Dodaj do ulubionych

Gdzie systemy alarmowe?

12.07.09, 20:17
Gdzie kupić system alarmowy do domu? Budowa już prawie skończona :)) więc
przydało by się zabezpieczyć:)
Edytor zaawansowany
  • 12.07.09, 21:35
    zerknij na delta.poznan.pl. Mam już ten etap budowy za sobą:)
    W tym sklepie dopytałem o wszystko - dosyć szybko odpowiedzieli na (pewnie
    głupie) moje pytania
  • 27.07.09, 12:07
    noo widzę, że nie jedyna zaopatrzyłam się w delcie;] ja zadawałam pytania typu
    "głupia blondyna" z racji, że nie znam się w ogóle na tej dziedzinie, ale lubię
    wiedzieć na co kasę wydaję no i szok! odpowiedzieli na każde! i to z anielską
    cierpliwością:P
  • 07.09.09, 23:51
    Delta jest ok ale zawsze możesz poszukać lokalnej hurtowni ze sprzętem jeżeli nie jesteś z Poznania.
    pozdrawiam
    Marcin
  • 04.08.09, 21:11
    alarm bez ochrony to wydmuszka ... mi sie wydaje ze bardzo fajna oferte ma securitas, zaczal sprzedawac porządne systemy alarmowe za grosze, tak jak operatorzy komorek - telefony, czyli tani aparat + abonament (za ochronę) który im to rekompensuje , zobacz sobie www.alert-box.pl sam sie zastanawiam nad takim rozwiązaniem, kolega elektronik mowi ze system jest ok, wprawdzie zawsze ma zastrzezenia i tu też, ale przynajmniej to nie ten chłam niskoherzowy z allegro, ktory zakłócają np. cb radia itp.

bezpieczeństwa w domu , życzę :)

/tadek
  • 06.09.09, 23:04
    Securitas ??!!! Prosze nie rozśmieszaj ludzi. Firma w której
    patrolach jeździ po jednej osobie i maja może 5 - 6 samochodów na
    Warszawę. Miałem kiedys od nich monitoring i w pewnym momencie
    zaczeły podjezdzać patrole innej firmy - pierwsze co zrobiłem to
    przeniosłem monitoring do tej firmy która podjezdzała. Po pierwsze w
    patrolach były 2 osoby a po drugie było taniej a skoro nie ma
    różnicy to po co przepłacać. Fakt ze na system nie mogłem narzekać
    ale to w głównej mierze dzieki serwisantom którzy tam pracowali
    (było tam takich 2 całkiem kumatych gości) - z tego co wiem juz nie
    pracują więc nawet nie mają własnego serwisu - żenada
  • 01.10.09, 15:52
    a co zrobią ci 2,3,6 osób ? to nie grupa antyterorystyczna tylko fachowa
    informacja we właściwym miejscu i czasie, cmentarze pełne są bohaterów...
    nie mają dużo samochodów ok 20 ale to firma monitorująca i specjalizuje sie w
    jednej dziedzinie nie 10, patrole ma na dokładke a na interwencje wysylają grupę
    która jest najblizej, moze to byc podwykonawca
    oj serwis to maja swietny bo zlecaja uslugi firmom zewnetrznym ktore najlepiej
    znaja problemy klientow, kto dzis trzyma wszystko i nie korzysta z outsourcing-u ?

ad2
    no właśnie szukać instalatora, Securitas ich nie ma na etacie bo zmienił
    polityke i zaprasza do wspołpracy instalatorów oddając im własne serwisy,
    konserwacje i instalacje dzieki temu zyskuje sobie ich lojalnosc, a jak zawali
    instalator to zawsze mozna zwalic na Securitas, sprzedaja co chce kupic klient
    nic z gory nie narzucają a tak na marginesie to maja najwieksze rabaty i ich
    instalatorzy maja najtansze systemy Satela, Rokoneta, DSC i innych

