Dodaj do ulubionych

Jakie sklepy internetowe z meblami polecacie

IP: *.play-internet.pl 16.01.12, 01:10
Jakie sklepy internetowe polecacie. Chodzi mi o ładne meble, dobrze wykonane i z ceną która nie poraża
Edytor zaawansowany
  • Gość: g IP: *.aster.pl 16.01.12, 11:04
    Długo tak będziesz sam sobie odpowiadał, spamerze?
  • Gość: basiak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.04.12, 22:36
    szkoda, ze mozna liczyc tylko na reklamę bo właśnie też szukam opinii o paru sklepach i wez i się dowiedz... moze jednak ktoś się jeszcze rzeczowo wypowie?
  • Gość: justka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.04.12, 09:06
    lepiej może popatrzeć na opineo czy czymś takim. no ciężko w internecie teraz o porade to fakt ;)
  • 11.04.12, 13:47
    no to ja może coś pomogę ;) jeśli ktoś lubi meble sosnowe to ostatnio zamawiałam w sklepie www.e-sosnowe.pl bardzo solidnie wykonane... ładne i co najważniejsze tanie
  • 28.08.12, 10:24
    Z doświadczenia: znam sklep niedużego producenta, gdzie można zamówić meble z oferty, ale również są otwarci na indywidualne propozycje. Klienci są o nich b.dobrego zdania. Adres to: www.mebl-art.pl. Naprawdę polecam.
  • 05.04.13, 15:17
    www.mebletomart.pl/, www.artstyle-design.pl/
    --
    Ocieplenie domu krok po kroku
  • 27.07.15, 09:47
    Ciężko jest się rzeczowo wypowiedzieć przy tak ogólnym pytaniu...meble to temat rzeka. Gdyby ktoś zapytał o coś konkretnego np meble drewniane, meble nowoczesne itd wtedy ludzie dzielili by się opiniami.
    Ja mogę na tak ogólne pytanie odpowiedzieć tak: Kupuję w sklepach internetowych z siedzibą w mojej okolicy bo jest darmowa dostawa...nie dość, że taniej to za darmo dostarczą. w okolicy Rzeszowa jest to choćby www.meblowy.guru
  • 05.10.15, 12:08
    Serdecznie polecam www.cudnemeble.pl :)
  • 11.04.12, 13:34
    Taaaa, dokładnie,wszystkie wiadomości z play.internet, godz. 01.10 pytanie, godzina 01.12 odpowiedź.... od razu widać, że ktoś ćwiczy autoreklamę, szkoda, że tak nieudolnie i bez głowy, bo aż żal patrzeć
  • 12.03.14, 14:24
    Polecam meble pokojowe na bim.pl
  • 22.07.15, 10:44
    Cześć, niedawno urządzałam swoje nowe mieszkanie. Nie mam samochodu więc potrzebowałam sklepu który oferuje dowóz mebli pod same drzwi. Gdy zaczęłam szukać okazało się, że takie usługi są bardzo drogie. Pewnego dnia na facebooku znalazłam stronę ?Zamów z ikea.pl? i okazało się, że firma Epaka.pl daje możliwość zamówienia mebli z Ikea przez internet i dostarcza je pod same drzwi w krótkim czasie i w bardzo rozsądnej cenie.
    Jeżeli ktoś był by zainteresowany taką usługą to jak najbardziej polecam :)
  • Gość: cromwell IP: *.adsl.inetia.pl 10.05.12, 16:02
    sklepy, nie radzę to oszuści, ja umiem robić wszystie meble, prosze się ze mną skontaktować, a wyszykuje każdy rodzaj mebla, umiem robic drewniane, blaszane a nawet dla oszczędnych z płyt gipsowo- kartonowych

