Dodaj do ulubionych

Szukam ekipy do wykończenia mieszkania Warszawa

13.07.09, 10:29

Witam.Poszukuje ekipy do kompletnego wykończenia 3 pokojowego
mieszkania w Warszawie w stanie deweloperskim-przesuwanie scian
podlogi,łazienka,elektryka itd...Mój nr kon.692-411-151 w godz.8-
15.lub adres mailowy-asia.spe@poczta.onet.pl
--
Roland ur.05.11.2007
Edytor zaawansowany
  • 07.08.09, 14:15
    mogę polecić pana który remontował mi mieszkanko jestem z niego zadowolona solidny i tani tel; 506025159
  • Gość: Robert IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.13, 14:54
    Jeśli remontować mieszkanie w Warszawie to tylko z ekipa pana Radka, Człowieka poznałem z polecenia kilka lat temu i od tego czasu spotkaliśmy sie na czterech remontach u mnie i u moich znajomych.
    Gość naprawde zna sie na swoim fachu, jest dokładny, punktualny i nie wymysla a przy okazji zaproponował kilka ciekawych rozwiązań.
    Jednym słowem znacznie odbiega od konkurencji jakościa utrzciwością i kreatywnościa w rozwiązywaniu problemów
    W swoim życiu juz wiele firm spotkałem ale po raz pierwszy z ekipa remontową nie miałem żadnych problemów
    Dla zainteresowanych podaje namiary projektrs.wix.com/projektrs
    tel 882 772 715
  • Gość: Karola IP: 195.85.249.* 11.09.13, 15:51
    Ja w Warszawie polecam firmę mojego znajomego z Wesołej, wykończył mi kompleksowo całe mieszkanie od łazienki po salon i wszystko zrobił tak jak sobie wymarzylam, widać ze zna się na rzeczy. Wykończył też wspaniale swoje mieszkanie, co zmotywowało mnie do zatrudnienia go u siebie:) a teraz właśnie remontuje dom u mojego brata.
    Facet godny polecenia i nie drogi.
    691 113 701 - Piotr.

• 10.09.09, 12:45
    Ja też szukam niedrogiego solidnego fachowca do wykończenia
    domu /okolice warszawy/ green_alicja@gazeta.pl
  • 12.10.09, 22:15
    Jezeli z projektem to polecam www.artroom.com.pl

--W
  • 14.11.09, 12:52
    Witam

Nie wiem czy to jeszcze aktualne ale;
    Moge polecić mała ekipę ze Skierniewic bardzo solidni i dokładni, a
    przy
    tym nie drogo , naprawdę super zawsze zostawiają posprzątane .
    Ostatnio
    remontowali kuchnię i łazienkę w Łodzi ( Podaję kontakt do pani u
    której
    był ten remont 694843853 można zapytać o pinię od niej dostałam
    kontakt
    do tych panów)Wiem że wykonuja również prace zgodnie z projektem
    architekta.
    Gorąco polecam, mogę przesłać zdjącia jeżeli będzie pani
    zainteresowana.
    podaję tel 508 616 019 czajkakrzystof5@wp.pl