ad3
    nikt na tej stronie nie mówi o cudach techniki tylko o cudach marketingu
    internetowego, ta stronka to tylko brama do duzej firmy w ktorej tak naprawde
    mozesz dostac garnitur na miare za nie duze pieniadze, jak w dzisiejszych
    czasach chcesz sprzedawac masowo nie tworząc produktu ? uwazam ze to kawal
    dobrej roboty
    nic na siłe, a pomyslał ktoś ze dostaje system na kredyt ? jesli ktos nie chce
    systemu moze sobie kupic za gotowke i podpisac umowe monitorongowa za 50 zł
    wyborem agencji nalezy sie tez kierowac potencjałem technicznym, ekenomicznym,
    odpowiedzialnoscią w umowach
  • 07.09.09, 18:34
    Securitas?Porządne systemy sprzedawał jak miał porządnych
    instalatorów. Teraz to chłam którego nikt nie chciał montować i za
    niego odpowiadać. Dlatego w securitasie przestali pracować porządni
    instalatorzy. Jak znaleźć coś dobrego to albo z satela lub rokoneta
    i nie przez agencje ochrony tylko szukać instalatora z polecenia.
  • 08.09.09, 00:06
    Teddy podziwiam Cię za naiwność.
    A może źle się wyrażam, może korzystając z okazji powinienem życzyć sukcesów w pozyskiwaniu potencjalnych klientów, którzy nie wyłapią podstawowych nieścisłości i haczyków. Hmm, sam nie wiem.
    Wspominasz o koledze "elektroniku" który z elektroniką ma tyle wspólnego co świnia z gwiazdami twierdząc że system jest ok. na podstawie krótkiej wzmianki na stronie którą podajesz. Dodam więcej bzdurna tabelka na owej stronie za pomocą której „wykazane jest” że ów system to cud wszech czasów a inne rozwiązania to typowy chłam – tu chylę czoło przed autorem tabelki jednocześnie życząc mu powodzenia na estradzie – tam zrobi tam niewątpliwie karierę jako satyryk.
    Kolejna ciekawostka cena :) . jeżeli dobrze się temu przyjrzymy to przez 30 miesięcy będziemy zmuszeni płacić abonament w wysokości 108 zł netto (uśredniając usługę ochrony do ok. 65 zł) zapłacimy za nasz nazwijmy to umownie mikro system 1290 zł netto (ukryty koszt) plus opłatę za instalację. A to skłania do zastanowienia i zagłębienia się w temat zakupu systemu.
    Kolejny drobiazg, aczkolwiek poprawiający mi humor to cytuję za autorem strony firmy S:” ... bez konieczności robienia dziur w ścianach…” fachowe określenie otworu ;) Tak na koniec dodam że właśnie na ALLEGRO znalazłem firmę od której zakupię system alarmowy wraz z usługą montażu. Co do wyboru agencji ochrony muszę przeprowadzić drobny wywiad wśród sąsiadów.

życząc udanego wyboru sprzętu, instalatora oraz agencji ochrony
    pozdrawiam
    Marcin

• 26.09.09, 15:52
    Jaki system alarmowy polecasz Marcin ? , wspominales o systemie z allegro, podaj
    linka i cenę
  • 05.10.09, 21:49
    Panowie, nie wiem co kaman?
    Korzystam z Securitas od dwóch lat i jestem zadowolony.
    Ja podpisywałem umowe przed Alert-Box, ale gdybym dziś to
    robił - Alert działałby pewnie też ok.
    Więc po co te podjazdy (jak mniemam) konkurencji ???
  • Gość: Hubcio77 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.13, 22:34
    Zajrzyj to katalogu systemów alarmowych, który jest dostępny tutaj www.mieszkajbezpiecznie.pl/katalog-dla-inwestora/
  • Gość: Eni IP: *.231.19.237.koba.pl 31.07.13, 13:41
    Witam!
    Systemy alarmowe projektuje, instaluje i serwisuje Centrum Zaopatrzenia Biznesu:
    czb.com.pl
  • Gość: Adam IP: *.129.168.217-rev.hti.pl 09.09.13, 13:40
    Systemy alarmowe można kupic w factor security - wiecej info znajdziesz na stronie www.factor.pl