www.cromwell.blog.pl
  • Gość: Kuba31 IP: *.play-internet.pl 13.05.12, 01:36
    Jak dla mnie meble przez internet królują. Bieganie po sklepach jest dla mnie bardzo męczące i kosztuje mnie wiele czasu. Od lat kupuje w meble galeriaeuropa i jestem zachwycony. Co ważne żonie też mebelki się podobają.
  • 27.07.15, 09:35
    Masz racje, meblowe sklepy internetowe to oszczędność czasu i pieniędzy, nie raz już widziałem w sklepach dużo drożej to co kupiłem w internetowym. Co ciekawe jeśli chodzi o koszt przesyłki to ze sklepu internetowego oddalonego o dziesiątki kilometrów jest taniej niż z pobliskiej galerii.
    Ja polecam www.meblowy.guru - mają ciekawą ofertę. Ja akurat jestem z Rzeszowa, więc dostawę mam gratis co jest bardzo ważne.
  • Gość: Premiere Design IP: 80.48.97.* 17.05.12, 12:02
    Wszystko zależy w jakim charakterze chcemy kupić meble i do jakiego pomieszczenia. Najlepiej poprosić o poradę fachowca, który doskonale wie co, gdzie można kupić, i czy naprawdę są w takiej jakości z jaką prezentowane są na stronach internetowych. Zdarza się, że kupiony przez nas mebel na zdjęciu wyglądał super i bardzo elegancko, ale kiedy trafia on do naszego domu okazuje się, że tkanina, którą jest obity jest niskiej jakości i nie wygląda już tak pięknie. Architekci wnętrz mają swoje sprawdzone sklepy i nie koniecznie drogie, bo o to chodzi, aby budżet na wyposażenie wnętrza nie był wysoki, a kupione meble były ładne i efektowne.
  • 04.07.12, 22:10
    Obejrzyj meble w kacpermeble.pl/ .Funkcjonalne i korzystna cena polecam.
  • 08.09.12, 08:33
    Zapraszam na zakupy do sklepu www.meble.webrynek.pl, tanio, solidne meble i szybka miła obsługa
  • 04.04.13, 08:49
    Ja ze swojej strony polecam www.seart.pl - super podejście do klienta, meble naprawdę wysokiej jakości z litego drewna. Na pewno kolejne meble kupimy u nich.
    Nie polecam za to mebel-partner.pl - niestety, po roku narożnik mój a szczególnie obicie pozostawia wiele do życzenia. Mieli poważne problemy z dostarczeniem mebla w terminie, a kilkakrotnie upewnialiśmy się co do tego, że mebel będzie, bo mieliśmy mieć na święta gości.
  • 21.05.12, 21:17
    Może to i reklama, ale zapraszamy do naszego sklepu.. przynajmniej pooglądać:) Meble z litego drewna. Zapraszamy.
    www.cudnemeble.pl
  • 22.05.12, 14:24
    www.hitmeble.pl/
  • 23.05.12, 16:48
    Również polecam sklep internetowy hitmeble.pl. Bardzo miła obsługa i bogaty asortyment.
  • 23.05.12, 11:48
    Zobacz www.makao-salon.pl i www.makao-sklep.pl Niespotykane meble i dodatki w przystępnych cenach. Korzystam i jestem zadowolony.
  • 31.05.12, 11:24
    Jak dla mnie kupowanie przez internet mebli, a w szczególności łóżek, kanap, itp mija się z celem. Powód jest prosty, skąd możesz wiedzieć, że łóżko jest wystarczająco twarde, miękkie. Czy elementy są odpowiednio spasowane itp. Można zrobić, że pójdzie do salony meblowego, a później poszukać w necie. Wielokrotnie spotkałem się z sytuacją, że meble w salonach meblowych są tańsze, niż w internecie lub na akcjach internetowych.

