471 635
  • 23.04.16, 22:41
    Dla zainteresowanych mieszkaniami w okolicy Krakowa, polecamy zapoznanie się z naszą ofertą. Osiedle "Słoneczny Stok" w Sygneczowie łączy w sobie bardzo dobrą
    komunikację z Krakowską aglomeracją, możliwość obcowania z naturą, oraz gwarantuje spokój i ciszę w malowniczym, oddalonym od miejskiego zgiełku AZYLU.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ!
    Strona internetowa inwestycji: www.sygneczow.pl/

Kontakt:
    Wojciech: 698 269 035
    Artur: 609 189 316
    dom.com@sygneczow.pl
  • 20.07.16, 10:06
    Polecam odwiedzić stronę kupuje-m.pl/. Znajdą tu Państwo przydatne artykuły m.in. czym kierować się przy wyborze dewelopera, jakie są koszty wykończenia mieszkania przez dewelopera iip.
  • 16.09.16, 14:00
    nikomu nie polecam firmy Murapol. Przez opóźnienia w oddaniu mieszkania (kraków, ulica poznańska) straciłam 30 000 zł . Wykończenie pozostawia wiele do życzenia. Pierwszy raz spotykam dewelopera który nie kładzie tynku na sufitach, nie kładzie płytek na balkonach a grzejniki są bez głowic ( a mam doświadczenie z innymi deweloperami i pierwszy raz z czymś takim się spotkałam). Dyrektor sprzedaży z Bielska chowa głowę w piasek i nie odbiera telefonów. Na maile nikt nie odpowiada. Generalnie OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM firmę MURAPOL
  • 11.11.16, 19:21
    Przestrzegam wszystkich przed deweloperem budującym apartamentowiec Pianissimo nad Wisłą przy Bulwarze Kurlandzkim,Grzegórzki ulice:Podgórska i Wandy.Nie dotrzymują słowa ,kłamią, nie jednoznacznie i wykrętnie odpowiadają na pytania,nie stosują się do obowiązującego prawa w tym do ustawie o ochronie nabywcy.Nie wierzcie w to co przekazują słownie.Koniecznie idżcie do prawnika z papierami aby ocenił Wasze ryzyko,zwłaszcza przed wpłaceniem jakichkolwiek pieniędzy.Badżcie ostrożni.
  • 24.11.16, 22:47
    HSD-ARROW
    Co sądzicie o tym deweloperze? Pierwsze inwestycje zrealizował w Kielcach, a teraz buduje w Krakowie. Czy to solidna i wiarygodna firma?
  • 15.05.17, 15:23
    Witam, jesteśmy wiarygodną firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem i szeregiem z sukcesem zrealizowanych inwestycji na rynkach kieleckim, krakowskim i łódzkim. Zaowocowały one zdobyciem kilku cennych nagród oraz gronem zadowolonych klientów. Obecnie prowadzimy w Krakowie kilka interesujących inwestycji w różnych częściach miasta, między innymi w dzielnicach Prądnik Czerwony, Podgórze, Wola Duchacka. Szczegółowy opis każdej z nich wraz z wykazem mieszkań, cennikiem i najważniejszymi terminami można znaleźć na naszej stronie internetowej: hsd-arrow.pl/nowe-inwestycje-krakow.html. Zapraszam do kontaktu w razie dodatkowych pytań.
  • 01.12.16, 16:41
    Zanim kupisz lub wynajmiesz mieszkanie warto sprawdzić jego księgi wieczyste. Dotyczy to zarówno zakupu od dewelopera jak i na rynku wtórnym. Sprawdź czy kupujesz od jedynego właściciela a nie współwłaściciela. Sprawdź hipoteki, w tym również te przymusowe ( za podatki, składki ZUS) o których deweloper czy inny sprzedający nie koniecznie musi wiedzieć. A może mieszkanie jest zastawem w jakimś banku.
    Dokładnie przejrzyj czy nie ma ustanowionej służebności itp. Możesz to wszystko zrobić anonimowo, przez Internet. Wystarczy że znasz adres nieruchomości lub tylko numer działki. Podaję adres wyszukiwarki:
    www.sprawdzamsiebie.strefa.pl/ksiega-wieczysta.html
  • 02.12.16, 21:25

Korzystając z tematycznego forum, bardzo proszę o rozwiązanie ankiety: ...forms/xllqQn4MCw3CMuLA2

Dziękuję bardzo wszystkim wypełniającym :)

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.