Dodaj do ulubionych

Jaka sofa?

20.01.13, 14:44
Poprzedni wątek usunięto mi bez słowa wyjaśnienia. Próbuję jeszcze raz. Proszę Was o
pomoc w znalezieniu sofy do tego salonu. Zdjecia sprzed kilku tygodni - plakaty są niżej.
Początkowo myślałam o ikeowym Karlstadzie, ale teraz mam wątpliwości. Może coś
podobnego jak na zdjeciu wklejonym przez Womysię? Myślałam też o Zeusie Furninovy,
ale chyba zbyt rozlożysty. Kanapa ma być wygodna. Tutaj calkowiecie sprawdza się
Ektorp, ale zbyt retro. W salonie będzie też fotel uszak z podnóżkiem. Kapana ma być
szara.
Edytor zaawansowany
  • womysia 20.01.13, 14:50
    czy to ma być kanapa bez funkcji? jeśli tak, to masz olbrzymie pole wyboru. ja lubię
    pozaokrąglane na kantach sofy, bez poduch żadnych, ze sprężynami w siedzisku i na wyższych
    nóżkach.

--
    'kobiety to kamienie, których używa się do budowy domu, mężczyźni to patyki, którymi roznieca
    się ogień i opala dom' - jonathan carroll
  • womysia 20.01.13, 14:53
    oj, zielona mi się bez podpisu dodała - modalto duran - mój ulubieniec ostatnio :-)

--
    'kobiety to kamienie, których używa się do budowy domu, mężczyźni to patyki, którymi roznieca
  • elfia4 20.01.13, 15:01
    Ładna ta Rosa:-) I przede wszystkim bez siedziska z poduch, które lubią się zsuwać i żyć
    własnym życiem.
  • jjana 20.01.13, 15:33
    No ładna. Kanapa ma być tylko z funkcją wygodnego siedzenia i jeszcze wygodniejszego
    polegiwania. Nie musi się rozkładać. Nawet nie powinna, bo przez to chyba droższa.
    Miejsca dla gości mamy dosyć. Womysiu orientujesz się ile kosztuje ta Rosa i gdzie ją
    kupić?
  • womysia 20.01.13, 15:38
    rosa - musisz wybadać w firmie sits - nie mam szczegółowych informacji niestety:

www.sits.eu/pl/home/furniture-collection/cocktail-and-design/item/rosa
    modalto duran na pewno tańsza i bardziej dostępna do przymierzenia się. cennik mam. jaki
    rozmiar cię interesuje?

modalto.pl/collection/modern/duran

--
    'kobiety to kamienie, których używa się do budowy domu, mężczyźni to patyki, którymi
    roznieca się ogień i opala dom' - jonathan carroll
  • jjana 20.01.13, 15:59
    Sofa powinna mieć około 2,5 m. Karlstad nierozkladany ma chyba 2,2
  • womysia 20.01.13, 16:08
    trójka ma 222 cm i kosztuje od 1,600 zł.

--
  • kamila-t 20.01.13, 16:13
    Womysiu - orientujesz się jak długo trzeba czekać na sofy z Modalto? Siedziałaś
    na tej sofie, którą pokazałaś? Jeżeli tak to czy jest wygodna?
  • womysia 20.01.13, 16:18
    kamilo, usiąść musisz niestety osobiście, bo każdy inne ma oczekiwania. okres oczekiwania zależy
    od ilości zamówień, więc na bieżąco się zmienia, też musisz sprawdzić.

kanapę z tej firmy ma nasza forumowa madomima, tylko inny model - branco - ona jest
    zadowolona z tego co pisała.

