Dodaj do ulubionych

Meble wypoczynkowe.

04.02.12, 22:44
Potrzebuję kupić meble wypoczynkowe, do salonu. Trójkę i dwie jedynki, ze skóry naturalnej.
Nigdy jeszcze takich nie posiadałam i nie wiem jakiej firmy kupić. Oglądałam już wiele, ale
moje finanse są ograniczone do 5 tyś., a na przykład wypoczynki KLER są piękne i dobrej
jakości, ale nie na moja kieszeń. Chciałam was zapytać czy posiadacie skórzane wypoczynki
dobrej jakości za przystępną dla mnie cenę, jak się sprawują?
Zastanawiam się nad zestawem AMSTERDAM lub VEGAS
Interesują mnie meble proste i raczej niewielkie.
Proszę o sugestie:)
allegro.pl/show_item.php?item=2061784562&msg=Twój+e-mail+został+wysłany.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00
Edytor zaawansowany
  • joanka-r 21.03.12, 17:03
    Ja poleciłabym ci meble Etap Sofa, ale tam też ceny spore. Aczkolwiek jakość rewelacyjna.
    --
    ''No właśnie Wy wydajecie się nie wiedzieć o czym mowa''
    by Zia 86.
  • bubu1708 13.04.12, 01:30
    Ja bym polecał Gala lub aek design, ale w skórze Kalifornia. :)

joanka-r napisała:

> Ja poleciłabym ci meble Etap Sofa, ale tam też ceny spore. Aczkolwiek jakość re
    > welacyjna.
  • atlantic_grzejniki 15.05.12, 14:16
    Od jakiegoś czasu można kupić narożniki lub inne sofy z pneumatycznymi zagłówkami, które dostosowują się do ciężaru naszego ciała. Robią tak też polscy producenci, nie wiem tylko czy zmieścisz się w 5 tys. ;-)
  • karola554 22.05.12, 13:51
    Sprawdź tutaj :-)
  • karola554 22.05.12, 13:52
    Sprawdź tutaj :-)
  • jadzkaaaaa 23.05.12, 16:40
    Dobre meble w przystępnych cenach znajdziesz w sklepie internetowym hitmeble.pl.
  • palinkaaa 04.06.12, 16:41
    Tu znajdziesz fajne fotele: sofa4you.com/fotele-kolekcje-c-22.html

A tutaj sofy: sofa4you.com/sofy-kolekcje-c-45.html
  • prenglish 05.07.12, 14:13
    Ja polecam Meble Bugajski: www.meblebugajski.pl
    Chyba najlepsze jakościowo meble jakie kiedykolwiek widziałam.nie idą na ilość, więc każdy szczegół jest dopracowany w 100%.
    --
    www.zosiaikevin.pl
  • bubu1708 10.07.12, 23:11
    Jeśli jesteś z Warszawy to polecam zakup mebli w salonie Rafał przy ulicy Garażowej 4 (Mokotów) lub Daniłowskiego 2/4 (Bielany) Firma w swojej ofercie posiada meble firmy Gala oraz Aek Design, a także wielu innych producentów. Sprawdź
  • ismenos 12.07.12, 22:41
    Polecam Outlet Meblowy przy ul. Mehoffera w Warszawie. Meble renomowanych fabryk w bardzo atrakcyjnych cenach i dostępne od zaraz.

