Dodaj do ulubionych

Łóżko drewniane czy tapicerowane do sypialni

27.09.10, 09:07
Zastanawiam się, które łóżko (podwójne, z zagłówkiem) wybrać do sypialni:
1) drewniane - dębowe,
2) tapicerowane skórą naturalną (w białym wybarwieniu),
3) tapicerowane materiałem (szarym, niestety na razie nie wiem, co to za materiał).

Jakie są wady i zalety poszczególnych łóżek w codziennym użytkowaniu?
Edytor zaawansowany
  • majka_87 27.09.10, 10:19
    Do sypialni odradzam skórę. Raz - jest niewygodna do spania, dwa - łatwo przy niej o przetarcia, zabrudzenia i pęknięcia. Zdecydowanie lepszą opcja jest drewniane łóżko z materacem lub łózko tapicerowane jakimś zwykłym materiałem. Ja stwiam na materac bo jest wygodniejszy u praktyczniejszy dla mnie, ale łoże materiałowe ;) też nie powinno stwarzać problemów. Musisz pamiętać jednak o tym, że za pare lat bedziesz musiała zmienić materiał i odnowić całe łóżko. W przypadku opcji z materacem - zmieniałabyś tylko materac.
  • orange_gutan 22.10.10, 13:37
    Moim zdaniem łóżko drewniane wprowadza jakiś lepszy klimat. Dębowe, bukowe, sosnowe są ładne, można dostać takie tanie (zwłaszcza bukowe) w sklepie esmebel.com, bardzo fajny sklep.
  • foreest 07.02.11, 12:18
    weszłam na tą stronę Esmebel i rzeczywiście ładne meble i dość tanie, choć wybór mógłbybyć trochę większy. Jeśli natomiast chodzi o łózka drewniane to mi wpadło w oko łóżko na ich stronie sosnowe bejcowane na orzech LUCA sie nazywa.
    Wygląda bardzo zachęcająco, a i cena jest atrakcyjna.
  • mrukmrukmruk 10.03.11, 10:11
    Też znam stronę esmebel.com, mają naprawdę piękne meble, podobają mi się zwłaszcza łóżka. Solidne, drewniane, a nie paździerze i brzydka tapicerka, która szybko się niszczy. Sklep godny polecenia
  • waflinka 10.03.11, 15:10
    Najlepsze tapicerowane i to z gąbką na bokach. Miałam drewniane i zawsze dużo sińców od przechodzenia obok niego. Ale takie łóżko co ma wymienny materac:)
    --
    [url=http://lilypie.com][img]http://my.lilypie.com/sC7Jp2/.png[/img][/url]
    [url=http://lilypie.com][img]http://my.lilypie.com/CkkVp2/.png[/img][/url]
    NA ZAWSZE W MOIM SERCU: Oskar,Mateusz,Dominik[*] (maj 2007)
  • joanna-ww 30.05.11, 23:15
    Łóżka tapicerowane to moim zdanie ciekawszy wybór. Dobrej jakości skóra lub materiał nie odbiega jakością łóżkom drewnianym.
    P.s. wcisnęłam link do salonu z całkiem ciekawą ofertą :)
  • hildegarde87 08.06.11, 21:42
    Ja wahałabym się między drewnianym a tapicerowanym - jeśli będziesz decydować się na to pierwsze, to koniecznie dopytaj o porządny materac, tak naprawdę wygoda spania zależy wyłącznie od tego. A co do tapicerowanych mebli, szczególnie sof, to chyba najładniejsze projekty do tej pory widziałam na Aris Mebel - wyglądają na naprawdę porządnie wykończone.
  • rstin 07.10.11, 22:14
    oczywiście, że materac jest najważniejszy. Rzadko, ale zdarzają się kanapy, które po rozłożeniu nie mają wgłębień wzdłuż i w poprzek. Wówczas śpi się na nich, jak na materacu łóżka. Pozostałe kanapy i sofy mogą służyć do spania tylko na krótki czas. Łóżko drewniane + dobry materac - to spokojny i zdrowy sen.
  • fo-o 09.01.12, 10:02
    No ja jednak wybrałabym łóżko drewniane. Drewniane są bardziej wytrzymałe i na pewno będzie Ci służyć przez wiele lat. Jeżeli chodzi o te ciekawsze, to na esmebel.com znajdziesz sporo ciekawych łóżek. Do tego wygodny materac i na pewno będzie Ci tam bardzo dobrze spało.
