Dodaj do ulubionych

Ładna i solidna sofa - gdzie kupić?

19.02.11, 23:24
Witam wszystkich domatorów :)
Potrzebujemy małej sofy do małego salonu, o szerokości ok 160, okazjonalnie rozkładanej do spania dla gości. Ma być wygodna w siedzeniu, nie koniecznie wygodna w spaniu, i być ŁADNA co oznacza dla nas PROSTA. Idealne z wyglądu są sofy w ikea, np Hagalund albo Karlstad.
www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S59843744
Problemem jest ich jakość wykonania oraz opinie użytkowników na tym forum. Pytanie więc, gdzie kupić sofę która będzie taka ładna i na lata?
Proszę o opinię, bo oglądając internet chyba pozostanę przy swojej rozwalonej 30-letniej...
Dzięki i pozdrawiam!
Edytor zaawansowany
  • 25.02.11, 12:55
    W salonach Agata i Emilia jest duży wybór, całkiem niedrogo. W Black Red White też można coś ciekawego znaleźć. Jeśli chodzi o jakość: łóżko z Emilii mam jakieś 6 lat, biurko z BRW jeszcze dłużej. Tapicerka na łóżku w idealnym stanie, śpi się bardzo wygodnie.
    --
    Dom i wnętrze
  • 21.03.11, 16:05
    W sklepie arismebel.pl jest bardzo duży wybór eleganckich sof. Jakościowo są na pewno o wiele lepsze niż ta, którą Ty prezentujesz, a moim zdaniem wyglądają też lepiej. Także może znajdziesz tam coś, co wpadnie Ci w oko. Mnie tam się podoba większość tych kanap ;)
  • 28.03.11, 16:11
    Ja niedawno natrafiłam na bardzo ładne sofy na arismebel.pl Zwróciły moją uwagę ponieważ z jednej strony są nowoczesne a z drugiej wyjątkowo stylowe. Poza tym co interesujące klienci mają możliwość wyboru zarówno koloru materiału, jak i desenia, czy też wymiarów mebli. Poza tym istnieje opcja wyposażenia sofy w funkcję do spania.
  • 21.07.12, 17:51
    Ja też szukam i szukam i nie wiem, czy ostatecznie nie zdecyduję się na tę, którą wkleiłaś. Chociaż wolałabym czerwoną albo czerwono-białą, bo taka by mi dużo bardziej pasowała do wystroju pokoju. Tak myśle, ze te z ikei mają wymieniane narzuty, więc nawet jak się zniszczą, to można zmienić.
  • 04.08.13, 11:34
    Szukam fajnej i nowoczesnej sofy z funkacją spania. Przeglądałam oferty kilku producentów i zastanawiam się nad Wejnertem albo Black Red White? Którą firmę polecacie ?
  • 03.03.12, 21:53
    My mamy ikeowskiego ektorpa i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, wygląda jak nowy, do tej pory nie czyszczony i do tego kolor beżowy, myślałem że będzie się bardziej brudził.
  • 15.03.12, 21:04
    Ja z żoną zakupiłem do salonu sofę w Bizzarto. Polecam ! Po jakimś czasie wygniotły się zagłówki od leżenia, ale reklamacja bardzo szybko załatwiona ...
  • 25.08.13, 16:30
    ja kilka lat temu kupilam sofe w Gala Collezione, pomimo uplywu lat sofa prezentuje sie badrzo solidnie, nie widac na niej zadnych sladow uzytkowania, bo konserwuje ja raz na pol roku preparatami do mebli Gali.
  • 04.04.14, 09:59
    proszę :) na życzenie polecam mój mebel :))) piękny jest chociaż ma dwa lata już :) getinmeble.pl
  • 06.05.14, 09:53
    Polecam meble sofy od najlepsych polskich producentów: Kler czy Bizzarto. Ja akurat nabyłem od tego ostatniego i jestem zadowolony. Warto przejśc się do sklepu, gdzie wystawiają się różni producenci i połączyć estetykę z jakością i przystępną ceną. :)
  • 13.05.14, 14:54
    black red white, ew agata meble
    --
    Ocieplenie domu krok po kroku
  • 14.11.14, 14:44
    Ja lubię kupować meble w sklepie internetowym meble-bogart.pl, jak do tej pory mnie nie zawiedli. Uwzględniają reklamacje i starają się o miłą atmosferę w rozmowie z klientem. Mają też duży wybór sof, wiec z pewnością znajdziesz coś dla siebie :)
  • 13.01.17, 11:56
    Ja polecam sklep z polskimi sofami polskie-chesterfieldy.pl
    To naprawdę ładne i wygodne mebelki ma je moja siostra i zazdraszczam jej :)
  • 19.03.17, 16:34
    Piękne sofy mają w sklepie Vieri Divani. Ja mam od nich zestaw wypoczynkowy LORENA. Piękna dwuosobowa sofa i fotel. Bardzo stylowe ale też praktyczne meble, każda plamka zwykłą wodą schodzi - taki fajny materiał.
  • 04.07.17, 18:51
    ja wymieniałam sofę z ikea po roku teraz trochę zainwestowałam w lepsza tkaninę, sofę kupiłam z oferty naszego sklepu, dwa lata i wszystko ok. lSofy rozkładane
  • 18.07.17, 21:29
    Polecam www.lozka-sypialnie.pl/k7,meble-wypoczynkowe.html
    każdą sofę można zamówić pod dowolny wymiar

--
    www.lozka-sypialnie.pl
  • 10.08.17, 12:14
    Polecam Meble Adamski z Dobrodzienia - szeroki wybór tkanin i kolorów. Zerknij na meble Dobrodzień

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.