Ja u nich kupowalem, co prawda moj monter ale jak zapytasz to Ci pomoga.
    Najlepszego!
  • Gość: Budująca Kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.13, 20:50
    Ja też polecam Factor Security w Poznaniu lub Zielonej Górze, sprzedają także dalej zamieszkałym klientom, polecą solidnego instalatora :)
    Pani Agnieszka z Poznania, lub panowie z Zielonej Góry(ich nie znam osobiście) na pewno doradzą w pełnym zakresie przy wyborze systemu, nie zawsze będzie to spójne z pomysłem waszego instalatora lub elekryka, ale będzie dobrane do Waszych potrzeb. Może być też tanie, ale dowiecie się dlaczego jest tanie.. jakie ma plusy i minusy. A system sprzedawany razem z monitoringiem nie zawsze jest najlepszy... może będzie dobry, ale warto sprawdzić jaka jest inna opinia niż sprzedawcy monitoringu. Zajrzyj na stronę www.factor.pl lub na Facebook: www.facebook.com/pages/Factor-Security/624799564210741.
    To naprawdę ostatnio bardzo nowoczesna firma z bardzo solidnym podejściem do klientów, a to najważniesze!
    Ja już prawie kupiłam od istalatora jakieś badziewne ... tanie czujki, które straszyłyby moją jadalnię, a pani Agnieszka wskazała mi nieco droższe, ale ładne czujki, które będą się dobrze prezentowały. Muszę jeszcze ich prosić o pomoc przy wyborze klawiatury, aby też nie straszyła w korytarzu. Wyszło na to, że jestem teraz ich fanką... na pewno jestem fanką Pani Agnieszki z Poznania.
  • Gość: Adam IP: *.129.168.217-rev.hti.pl 31.10.13, 10:42
    Najlepiej w firmie, która sprzedaje taki sprzet od lat.
    Jestem monterem i wspolpracuje z firma Factor Security.
    Od lat kupuje u nich sprzet i wiem, ze jest sprawdzony.
    Jesli chcecie to odezwijcie sie do mnie - postaram sie pomoc.
    Adam
  • Gość: Artur IP: *.icpnet.pl 30.01.14, 22:50
    Najwięcej informacji nt. alarmów i zabezpieczeń otrzymacie w Factor Security.
    Wiem bo jakiś czas temu także mi pomogli. Chętnie służą pomocą i doświadczeniem.
    Jeśli szukacie z nimi kontaktu podaję stronę: www.factor.pl
  • Gość: przemok IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.02.14, 22:21
    kiedy ja stalem przed dylematem zabezpieczenia swojego biura w wybralem firme atline. Jedna z lepszych firm specjalizujaca sie w tym temacie. Doradza ci najlepsze rozwiazanie i do tego maja calkiem konkurencyjne ceny
  • Gość: ruslan IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.03.14, 22:41
    ja kupilem system ochrony domu w atline. Doradzili mi jaki system bedzie u mnie odpowiedni i juz u nich kupilem. Faktycznie maja jedne z lepszych technologii w systemach ochrony
  • Gość: gass IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.04.14, 11:30
    tu też jeśli chodzi o alarmy i monitoring jest dobrze zaopatrzona firma, można zobaczyć podpytać: www.telus.com.pl/?alarmy,62
  • Gość: Zasada IP: 83.238.158.* 26.05.14, 17:25
    Dobry elektryk Ci podpowie, np. mój - Andrzej Zdeb z Krakowa, pracuje głównie na systemach Satela, podłącza je razem z instalacją elektryczną. Potem można je skonfigurować z agencją ochrony.
  • Gość: ferry IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.06.14, 13:23
    Ja u siebie korzystałem z usług firmy www.wrosystem.pl/ mogłem liczyc na ich pomoc w wyborze oraz montażu alarmu. Sam niedawno skończyłem budowę swojego domu i również nie wyobrazam sobie tego,by go nie zabezpiezpieczyć.
  • 07.07.14, 16:44
    Proponuje zakup osprzętu i montaż w jednej firmie, ja tak zrobiłem w firmie electrosafe.pl i sobie chwale.
  • 07.09.14, 20:33
    systemy alarmowe najlepiej kupowac u ludzi lub firm ktore pracuja w tej branzy od wielu lat. ja dlugo szukalam firmy ktora mi pomoze poniewaz instalowalam alarm w nowym domu. do dzis dziala wiec polecam z calego serca firme factor security - factor.pl
  • 29.11.15, 00:35
    zgadzam się zdecydowanie co do zlecenia tego odpowiedniej firmie. mam domek jednorodzinny od niedawna, sporo w niego zainwestowaliśmy więc bardzo nie chciałabym aby ktos mi zniszczył to, w co włożyłam przede wszystkim tyle serca, ale i pieniędzy. za namową znajomych zdecydowaliśmy się na zamontowanie zabezpieczeń. zleciliśmy to firmie która cieszy się dobrymi opiniami. potwierdzili swoje kompetencje. to ta firma: www.favore.pl/191488_obsluga-teleinformatyczna-i-elektroniczna-torun-kujawsko-pomorskie.html . trochę się wahałam ale jestem zadowolona póki co, a już trochę minęło odkąd oddaliśmy się w ich ręce. mogę polecić, bo warto jeśli jeszcze się zastanawiasz.
  • Gość: xaxawa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.16, 09:32
    Blueanker ma dobry system, tutaj z kolei nabywa się małe nadajniki beacony, które są przyczepiane do różnych cennych dla nas rzeczy i łączy się to z bluetoothem w naszym smartfonie. Kiedy ktoś chce nam ukraść tą cenną rzecz to automatycznie zostanie przesłane info na nasz telefon. Fajne jest też i to , że kiedy nie jesteśmy w stanie zareagować to wtedy przesyłamy informację do naszej grupy przyjaciół, którzy są w pobliżu żeby sprawdzili co jest grane.
  • Gość: patty2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.16, 11:16
    Gdzie można kupić te nadajniki?
  • Gość: omekk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.16, 18:51
    Na ich stronie kupowałem blueanker.com Tam tez masz wszystko opisane. Bardzo to fajny system.
  • Gość: Znawca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.16, 10:12
    Ja polecam osobiście firmę rettpol i ich systemy alarmowe ponieważ zaufałem i ani razu nie żałowałem swojej decyzji.
  • Gość: NickB IP: 203.101.157.* 01.06.16, 10:16
    Polecam firmę HomeAlarm.pl, które sprzedaje bezprzewodowe systemy alarmowe HomeSecure. Zakupiłem ich podstawowy zestaw, który jest naprawdę prosty w konfiguracji. Kilkanaście minut i gotwe. Następnie montaż i dom zabezpieczony. Wysyłka także była szybka. Sprawdźcie ich ofertę bo naprawdę warto!
  • Gość: security0 IP: *.play-internet.pl 06.06.16, 15:29
    hurtowniakamer.pl, warto zadzwonić lub napisać na pewną pomogą i doradzą.
  • 08.08.16, 21:47
    Ja od siebie mogę polecić fimrę Konsalnet :) Chociaz oczywiscie nie znam calego rynku :P
  • 23.08.16, 16:59
    Ja mogę polecić alarmy24kamery.pl/, szcególnie system alarmowy firmy Satel, który posiadają w swojej ofercie. Ja sam dokonałem takiego montażu i jestem bardzo zadowolony, pomimo, że nie powinno mówić się o kosztach w przypadku naszego bezpieczeństwa to dodam jeszcze, że wszystko było w rozsądnej cenie.
  • 05.01.17, 13:10
    Mogę polecić Ci systemy firmy Satel- ja kupiłam bezprzewodowy na stronie ealarmy.com.pl/systemy-alarmowe/alarmy-bezprzewodowe/5

