IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.14, 10:21
jaki agregat polecicie? najlepiej przenośny do 7kW
Edytor zaawansowany
  • 24.04.14, 14:19
    my z mężem kupiliśmy agregat Kruzer. nie znam się na tym zbyt dobrze, ale podobno są o wiele lepszej jakości niż chińskie. póki co sprawuje się bardzo dobrze na naszej działce :)
  • Gość: dresso IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.14, 14:51
    tak, bo te z Kruzera są dobrej jakości - mają w całości miedziane uzwojenie przez co agregat jest wydajny i starcza na lata
  • 25.04.14, 15:32
    Zdziwiłem się, bo pracując w Holandii korzystaliśmy właśnie z agregatów tej firmy! a pracowałem u Holendra, nie Polaka. Dobry sprzęt, mam wrazenie ze na zachodzie bardziej doceniany
  • 29.04.14, 11:30
    czyli Kruzer jest polecany? na forach raczej ma dobrą opinię, ale czy ktoś wie, czy można go kupic gdzies w castoramie, albo jakimś sklepie na miejscu czy tylko online?
  • 29.04.14, 15:17
    danielzebrzy napisał(a):

> czyli Kruzer jest polecany? na forach raczej ma dobrą opinię, ale czy ktoś wie,
    > czy można go kupic gdzies w castoramie, albo jakimś sklepie na miejscu czy tyl
    > ko online?

chyba tylko na kruzer.pl, ale to spoko bo kupujesz prosto ze "źródła" ;)
  • Gość: mazdawi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.14, 11:28
    a jak z gwarancją? skoro agregat produkują w chinach to długo sie czeka na naprawę?
  • Gość: marko4032 IP: *.dynamic.chello.pl 02.05.14, 22:24
    nie wiem, czy całość jest produkowana w chinach, bo kruzer to polska firma. nie miałem okazji jeszcze (na szczęście) korzystać z gwarancji, poki co agregat sprawuje sie bezproblemowo
  • Gość: Reymont IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.14, 15:43
    ja migam na takim Kruzerze - KRUZER ULTRA GENERATOR THT 3900 E maks mocy ma na 3,5 kW i jak na razie wystarcza do robot codziennych
  • Gość: Brzęczyszczyk IP: *.play-internet.pl 16.07.15, 20:33
    U mnie tez agregat Kruzer działa bez zarzutu. Utrzymuje obroty i napięcie na właściwym poziomie. Bezproblemowo zasila wszystkie elektronarzedzia podczas budowy.
  • 31.12.14, 10:00
    Je zeli potrzebny agregat 7kW to powinieneś napisac do czego będziesz potrzebował i czy 1 czy 3 fazowy. Jest wiele parametrów odbiorników, które są istotne podczas doboru agregatu.
    Dla przykładu, mam betoniarkę 3,5 kW i nie chciała wystartować na agregacie 5.5 kW bo prąd rozruchu był znaczny. A testowałem przu pustej betoniarce! Kupiłem PEZAL PGG 8000E. Startował na pustej betoniarce ale jak była napełniona na maksa to wywalało bezpiecznik.
    Ważne jest określenie maksymalnego prądu rozruchu, i może on wynosić nawet 2-3 krotnie więcej niż na tabliczce znamionowej odbiornika.
    Pozdrawiam
    Polecam atrykuł na blogu atrykuł na blogu o agregatach prądotwórczych
  • 22.11.16, 17:36
    Mixokrety i agregaty tynkarskie, a także inny sprzęt budowlany kupuje w sklepie tarwis.pl/ głownie używany, bo nowe kosztują dużo i na razie mnie nie stać. A wiem, że w tym sklepie mają dobry sprzęt, który długo wytrzyma. Najczęściej od nich biorę z takich firm jak Brinkmann, Putzmeister, Zremb, Strojstav i BMS. Mają też możliwość wysyłki

• 25.05.17, 23:58
    Bardzo dobra i przydatna informacja - jakbyś jej nie podał, sam bym napisał, bo wielu użytkowników zaczyna od kupna agregatu, a później orientuje się, że ma za słabą moc!