• 23.11.09, 19:23
    Wykańczanie mieszkań, montaż mebli, dekoracja wnętrz,
    Marek 508960635
    jan.handy@yahoo.com
  • Gość: ela IP: *.jmdi.pl 09.07.13, 07:43
    polecam www.remontystolica.pl solidnie i terminowo.
  • 09.07.13, 15:11
    Serdecznie polecam www.perfectus.warszawa.pl/ z Warszawy. Moja dobra znajoma mi ich poleciła. Wykonali kompleksowy remont jej mieszkania i była bardzo zadowolona. Panowie bardzo fajni, rzeczowi i nawet cenowo są całkiem ok. Polecam! :)
  • Gość: magda IP: 94.42.198.* 06.08.13, 09:26
    Ja również mogę z całą pewnością polecić : www.remontuj.waw.pl/
    Na prawdę profesjonalna ekipa, jestem bardzo zadowolona.Szybko, solidnie i przystępnie cenowo.
  • Gość: zosia IP: *.dynamic.chello.pl 12.08.13, 00:57
    Ja osobiście polecam ekipę conbud.pl
    Szybko, bardzo dokładnie i tanio
  • 25.08.13, 17:43
    Klienci co raz częściej szukają pełnej usługi. Kompleksowa aranżacja i wykończenie wnętrz (projekt, aranżacja, materiały, wykończenie, robocizna, nadzór nad pracami, sprzątanie itd.): pakiet Silver 630 zł/m2 ; Gold 940 zł/m2 ; Platinium 1390 zł/m2. Zapraszamy
    --
    Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu, Decoroom pomoże Ci je odkryć
    www.decoroom.eu
  • 26.03.14, 13:35
    Znam, są spoko ;]
    --
    Imprezy na jachtach Czarnogóra
  • 26.05.14, 12:54
    Jeśli kupiłeś mieszkanie w Warszawie i zastanawiasz się od czego zacząć, aby je wykończyć, do kogo się zwrócić po pomoc i czy wystarczy ci pieniędzy, zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług: planowanie i doradztwo w procesie wykończenia mieszkania. Dobór materiałów, przygotowanie kosztorysu, nadzorowanie ekipy montażowej w trakcie prac wykończeniowych, zamawianie towaru i dostarczanie do domu klienta. Nasze usługi to więcej niż projektowanie i aranżacje wnętrz, po prostu załatwiamy wszelkie sprawy, na które klient nie ma czasu, a to w cenie, na którą na pewno cię stać. Cena: od 50zł/m2. Zapraszamy serdecznie do współpracy, więcej informacji na: urzadzaniewnetrz.com
  • Gość: Dawidov IP: *.dynamic.chello.pl 12.11.14, 18:08
    Polecam firmę Marty Czerkies Fabryka Wnętrz. Pani Marta i jej ekipa robiła nam mieszkanie na Woli. Szczerze polecam bo obsługa na 5 +, mieszkanie 72 m2 - 3 pokoje z kuchnią. Na projektowanie nadzór i zakupy wydaliśmy 9500 zł , ekipa budowlana kosztowała nas 24 000 z materiałami budowlanymi, na materiały wnętrzarskie mieliśmy budżet 50.000 zł , skończyło się na kwocie 54.000 , ale było warto bo w ostatniej chwili zdecydowaliśmy się na kamienne blaty. Ogólnie zamknęliśmy się z remontem w kwocie 80 000 zł plus wynagrodzenie dla Pani Marty 9.500. Zostawiam namiary do P. Marty gdyby ktoś potrzebował 606 766 999
  • 27.03.15, 15:08
    Polecam architektów z KP Produkcja Archi-Tektury. Zrobili mi mieszkanie od zera pod klucz i nie musiałem nawet palcem kiwnąć oprócz akceptacji projektów. Wszystko za mnie zrobili, zakupy, zamówienia, nawet własną ekipę mieli wiec o nic nie musiałam się martwić. 791504712, 500440403, kparchitektura.wordpress.com/
  • 12.11.14, 18:19
    My polecamy firmę Marty Czerkies . Robiła nam mieszkanie na Ochocie. Terminowo i solidnie. Polecamy i zostawiamy do nich kontakt 606 766 999
  • 18.11.14, 17:08
    Polecam chłopaków z Remontystolica. Działają w pełni profesjonalnie i kompleksowo. Na życzenie przygotują projekt wnętrza. Wykonują też meble na wymiar. Wykończenie mieszkania warszawa z nimi to prawdziwa przyjemność. Pozdrawiam, krzysiek
  • Gość: make12 IP: *.centertel.pl 01.12.14, 13:55
    Polecam Panów spod Warszawki , robili u mnie i moich znajomych - estetycznie , szybko i cenowo super , numer tel 504 520094 . Jesteśmy bardzo , bardzo zadowoleni : )
  • Gość: zadowolona IP: *.dynamic.chello.pl 02.01.15, 16:51
    A ja polecam Pana Grzegorza, solidny, terminowy, i nie obedrze z kasy :), dobre pomysły dla tych co nie do końca wiedzą czego chcą, naprawdę polecam, te. 509-519-946. (Warszawa)
  • Gość: Krystian IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.01.15, 12:56
    Po zakupie mieszkania z rynku wtórnego potrzebowałem kompleksowego remontu, łącznie z wymianą starej instalacji elektrycznej i CO, do tego typu zadań polecam pana Łukasza z firmy moltom, doradzili oraz pomogli zakupić materiały.
  • 14.02.15, 13:08
    my skorzystaliśmy z firmy która robi kompleksowo wnętrza. Niestety obydwoje pracujemy dużo i nie było szansa aby samemu tego wszystkiego pilnować , jeździć po sklepach zamawiać itd. Dodatkowo zależało nam na czasie aby szybko się przeprowadzić bo nie chcieliśmy utrzymywać dwóch mieszkań. Przez internet znaleźliśmy firmę która zrobiła wszystko za nas i dali nam swoją eikpę budowlaną. Spotkaliśmy się tylko parę razy żeby omówić projekty , zaakceptować wystrój wybrać kluczowe rzeczy typu kuchnia , drzwi podłogi , kolory itd. Mieszkanie na Warszawskim Wilanowie. 73 m2. Zajęło im to 6 tygodni. Wprowadziliśmy się po 7 tygodniach od oddania im kluczy. Mieszkanko fajne , takie jak chcieliśmy i nie musiałam sprzątać bo oddali posprzątane:)
    Za usługę musieliśmy zapłacić 14 000 zł. Do tego doszedł koszt prac budowlanych u nas wyszło 21 000 z materiałami. Na materiały przeznaczyliśmy 60 000 zł. Finalnie budżet zmieścił się w 98 000. Ale zapłaciłabym i więcej patrząc teraz z perspektywy czasu. Przyjaciele właśnie sami prowadzą wykończenie swojego mieszkania. Nie dość że ekipa im zeszła z budowy w połowie i poszła gdzie indziej , to jeszcze okazało się że coś im popsuli z kanalizacją i woda się cofa w odpływie od prysznica.
    Firma z którą my robiliśmy mieszkanie nazywa się Fabryka Wnętrz Marty Czerkies. www.martaczerkies.pl
  • 22.02.15, 16:41
    Firma hydraulik warszawa poleca usługi kompleksowego remontu Wykonamy prace instalacyjne oraz wszystkie budowlane .