Jeśli mam już jakiś sklep polecić to polecam ten sklep ,
    ponieważ mają spory wybór oraz posiadają stacjonarne sklepy z bardzo dobrymi cenami. Znajdują się one w Warszawie, więc jeśli macie ochotę pooglądać na żywo meble, a nie za biurka to polecam wycieczkę :)
  • 31.05.12, 20:37
    u mnie w domu jest mnóstwo mebli galeriaeuropa PL. Sklep ten ma bardzo duży asortyment i jest z czego wybierać. Ja osobiście jestem mega zadowolona
  • 04.06.12, 16:42
    Niezłe meble mają w chairconcept.com
  • 21.06.12, 16:01
    Polecam hitmeble , można dobrać coś ciekawego do swojego mieszkania , a przy tym jest tanio.
  • 04.07.12, 22:11
    Obejrzyj meble w kacpermeble.pl/ .Funkcjonalne i korzystna cena polecam.
  • 21.08.12, 21:17
    Ja polecę e-sklep, w którym można kupić meble importowane od włoskich projektantów, głównie stoły i krzesła www.italiastyle.pl
  • 08.07.12, 11:18
    Ja już kilka razy robiłem zakupy w Ergo Expert (fotele do biura, łóżko dla syna, hamak dla żony) i naprawdę solidny sklep godny polecenia www.ergoexpert.pl/
  • 02.08.12, 12:39
    Ja mogę polecic sklep z podłogami i sztukaterią bardzo fajny, miła obsługa i co najważniejsze, świetna jakość towarów :) Mardom sp z łodzi.
  • 19.08.12, 17:09
    Amatorom naturalnych mebli drewnianych polecam: www.seart.pl
    Naprawdę solidne i trwałe meble.
  • 24.11.12, 14:44
    Polecam sklep z dywanami www.dywany.net/
    Duży wybór, bardzo dobrej jakości, ładne i co najważniejsze tanie.
  • 26.01.13, 12:56
    Najlepszy sklep na jaki ostatnio trafiłem z żoną to www.tuzakupy.pl Okazało się, że są z zagłębia meblowego czyli z wieruszowa i kępna. Tam ludzie robią meble nie tylko dla biznesu ale też dla kultywowania tradycji. Zero bubla, ceny ok, nawet raty a poza tym na czas i z uśmiechem. Polecam zawiedzionym gdzie indziej
  • 05.04.13, 15:29
    do nowych mebli na pewno przydadzą się nowe akcesoria kuchenne www.hiendkitchen.com
  • 30.04.13, 21:24
    Ja serdecznie zapraszam dla ludzi lubiących meble drewniane i białe meble do sklepu www.meblezych.pl
    U nas dostawa jest Gratis ;)
  • 05.10.15, 12:15
    Polecam www.cudnemeble.pl
  • 02.05.13, 11:47
    ja polecam anotherdesign.pl super meble ,świetny i szybki kontakt ceny na każdą kieszeń a co najważniejsze nie szajz z chin.
  • 19.02.14, 18:03
    trendy-mebel.pl/index.php
  • 27.04.14, 23:18
    Wszyscy polecają, ja zaś napiszę parę słów przestrogi.

cubeonline.pl vel cubestyle.pl vel calligarisshop.pl to zdecydowanie odradzam. Zamówiłem, przedpłaciłem, miałem czekać max 6 tyg., po ponad 12 tygodniach (z zerowym kontaktem z ich strony), zapytałem co z moim zamówieniem. Pani ze śmiechem stwierdziła, że nie mają go jeszcze na magazynie. Przyznaję - jest miło i sympatycznie przy zamówieniu i wpłaceniu zaliczki w wysokości 35% kwoty. Potem oni przestają być zainteresowani tematem. Zero profesjonalizmu.
  • 29.04.14, 12:25
    Zachęcam do obejrzenia kolekcji www.meble.vox.pl/. Oferta skierowana dla tych, którzy szukają mebli dla siebie lub dla swoich dzieci. Seria YOUNG wspiera rozwój kreatywności, pobudza i daje możliwość indywidualnego zaaranżowania domowej przestrzeni. Meble wspierają rozwój dzieci a dzięki uniwersalnej kolorystyce posłużą na lata i nie wyjdą z mody.
  • 25.06.14, 21:35
    Polecam nasz sklep hauz.pl , można nabyć w nim meble importowane z Hiszpanii, głównie krzesła i stoły, a także sofy. Stany magazynowe to ok. 3 tys. produktów, które są dostępne niemal pod ręką. Powierzchnia ekspozycyjna naszego salonu przy ul. Trakt Brzeski 72 w Warszawie wynosi 500 metrów kw.
  • 10.08.14, 09:25
    Polecam sklep meblowy www.lozka-sypialnie.pl fachowa obsługa, najwyższej jakości meble, wspaniałe wzory łóżek do sypialni .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.