    Chociaż powiem wam że mój to też Kruzer trójfazowy, ale ma przepięcia na standardowe napięcie 230V, więc bez problemu używam go też do zasilania urządzeń domowych. Jednofazowe by nie pociągły urządzeń budowlanych, te trójfazowe często mają tylko siłę....
  • 16.07.15, 23:11
    Liderem na rynku są Hondy, ale Ciebie pewnie interesuje cos ze średniej półki. U mnie na budowie sprawdził sie Kruzer. Odpalał bez problemów, trzymał obroty. Zerknij na ich stronę Kruzer.pl i poczytaj opisy techniczne. W necie maja sporo pozytywnych opinii. Ja byłem zadowolony.
  • 24.08.15, 09:40
    swinkamorska123 napisał(a):
    > Liderem na rynku są Hondy, ale Ciebie pewnie interesuje cos ze średniej półki.
    > U mnie na budowie sprawdził sie Kruzer. Odpalał bez problemów, trzymał obroty.
    > Zerknij na ich stronę Kruzer.pl i poczytaj opisy techniczne. W necie maja sporo
    > pozytywnych opinii. Ja byłem zadowolony.
    Taaaa :) Hondy srondy:) Kasy tzra wydać kupe a podzespoly te same w sumie:) Wiem bo musze miec pare agregatow . Kruzer ma miedziane podzespoly i w niczym nie ustepuje drogim sprzetom.
  • 25.08.15, 11:27
    Mogę jedynie sie usmiac jak czytam rozne bzdety o agregatach Hondy. Ja używam Kruzera bardzo intensywnie i uważam ze ma najlepszy stosunek ceny do jakości.
  • 30.08.15, 15:34
    Jestem bardzo zadowolony z Kruzer TH 3900 . Odpala od kopa i jest cichy przy czym bardzo solidnie trzyma napiecie. Polecam!
  • 17.09.15, 09:28
    coś tam słyszałam o tych agregatach , mąż chce własnie jakis kupić na ogródek i szuka włąśnie opinii na ten temat , pokaże mu tu te komentarze i sam zdecyduje bo ja sie tam niebardzo na tym znam ;)
  • 17.09.15, 10:22
    Hej . Ja mam agregat tej firmy Kruzer w domu ( mąż potrzebuje jakieś awaryjne zasilanie ) jest bardzo zadowolony . przede wszystkim ,, z tego ,ze chodzi cicho ;)
  • 20.11.15, 09:37
    jak ktoś chce dobry agregat na eventy , przy domkach jednorodzinnych , na ogródek i mieć go na lata to polecam zdecydowanie agregat Kruzer . Wiem ,ze mąż używa go . I wiem też że jest tak zastosowna technologia proefessional ultra , gdzie jest obniżony poziom hałasu .
  • 06.08.15, 13:53
    Oparte na silniku Hondy są dobre.
  • 31.08.15, 10:13
    bezkas napisał(a):
    > Oparte na silniku Hondy są dobre.
    Jasne. Chciałem tylko zauważyć skromnie, że kupując Hondę płacisz za markę :) A tak wogóle to podzespoły są takie same. W czasie globalizacji producenci nie muszą szukać . 90 % podzespołow robionych jest tak samo. Poza pewnymi sczególami. I tu Kruzer jest taki sam jak Honda. Uwzględniając pozycję Hondy na rynku to właściwie nie ma sensu przepłacać za znaczek. Ważne , że kruzer trzyma jakość gdy chodzi o podzespoły. Miedź Panie, miedź!
  • Gość: Tudek IP: *.securitykiss.com 28.09.15, 00:13
    Zgadzam się...jest taki Kruzer który doskonale działa, długo a cenowo wypada lepiej!
  • 29.09.15, 13:02
    Są też wydajniejsze z tego co wiem i ciszej chodzą. Jak ktoś dużo używa to dla niego pewnie będą ważne parametry.
  • Gość: obcha IP: *.securitykiss.com 29.09.15, 19:08
    a zwoje miedziane? jak tak to wiem czemu Kruzer jest trwały i moze długo działać bez zarzutu!