  • kasiak37 11.01.12, 18:11
    a ja mam rattanowe i w zyciu bym nie chciala innego;)
    --
    Sygnaturka nie moze byc wyzsza niz 4 linijki tekstu-o tym mowi regulamin forum;)
  • rege2 11.01.12, 23:29
    mam łóżko drewniane ze stelażem ,2 materace, które mogę wynieść, wywietrzyć...
    nie lubię ani zagraconej , ani zabudowanej sypialni...jak najmniej roztoczy
    ostatnio zakupiłam nowy materac, a łoże ..jak nowe
    --
    wwwcabala.blox.pl/2011/05/Garden.html
    fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2403871,5,21,50262,Fruzia.html
  • inka650 04.05.12, 11:57
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • bubu1708 08.05.12, 23:54
    To wszystko zależy ile masz miejsca w pokoju na łóżko, osobiście wolę łóżko. Jeśli ma być na lata to lepiej kupić coś porządniejszego, niż szukać oszczędności, albo by pasowało do całego kompletu. Osobiście podoba mi się sypialnia z systemu ARTMODULO firmy Mebin. Duży wybór tej firmy ma salon meblowy Rafał w Warszawie przy ulicy Daniłowskiego 2/4 lub na Garażowej 4.
  • kika1998 18.07.12, 14:35
    Ja ostatnio trafiłam na stronę www.designbaby.pl mają bardzo ciekawe modele łóżek tapicerowanych. Firma jest producentem więc przynajmniej mam pewność że nie kupuję chińskich produktów.
  • buscio 28.09.14, 19:19
    łóżka muszą być wyborem a nie koniecznością kupna a wybór polega na dostosowaniu tkaniny lub eko skóry...
    www.getinmeble.pl/lozka-ramy/464-lozko-pikowane-sama-rama-bez-materaca.html
  • buscio 28.09.14, 19:21
    tapicerowane, najlepiej miłe w dotyku.
    Polecam tutaj, mają promocję na super tkaniny, poproś o próbki
    www.getinmeble.pl/lozka-ramy/464-lozko-pikowane-sama-rama-bez-materaca.html
  • poe12 20.10.16, 12:42
    Ja swoje łóżko mam takie jak tutaj www.vinso.pl/lozka/ i jestem w 100 % zadowolona. Ekoskóra jest bardzo dobrej jakości, a pikowane kryształki mocno się trzymają i wyglądają przepięknie!
  • kurczaczek39 26.10.16, 22:02
    Łóżko drewniane to najlepsza opcja do sypialni. Ja posiadam to łóżko martimeble.pl/8-lozka-drewniane i jestem w pełni zadowolona. Bardzo solidne, wygodne, a nie brzydka tapicerka, która szybko się zniszczy. Sklep godny polecenia.
  • super_sofa 06.02.17, 23:25
    Sen jest podstawą regeneracji organizmu, a drewno to niezwykle szlachetny materiał meblarski. Polecamy solidne łóżka drewniane, wykonane ze starannie wyselekcjonowanego, bezsęcznego drewna bukowego, dębu lub jesionu.

Duży wybór modeli oraz wariantów kolorystycznych, dostępnych w naszym sklepie na www.super-sofa.pl/ , z pewnością pozwoli znaleźć meble dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań.
    Pozdrawiamy serdecznie, Super-Sofa.pl
  • super-sofa 13.09.18, 15:05
    Odpowiednio dobrane łóżko pozwoli na regenerujący odpoczynek. Warto zatem kupić taki mebel, który nie tylko będzie się dobrze prezentował, lecz także zapewni komfort na najwyższym poziomie.

Niezależnie od tego, czy chcesz kupić łóżko z drewnianą ramą, czy może tapicerowane, zachęcamy Cię do odwiedzenia naszego sklepu: www.super-sofa.pl Posiadamy szeroką gamę produktów, które łączy bardzo dobra jakość wykonania.

Pozdrawiamy
    Super-Sofa

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.