• Gość: Wiktor IP: *.jmdi.pl 26.03.15, 18:21

ja polecam firmę www.ofachowcach.pl/Opinie.aspx?Fachowiec=85305 sam na własnej skórze ich sprawdziłem na mieszkaniu 85m2 i powiem że opinie które o nich czytałem potwierdziły się w 100% :D dla zainteresowanych podaje nr tel 882772715

ujęła mnie szczególnie opinia :
    . W czerwcu robiliśmy remont łazienki i ubikacji - były już strasznie zdewastowane Ursynów wielka płyta. Jako, że nie jestesmy nadziani kasą, to nasze pierwsze założenie było zrobić te pomieszczenia porządnie i od zera. Miałem gotowy projekt, został wybór ekipy a to było trudne zadanie. Mam kilku znajomych, którzy robią remonty, ale się nie zdecydowałem. Po znajomości wychodzi taniej, ale w perspektywie czasu często drożej. Do kontaktu z Projek RS i Radkiem zachęciły mnie pozytywne komentarze. Telefon i umówiliśmy się na spotkanie. Wstępne oględziny i okazało się, że wszystko da się zrobić. Ni z tego ni z owego Radek zadał pytanie: "A jak bardzo upieracie się z tym, aby w tym pomieszczeniu była toaleta a tutaj prysznic- macie mało miejsca a ja zrobił bym prysznic tu, gdzie jest teraz toaleta- aż się prosi" Rozwiązanie problemu zagospodarowania małej przestrzeni, z którym długo się borykałem, przyszło ot tak od Radka... Zrobiliśmy nowy projekt i nową wycenę, było trochę kulturalnej i rzeczowej negocjacji, po której ustaliliśmy wspólnie uczciwą cenę usługi. W umówionym terminie przybyli wykonawcy - Wojtek i Paweł. Obaj zamiast papierosa za uchem mieli ołówki, Rozpoczął się remont trwający 2,5 tyg. czyli o parę dni krócej niż szacowaliśmy. Jeśli miałbym wypunktować zalety ekipy, to: 1: Pomysłowość- panowie rozwiązali mi problem z miejscem 2: Punktualność- codziennie 9"00 dzwonek do drzwi 3: Nie pijący i nie palący 4: Kultura osobista 5: Konkretne ustalenia: Jako, że pełniłem rolę zaopatrzeniowca- dostawałem listę, na której nie było nic na wyrost a po wykonaniu pracy nie zostawał nadmiar materiałów 6: Zaradność: Budynek był z wielkiej płyty i płatał rozmaite psikusy, np: przy skuwaniu podłogi było zwarcie... przyczyna- kable w podłodze :D Takich problemów było bez liku i na wszystkie znalazło się rozwiązanie. 7: Nie marudzili, w stylu: tego się nie da zrobić, to będzie więcej kosztować itp: Chciałem mieć fazowane krawędzie na płytkach- słyszę od Wojtka: nie ma problemu, to dobry wybór (fazowanie krawędzi jest bardzo pracochłonne) 8: Czystość: codziennie po skończeniu pracy- posprzątane i pozamiatane 9: Co najważniejsze- ten 2 osobowy skład potrafił wszystko zrobić, więc nie musiałem korzystać dodatkowo z usług glazurnika, hydraulika, elektryka itp: 10: Dokładność: powiedenie "nikt z tego strzelał nie będzie" nie wchodiło tu w grę 11: Uczciwość: gdy musiałem podjąć decyzję co do jakiegoś rozwiązania- rada Wojtka była zawsze nakierowana na trwałość i funkcjonalność a nie łatwość wykonania Dziękuję i polecam