--
  • jjana 20.01.13, 16:17
    A gdzie w Warszawie można ją obejrzeć?
  • gorczyca5 31.07.13, 22:57
    Jeżeli chcesz zweryfikować jakie sofy są w tej chwili oferowane wejdź na stronę producenta Gala Collezione mają am najnowsze trendy jeżeli chodzi o sofy
  • 0panpawlik 14.08.13, 11:33
    Na favore.pl wchodzi się w zakładkę Budowa, dom i ogród/Wyposażenie wnętrz. Masz firmy z całej polski, zarółno sklepy jak i firmy produkujące meble do każdego pomieszczenia. Tam powinno coś się znaleźć.
  • aaaapolonia24 11.04.13, 15:45
    najlepszym wyborem teraz są sklepy internetowe, a przy kwestii mebli najlepiej outlety! dziś jest gorący czwartek w sklepie outletmeblowy.pl i rabaty na meble sięgają -80% jest naprawdę gooorąco! www.outletmeblowy.pl/goracy-czwartek/
  • ruda766 01.06.13, 01:55
    ja mam u siebie skórzaną sofę ze sklepu Customform. wygląda pięknie - a ma ponad rok. ale to trzeba trafić na taką dobrej jakości - ja zamówiłam z tego sklepu, bo miałam już od nich stół jadalniany i byłam bardzo zadowolona. a na kanapie niemal w ogóle nie widać śladów użytkowania. zresztą ja preferuję wyłącznie skórę, i wcale nie jest na niej zimno, do tej pory nikt się nie skarżył. ;)
  • gorczyca5 31.07.13, 22:50
    Jeze skórzana sofa to proponuje mój wybór Gala collezione mają modele klasyczne i nowoczesne a mam meble juz jakiś czas i zużycia skóry nie stwierdzilem
  • 2mercury 25.08.13, 16:35
    a jaka sofe z Gali posiadasz, ile lat juz z niej korzystasz???
  • wu0 31.07.13, 23:58
    mi się bardzo podoba linnea sits ale cena to chyba jakieś nieporozumienie. Jakakolwiek sofa za 6 tys. PLN to marnowanie pieniędzy i dawanie producentom pretekstu do dalszych praktych chorych cen mebli.
  • cookiemonster32 13.08.13, 11:18
    6 tys. to jednak moim zdaniem też trochę za dużo, może sprawdź ofertę firmy wajnert widziałem na ich stronie całkiem ładne sofy
  • gorczyca5 15.08.13, 11:53
    Jeżeli chcemy mieć dobra sofę musimy jednak za nią odpowiednio zapłacić
  • 0panpawlik 20.08.13, 10:31
    Niestety cena nie zawsze idzie w parze z jakością jak dobrze wiemy..
  • atlantic_grzejniki 22.08.13, 20:04
    Najważniejsze, żeby był narożnik. Na narożniku jednocześnie mogą leżeć dwie osoby, a na zestawie kanapa + 2 fotele tylko jedna osoba. Szkoda, że nie pomyślałem o tym 3 lata temu jak kupowałem kanapę i fotele :-/
  • jcis 30.09.13, 10:46
    Sprawdz sobie na stronie Etap Sofa mają tam zestawy modulowe polaczone z zywymi kolorami super wszystko wyglada.
  • kasiaczarnulka 30.09.13, 14:58
    no tak, ale nie każdy moze mieć miejsce na narożnik chociażby, który z reguły jest większy od kanapy i kupowany dlatego, zę ma funkcję spania
  • erivela 02.12.13, 15:28
    No tym też niczego nie brakuje. Narożniki Gali są przeważnie z funkcją spania także jest podwójna korzyść i wygoda.
  • monika.bierkat 27.12.13, 11:30
    ja też zamiast narożnika wolałabym kanapę z funkcją spania z tego względu, ze jakbym wstawiła narożnik, to już bym się nie ruszyła w tym moim pokoju
  • stoos 28.12.13, 15:04
    Funkcja spania sprawdza sie w 100%. To jest zawsze jakis atut. Nawet na imprezach jak jest niespodziewany gosc czasem rodzina przyjedzie to jest miejsce do przenocowania. Wiem cos na ten temat bo na swieta mialem taka sytuacje i kanapa taka by mi sie przydala. Wiem ze fajne mozna znalezc w Agata Meble.
  • mgosia113 04.01.14, 10:51
    ja natomiast jestem zadowolona z modelu Viena firmy des meble, początkowo nie potrafiłam przekonać się do zakupu skóry... natomiast teraz jestem bardzo zadowolona z użytkowania jak i komfortu. jeśli dobrze pamiętam model dostępny jest jako zestaw i narożnik z możliwością dowolnej konfiguracji
  • olavader 18.12.14, 12:11
    sofa larsI jest szara:*
  • kierownikarch 11.01.15, 15:31
    Witam,
    ja zdecydowałem się na szary narożnik z funkcją spania. Jestem zadowolony z wyboru, solidne wykonanie i bardzo duży wybór materiałów w cenie. Jeżeli pomogę, przesyłam filmik z prezentacją :
    www.youtube.com/watch?v=9r0fOXB2NQA
  • szklanykwiat0 30.09.15, 16:29
    Narozniki sa moim zdaniem świetne, ja w IWC Meble swój kupowałam taki niebieski :)
  • sylwia8540 01.10.15, 15:19
    przede wszystkim wygodne ale również bardzo dobrze wykonane sofy ma w swojej ofercie producent Bydgoskie meble. A jeśli chodzi czy sofa ma być wykonana w skórze naturalnej czy tkaninie to nie ma problemu bo w ofercie znajduje się ogromny wybór tkanin i skór. W internecie meble można zobaczyć np. na stronie www.gama-sklep.com.pl/producers/bydgoskie-meble-50/meble-sofy-182
  • aster159 27.10.15, 10:41
    W swoim salonie mam sofę kupioną w sklepie Dller. Dokładnie ten model dller.pl/fd/sofa-tokyo. Jest bardzo wygodna, widać, że wykonano ją z bardzo dobrych materiałów. Bardzo cieszę się, że ją wybrałam. Przede mną jeszcze urządzanie sypialni, więc na pewno skorzystam z oferty tego sklepu.
  • 52zbyszek 28.10.15, 14:46
    Fajne meble są z Ramety. Swoją sofę kupiłem tutaj:
    przyjemnysen.pl/MEBLE%20RAMETA-SKLEP%20Z%20MEBLAMI%20W%20RACIBORZU-NAJTA%C5%83SZE%20MEBLE%20W%20RACIBORZU-NAJLEPSZY%20WYB%C3%93R%20MEBLI%20W%20RACIBORZU/naro%C5%BCnik-meble-rameta-racib%C3%B3rz-tanie-naro%C5%BCniki
  • sg1989 31.12.15, 12:45
    Polecam sofy modułowe marki Feydom, jest jeden salon w Polsce, w Płocku . Sofy są wielofunkcyjne (można układać je jak klocki lego) i do tego mega wygodne. Mam w swoim domu taką i nie ma osoby, która by się nią nie zachwycała i co najważniejsze nie jest to mebel z sieciówki czyli nie u każdego takie są:) ich strona internetowa meblefeydom.pl/
  • sliski22 27.02.16, 11:53
    Ja fajne meble widziałam w iwc meble. Sofy, narożniki i pufy do wyboru. Ponoć ich meble są dobrej jakości.
  • zofia45ha 25.03.16, 10:26
    zgadzam się ze sliski22. moja siostra , która mieszka we Wrocławiu , zamawiała właśnie meble w salonie IWC. Z tego co mi mówiła i pokazywała potem ,to jest bardzo duzy wybór sof, narożników i foteli . Wiem tez ,ze nie było żadnego problemu przy doborze tkaniny i nie płaciła jakos dużo .za tą swoją sofe .
  • meblepumo.pl 11.05.16, 12:28
    Polecam ciemnoszarą sofę Sorento, która obita jest tkaniną Soro 97, a wypełniona pianką o gęstości 35kg/m3. W jej siedzeniu znajduje się sprężyna falista, natomiast w oparciu bonellowa. Stelaż mebla wykonano ze sklejki z drewna liściastego, natomiast nogi z drewna litego. Sofa posiada funkcję spania z pojemnikiem na pościel.