Długo szukałam jakiegoś dobrego alarmu.. większość to chińszczyzna która nie nadaje się do niczego ale akurat ta firma miała bardzo dobre opinie użytkowników więc zakupiłam na tej stronie. Bardzo polecam bo produkt godny :) :) a obsługa bardzo miła i służy pomoca.
  • 07.07.17, 17:01
    Jeśli chodzi o ubezpieczenie mieszkania, to zawsze polecam znajomym Ajax, ale nic niewiem na temat firmy ochronarskiej.
    Długo szukałem jakegoś systemu alarmowego żeby idealnie pasował do wnętrza, żeby zawsze można było sprawdzić co się dzieje w mieszkaniu i w ogóle być pewnym że mieszkanie jest zabezpieczone przed włamaniem.

W końcu zdecydowałem się na zestaw bezprzewodowy Ajax Starter Kit (kupiłem taki bielutki securglobal.pl/systemy-alarmowe/bezprzewodowe-systemy-alarmowe/alarmy-bezprzewodowe/zestaw-alarmowy-ajax-starterkit-bialy.html ) i bardzo cieszę się, że nie kupiłem coś inne. Jest bardzo elegancki, w dodatek posiada mnóstwo opcji.

Teraz mam zamiar podłączyć ajax do solid security, ale nie jestem pewien jakie mogą być związane z tym koszty lub problemy. Czy możecie powiedzieć coś na ten temat?
  • 26.07.17, 14:05
    Sugeruję kupić AJAX. Posiada mnóstwo zaletów i opcji, w dodatek jest bezprzewodowy oraz bardzo łatwy w obsłudze.
    Kupiłem czarny zestaw i wygląda bardzo solidnie. Myślę, że tutaj najtaniej będzie kosztować: securglobal.pl/systemy-alarmowe/bezprzewodowe-systemy-alarmowe/alarmy-bezprzewodowe/zestaw-alarmowy-ajax-starterkit-czarny.html
  • 20.09.17, 13:57
    Ja polecam mysystem.com.pl/ - oferują wysokiej jakości systemy alarmowe w wersji przewodowej i bezprzewodowej. Mają przystępne ceny i co ważne pomagają w wyborze odpowiedniego rozwiązania, rozmieszczenia i dopasowania do wielkości domu oraz stopnia ukończenia jego budowy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.