Wiktor z Bielan
  • 18.10.15, 10:56
    Witam,

z czystym sumieniem polecam ekipę Pana Kamila tel 504 762 315 ten człowiek ze swoimi ludźmi robi rzeczy niemożliwe. Naprawił nam w mieszkaniu, które mamy pod wynajem rzeczy, które poprzednia ekipa dosłownie "ulepiła" i wykończył nasz nowy dom PERFEKCYJNIE. Nie mieliśmy pomysłu na salon to P Kamil wymyślił beton ozdobny, który inne firmy robią za ogromne pieniądze a on nam zrobił to dosłownie za 1/3 ceny. Wszyscy zachwycają się tym betonem. P Kamil robi elektrykę, hydraulikę gładzi ei malowanie i oczywiście glazurę to podstawa. Ma bardzo nowoczesne narzędzia.

polecam Polecam i zawsze będe polecać tym bardziej ze temat wykończeń to ciężki temat!!!
  • 14.12.15, 07:59
    Myślę, że od 2009 roku kiedy ta Pani zadała pytanie, to już dawno kogoś znalazła i chatę ma gotową:)
    Aczkolwiek znalazłam ten wątek w google szukając opinii o wykończeniowcach z Wawy, więc na pewno sobie z waszych porad skorzystam.

P.S Ktoś może robił takie wykończeniówki w Deconovie?
    Coś tam o nich dobrego słyszałam ale chętnie potwierdzę opinię.
    ??

--
    a się szlajam:)
  • Zapraszam kparchitektura.wordpress.com/
  • Gość: nexus7 IP: *.229.149.197.optikomp.pl 28.02.17, 00:25
    Z mojego doświadczenia - najlepiej szukać po znajomych. Jeżeli nikt nie może nic polecić to szukając firmy remontowej warto sprawdzać opinie. Jeżeli jakaś firma jest kiepska to gwarantuje, że ma od razu stos negatywnych opinii i wiele osób przed taką firmą ostrzega. Ja w ten sposób jakiś czas temu po dobrych opiniach trafiłem na firmę Complete Home z Warszawy. W razie czego polecam. Warto też szukać na forach budowlanych.
  • Gość: KKKKKKKK IP: *.unregistered.net.exatel.pl 01.03.17, 21:00
    DOBRA FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA POLECAM!!!!!!!!!!!!! 782239550 SZYBKO DOKŁADNIE
  • 17.04.17, 22:19
    Od siebie polecam antares fm. Bardzo solidnie, trafiliśmy na nich w sumie przez przypadek, ale okazał się to strzał w 10. Remont nie był jakiś wielki, ale poszło znacznie szybciej niż się spodziewaliśmy. Sprawna, konkretna ekipa i do tego dobre ceny. I mają jeszcze pogotowie techniczne – w przypadku jakichkolwiek małych awarii warto mieć do nich numer!
  • Gość: Zkurak IP: *.centertel.pl 12.05.17, 10:54
    Moim zdaniem, a wyszykowałem 2 mieszkania z fachowcami z firmy Interior Plus nie ma czegoś takiego, jak szybko, tanio i dobrze. Po prostu wykańczanie wnętrz na dobrym poziomie wymaga czasu i dokładności. U mnie właśnie panowie z tej firmy nie pracowali na tempo, co widać po detalach: ułożeniu płytek, gładziach na ścianie czy malowaniu. Nie polecam pośpiechu, polecam dobrze pracujące firmy, które oferują usługi od projektu do wykonania.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.