www.meblepumo.pl/product-pol-16209-SORENTO-nowoczesna-sofa.html
  • super_sofa 20.07.16, 15:47
    Wybierając meble zwracamy uwagę przede wszystkim na ich jakość, ponieważ wysoki poziom wykonania wpływa na komfort codziennego użytkowania. Kolejnym ważnym elementem jest wygląd i funkcjonalność. W naszej ofercie posiadamy tapicerowane łóżka, narożniki, sofy oraz komplety wypoczynkowe. Duży wybór modeli oraz wariantów kolorystycznych, dostępnych w naszym sklepie www.super-sofa.pl/ z pewnością pozwoli znaleźć meble dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Pozdrawiamy serdecznie - Super Sofa
  • cziko1977 18.08.16, 10:33
    Koledzy i koleżanki mam pytanie może ktoś się spotkał z firmą idealsofa.pl. Zamierzam zakupić u nich kanapę i pytanie czy jakościowo ta firma robi dobre rzeczy czy raczej przeciętnie. Morze ktoś ma od nich i się pochwali wrażeniami ewentualnie zasłyszanymi opiniami.
    Dziękuję i miłego dnia życzę,
    Czarek
  • kalashn 15.11.17, 15:52
    A może sofa z z zestawu modułowego? Można ją dopasować pod siebie ;)

--
    www.galameble.com/
  • gruszkapietruszka5 26.02.18, 22:04
    Ja też mam dylemat odnośnie sofy :/
    Mam obecnie kanapę tapicerowaną, ale jest olbrzymia i gdyby nie to, że dostałam ją od kogoś, to w życiu bym się na nią nie zdecydowała... Wolałabym coś mniejszego i w takim stylu bardziej starodawnym. Czytałam artykuł ostatnio na czasnawnetrze.pl/wnetrza-inspiracje/styl-a-design/26911-sofa-kanapa-czy-szezlong i wpadł mi w oko ten czerwony szezlong. Ale nie do końca wiem z czym to się je :D Czy to po prostu taka leżanka? Czy może spełniać też rolę sofy?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.