  • Gość: 1okularnica IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 29.09.15, 20:31
    Muszą być zwoje miedziane bo inaczej taki agregat nie pociągnąłby długo . Ja równiez posiadam agregat firmy kruzer , zreszta jak pewnie większosć ludzi ,którzy mają doczynienia z budowaniamia , remontami , działkami itd.
  • 07.10.15, 15:57
    Ja akurat na swój użytek. Działka, czasem przy domu jak nie ma prądu. Nawet kiedyś na impreze lokalną do szkoły pożyczałem. kruzerek dał rade. Oprócz tego mają dobry serwis. W razie w przyjadą i naprawią co trza
  • 15.10.15, 12:04
    Kruzer ma bardzo solidny serwis. agregaty są właściwie niezawodne ale nawet po gwarancji można spokojnie serwisować. Jest szybko i solidnie a kontakt z serwisem naprawdę rzadkość w Polsce. Są super.
  • 16.10.15, 13:09
    Kupiliśmy na budowę Kruzera i zepsułam go nieumyślnie jak to ja ;) Mąż skontaktował się z serwisem i dosłownie w parę dni naprawili. Dodam że agregat był juz po gwarancji. polecam tą markę bo serwis jest bardzo profesjonalny.
  • 17.10.15, 10:32
    52malinka napisał(a):
    > Kupiliśmy na budowę Kruzera i zepsułam go nieumyślnie jak to ja ;) Mąż skontakt
    > ował się z serwisem i dosłownie w parę dni naprawili. Dodam że agregat był juz
    > po gwarancji. polecam tą markę bo serwis jest bardzo profesjonalny.
    Mam też pozytywne doświadczenia z serwisem Kruzera. Naprawa pogwarancyjna była błyskawiczna.
  • 14.10.15, 08:55
    Gość portalu: Tudek napisał(a):
    > Zgadzam się...jest taki Kruzer który doskonale działa, długo a cenowo wypada le
    > piej!
    mam 2 Kruzery w firmie i sa naprawdę świetne. Zdarzyło sie jednak że pracownik uszkodził niechcąco właćznik silnika przenosząc element rusztowania. Okazało się że Kruzer naprawił błyskiem. maja dobry serwis!
  • 30.08.15, 14:54
    Mogę polecic agregaty Kruzer. Korzystam z trójfazowego od roku i działa miód malina:)
  • 31.08.15, 10:06
    Jest wiele agregatów na rynku. Można przebierać. Ja zdecydowałem sie na Kruzera TH 3600 E. Kosztował niecałe 1700 zł. Pracuje u mnie okazjopnalnie bo mam przerwy w dostawie prądu na działece rekreacyjnej i uważam ze to był dobry wybór. Co najważniejsze? Otóz stojan i wirnik prądnicy są w miedzianym uzwojeniu. To rzadkośc w tej cenie. Jasne, można kupić droższy ale np. Hondy mają właściwie te same podzespoły.
  • 30.10.15, 10:10
    Gość portalu: Krystian napisał(a):
    > Też jestem zadowolony z Kruzera. Dobry agregat w niezłej cenie. Jeszcze mnie ni
    > e zawiódł :D
    mamy na działce i sprawdza się . Kruzera mogę spokojnie polecić !
  • 30.10.15, 10:49
    Gość portalu: Krystian napisał(a):
    > Też jestem zadowolony z Kruzera. Dobry agregat w niezłej cenie. Jeszcze mnie ni
    > e zawiódł :D
    To tylko potwierdza moje zdanie o tej marce. Dobra jakość i dobry serwis co jak myślę jest również ważne.
  • Gość: be happy IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 26.11.15, 07:42
    ja polecam Kruzera ;) polska firma produkująca dobre agregaty prądotwórcze
  • Gość: Mati IP: 5.255.75.* 23.12.15, 14:42
    Potwierdzam bardzo dobry sprzęt robią. Jest dużo tańszy od japońskiej konkurencji ale też sporo lepszy od chińskiego szmelcu. Ma na przykład całkowicie miedziane uzwojenia a nie tylko powleczone miedzią.