www.najpiekniejszemeble.com/
  • 5karolinakozak 09.08.12, 12:53
    Bardzo fajne, nowoczesne i designerskie ma firma Marbet Style. Teraz na ich facebooku www.facebook.com/marbetstyle/app_263940943713821 organizują konkurs. do wygrania jest bon zakupowy na kwotę 2000 zł. Ja wzięłam już udział, proszę o głosy! ;)
  • pablo-102 29.08.13, 15:12
    Fajne są mebelki z funkcjami relaks. Nie wiem czy budżet 5 tysięcy wystarczy ale można poszukać najlepiej w necie. Ja kupiłem kiedyś z ekspozycji za 6 tysi. Fajne mebelki ale tego modelu już nie mają. Niestety przy kocie łażącym po meblach widać trochę że skóra jest podrapana ale lepsze to niż jakby tkanina miała być pocięta pazurami. W sumie jestem zadowolony no i wszystkie kłaki odkurzam sobie odkurzaczem z mebli. Ja polecam ten model co mam a nazywał sie Aspen ze sklepu bostonsofa.pl . Tego już nie mają ale meble są bardzo do siebie podobne więc pewnie te nowsze modele to tylko trochę inny wygląd.
  • r.emik 07.10.14, 12:09
    Ja mam zgoła odmienne doświadczenia. Kupione meble za prawie 7 tys. chwilę po upływie gwarancji zaczęły się sypać, mimo że nie były mocno eksploatowane, a nawet wręcz niewiele. Nie mam w domu żadnych zwierząt, na które mógłbym to zwalić. Po prostu ekoskóra, która miała być bardzo trwała (zdaniem sprzedawcy) i łatwiejsza w utrzymaniu niż tkanina, zaczęła pękać i odpadać. MB Design zaproponowali przetapicerowanie, oczywiście odpłatnie, choć na "preferencyjnych" warunkach, ale jak doszło do omawiania szczegółów, to okazało się, że nie są pewni trwałości proponowanych tkanin, więc podziękowałem. Jak dla mnie: porażka.
  • czystasofa.pl 08.10.14, 21:22
    Niestety ekoskóra - choćby była nie wiem jak dobra - nie jest trwała. Ale jeśli się już tą ekoskórę ma - też ją trzeba konserwować. Wtedy jest szansa, że pękać za szybko nie będzie. Pozdrawiam,
  • migotka_9 26.03.13, 10:37
    dziś i jutro w sklepie outletmeblowy.pl możesz sam wynegocjować cenę mebli! wystarczy zaproponować cenę i wypełnić krótki formularz - każda propozycja zostanie rozpatrzona www.outletmeblowy.pl/negocjacje_cenowe
  • gorczyca5 16.05.13, 22:53
    Meble wypoczynkowe muszą być ze skóry,która daje niesamowity wygląd każdej sofie,każdemu fotelowi.A przy dobrej konserwacji będą służyły i służyły.Mam meble Gala i nie żałuje wydanych pieniędzy
  • rannyptaszek7 23.05.13, 15:47
    Witam! A czy ktoś z Was miał juz styczność z firmą Vieri Divani?? Szukajac mebli natknęłam sie na ich stronę internetową, potem odwiedziłam salon w Krakowie i ostatecznie u nich zamówiłam meble. Dwa tygodnie temu przywieźli mi narożnik, jest super! W żaden sposób nie odbiega od tego co mają na wystawie w salonie na zakopiańskiej, wykonanie naprawdę solidnie, widać że przywiązują wagę do wykonania i do tego by nie było reklamacji a toi się liczy! Jak chcecie zobaczyć co mam na myśli poniżej link do modelu i ich strona, warto zajrzeć. Naroznik mam ze skóry naturalnej, jasnoszarej, prezentuje się cudnie, a jeszcze lepiej sie na nim siedzi przed tv :)
    www.vieridivani.pl/milo_nowoczesne_narozniki.html
    I najważniejsze - to nie są żadne włoskie meble choc nazwa mogłaby na to wskazywać ale nasze polskie z rodzimej fabryki, produkowane w Kalwarii Zebrzydowskiej! Polecam ich każdemu!
  • mireksmirek 30.06.13, 23:17
    ja ze swojej strony w takim układzie polecam zestaw Larry od firmy AEK aek.pl/?prod=larry - mam go ponad rok i wciąż jestem nim zachwycony, bardzo mi się podoba i gościom także, a najlepsze jest to, że cena nie jest wysoka.
  • 2marta366 20.09.13, 11:46
    A które bardziej preferujecie meble skórzane czy tapicerowane?
  • mireksmirek 20.09.13, 12:01
    to zależy do jakiego użytku. Jeśli do salonu to ja osobiście preferuję meble skórzane :)
  • czystasofa.pl 28.11.13, 15:24
    Pamiętaj o odpowiedniej konserwacji skóry - to sprawi, że meble będą przez lata wyglądały bez zarzutu.

Pozdrawiam!! :-)
  • czystasofa.pl 21.03.14, 07:57
    Witaj,
    Kupując meble (zresztą tak samo jak wszystko inne) musisz pamiętać, że niska cena i dobra jakość nie idą w parze. Cena n ie bierze się z niczego - jest wypadkową kosztów, a jeśli koszty są niskie - komponenty niekoniecznie są najlepsze lub/i jakość wykonania może budzić wątpliwości.
    Z przyzwoitych mebli skórzanych, które mogłyby się zmieścić w Twoim budżecie - zasugerowałabym: www.galameble.com/products/classic_collection/Pop
    Możesz również rozważyć zakup zestawu w wersji skóra łączona z ekoskórą - nie w całości ze skóry naturalnej z tym że tutaj kolorystyka może być ograniczona.
    NIezależnie od tego w jakiej wersji mebel kupisz - pamiętaj o właściwej konserwacji skóry lub/i ekoskóry - wydłuży to żywotność mebla.
    POzdrawiam:-)
  • martusia1704 17.01.17, 13:16
    Osobiście mogę polecić Pana z Paczkowa pod Swarzędzem. Solidne i naprawdę piękne meble potrafi stworzyć. Mi już służą ok 2 lat i jestem naprawdę zadowolona. Ceny przystępne, zależne oczywiście od doboru materiału z jakiego chcemy mieć mebelek.
    unique.ucoz.net
  • marek8310 14.02.17, 15:28
    W sklepie internetowy york można kupić komplet wypoczynkowy sofa 3-osobowa i dwa fotele z funkcja relax producenta Gala Collezione w cenie 5599zł! Normalnie taki komplet to ponad 7 tysięcy! Kupiłem i jestem mega zadowolony :)
    www.york-meble.pl/zestawy-skorzane/1837-komplet-mebli-wypoczynkowych-gala-re-lax-sofa-3-2-fotele-od-reki.html
  • otis69 05.04.18, 16:18
    Znalazłem dobry artykuł na temat wyboru mebli wypoczynkowych, a4print.pl/jak-wybrac-zestaw-mebli-wypoczynkowych/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.