IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 18:27
Czy ktoś jest zorientowany jaki materac do spania dla 5 latka będzie dobry.
Jest strasznie duży wybór i w każdym sklepie słysze inne opinie. Proszę o
rady:)
Edytor zaawansowany
  • 08.11.16, 13:38
    Witaj. Tak naprawdę na każdym etaie życia będzie nam potrzebny inny rodzaj materaca. Ja osobiście korzystałam z tych rad: www.materaceblog.pl/materace/materac-a-etap-zycia.html
  • 09.11.16, 13:30
    ja swojej Córce kupiłam materac z pianą wysoko-elastyczną. Takie piany nie uczulają i oddychają. Polecił mi rehabilitant i jestem z tego zadowolna
  • 04.06.17, 18:26
    Wybór odpowiedniego materac dla dziecka jest bardzo ważny. Zachęcamy do zapoznania się z materacem PlantPur Baby, który powstał specjalnie z myślą o najmłodszych i ich zdrowym i komfortowym śnie.
  • 07.06.17, 16:27
    ja swojemu synkowi kupiłam ortopedyczny z kokosem, ponoc dla dzieci jest najlepszy. Ewentualnie cały z pianki wysoko elastycznej
    lozkanawymiar.pl/47-materace-
  • 14.06.17, 13:37
    Jak nie wiesz jaki materac wybrać to pomoże Ci przy wyborze ten artykuł: blog.mirjan24.pl/wybieramy-najlepszy-materac-dla-twojego-dziecka/

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.