  • Gość: Marek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.16, 19:35
    z tymi agregatami to wcale nie jest taka łatwa sprawa. sam kiedyś szukałem czegoś dobrego i niestety - chciałem zaoszczędzić i kupiłem używkę no i jak szybko kupiłem tak szybko się popsuła. widzę, ze polecacie Kruzera - coś nie cos już o nich słyszałem dobrego. moze wiecie jak to cenowo wyglada?
  • Gość: Krzysztof IP: 188.215.23.* 07.07.16, 17:39
    Czyli śmiało moge brac tego kruzera? Znajomy też mi polecał ale nie znam tej marki i przyznam sie ze sie troche obawiam?
  • Gość: Tomek IP: *.cable-amsterdam.broadbands.nl 09.08.16, 14:47
    Śmiało bierz kruzera. Są w miare tanie i bardzo solidne. Nie powinieneś mieć z nim żadnych problemów!
  • Gość: Adam IP: 93.190.152.* 22.07.16, 09:01
    Jeżeli nie jesteś zdecydowany na konkretny agregat i mas wątpliwości jaki kupić, na co zwrócić uwagę to polecam się skontaktować z barracuda.sklep.pl/79-benzynowe Mają wielkie doświadczenie jeśli chodzi o agregaty więc wybiorą coś odpowiedniego.
  • Gość: potato IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 18.08.16, 14:33
    na ppewno przy remoncie taki agregat to bardzo dobre rozwiązanie . Ale agregat tez jest bardzo pomocny w momencie gdy np braknie prądu . A jaki agregat wybrać ? no moim zdaniem najlpeszy jest Kruzer . Ma zmniejszona emisje spalin to raz , dwa jest mały koszt eksploatacji. A 3 ma 100% miedzianego uzwojenia prądnicy .
  • Gość: Janek IP: 37.72.191.* 09.09.16, 10:56
    Zgadzam sie w 100% procentach,kruzer to naprawdę dobry wybór. I co ważne wcale nie jest taki drogi!
  • Gość: Titik IP: *.dynamic.mm.pl 26.10.16, 19:45
    No wlasnie ja mam od 3 miesięcy Agregat a wcześniej miałem pompę ogrodową i faktycznie - jest to sprzęt który nie zawiedzie. ładnie pracuje, równomiernie, nie żre nie wiadomo ile paliwa. polecam
  • Gość: Kamil IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 28.10.16, 10:51
    Ja własnie dzięki temu ,ze mam agregat z kruzera z którego swoją drogą jestem bardzo zadowolony , kupiłem pompe równiez tego producenta . a kupiłemz tej racji ,ze mieszkamy z żoną w takim miejscu gdzie jest albo ryzyko podtopien , albo po ulewach mamy zalany garaż , piwnice itd . sprawdziła nam sie ta pompa juz kilka razy . narazie czeka na swoj moment ;)
  • Gość: Prescription IP: 162.255.158.* 26.11.16, 22:59
    agregaty z kruzera mają przynajniej w 100% miedziane uzwojenie , niektórzy produceni nie do konca mówią/piszą prawde w bo w rzeczywistośći jest to aluminium galwanizujące pokryte miedzia . co do motopompy , równiez z kruzea , tez takową posiadam . I jak narazie sprawowała się bez zarzutu ;)
  • Gość: Breath IP: 212.200.23.* 29.12.16, 19:57
    Ja agregatu od nich akurat nie mam , ale mam pompę z kruzera ;) Już była przydatna , jak cały czas były deszcze , a że mieszkam w takiej jakby bardziej dolinie , to z,e tak powiem teren , który zamiekszuje jest podatny na podtopienia . Takze podobnym sobie pompę bardzo polecam ;)
  • 12.05.17, 17:17
    Kruzer posiada sprzęt bardzo dobrej jakości jednak z mężem zakupiliśmy w trakcie budowy domu agregat prądotwórczy firmy Makitsu i jesteśmy oboje bardzo zadowoleni. Sprawdza się idealnie przy domu kiedy zajdzie potrzeba, cena zakupu również była bardzo dobra - makitsu.pl/

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.