Dodaj do ulubionych

Bloczki betonowe opinie

IP: *.pacswitch.com 30.01.15, 15:53
Budowaliście z bloczków betonowych boksy, hale lub mury? Szukam opinii na temat tego materiału. Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • 27.02.15, 06:14
    my budowaliśmy z bloczków betonowych z bruk betu, dobry trwały materiał, partie które kupiliśmy nie miały żadnych wad produkcyjnych
  • 02.02.16, 11:50
    Polecam ci firmę Uciechowski, produkują bloczki betonowe ktore maja wszystkie atesty i certyfikaty a to bardzo wazne przy budowie domu.
  • Gość: hungry IP: 176.61.147.* 29.02.16, 15:22
    Może coś w rodzaju bloków betonowych betblok. Są to bloki, które mają wypustki przez co nie trzeba używać dodatkowego spoiwa. Konstrukcję można w każdej chwili rozebrać bez uszkadzania materiału.
  • 03.03.16, 15:52
    Ja osobiście polecam firmę adz-system.pl/index.php?page=pageofer&lang=pl , moi znajomi stawiając halę skorzystali z ich usług . Firma ta nie tylko wykonuje bloczki betonowe ale również dostarcza je we wskazane miejsce i dodatkowo je montuję . Naprawdę polecam bardzo rzetelna i fachowa firma.
  • 21.04.16, 00:59
    Wszystko co należy wiedzieć o klockach do boksów znajduje się w artykule betblok.pl/klocki_do_boksow.php wydaje mi się, że wielu amatorom pomoże to przy dobrym wyborze.
  • 20.08.16, 21:50
    Domu dla siebie bym z tego materiału nie wymurował - ze względu na fatalną akustykę pomieszczeń. Dom mam zbudowany w innej technologii (Porotherm), ale przez lata mieszkałem z mieszkaniu z betonu komórkowego (niby i tak dość dobrego akustycznie - jak twierdził deweloper), ale słyszeliśmy dosłownie wszystko, co robili nasi sąsiedzi :)
  • 12.09.16, 17:31
    Interesująca technika stawiania budowli z bloczków betonowych takie jak tutaj adz-system.pl/index.php?page=pagekatalog&lang=pl , słyszałem, że dobrze się to sprawdza, robi to firma ADZ System, polecam
  • Gość: PiotrPeppei IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.17, 10:32
    A w Łodzi jakiś skład budowlany, który oferuje takie bloczki w rozsądnej cenie?
  • Gość: Lemhe IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 24.03.17, 10:19
    Ozorków – Centro-Bud. Skład jest na ul. Konstytucji 3-go Maja. Mają właśnie to co potrzebujesz + zapewniają transport HDS i rozładowanie we wskazanym miejscu. Pozdrawiam.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.