Dodaj do ulubionych

Gdzie w Warszawie nowoczesne meble do salonu

13.06.10, 23:21
Witam
Chciałabym się dowiedzieć: gdzie w Warszawie mogę kupić nowoczesne meble takie
jak: komoda pod telewizor, stół i 4 krzesła - meble do pokoju gościnnego, salonu?
Byłam już w kilku dużych centrach z meblami jak: Centrum Targówek (w tym
Domoteka), Metropol na Jagielońskiej, Jerozolimskie 200, ale nic w końcu nie
wybrałam. Jak coś mi się podoba to jest w takiej cenie (np. komoda 8 tys.), że
mnie na to nie stać albo cena jest przystępna tylko nie idzie za tym porządna
jakość (np. na meblach lakierowanych widać nierówności bądź źle położony lakier).
Może znacie jakieś inne sklepy niż te, które wymieniłam. Marzę o tym by w
końcu umeblować duży pokój, ale chciałabym kupić dobre jakościowo meble za
przystępną cenę. Czy są sklepy z takimi meblami?:-) Czy możecie coś polecić?
Edytor zaawansowany
  • neral_0 15.06.10, 14:28
    Może niepotrzebnie obstajesz przy sklepie w realu. Tak naprawdę to tylko
    przepłacisz. A jest naprawdę mnóstwo przyzwoitych sklepów internetowych, na
    przykład myin.pl, wystarczy tylko się rozejrzeć. Plusy są takie,że nie tylko
    zapłacisz mniej,ale również będziesz miał większy wybór
  • lucyinthestars 09.07.10, 16:11
    Proponuję Bo Concept. Ten sklep jest tylko w Warszawie a mehle mają rewelacyjne,
    proste, skandynawskie wzornictwo, ale o klasę albo i dwie wyżej od IKEI. Możesz
    jeszcze zajrzeć na www.myin.pl to sklep internetowy z dobrymi, nowoczesnymi meblami.
  • belcia26 09.07.10, 19:01
    a ja tam wole kupować meble w realu nie przez net.
  • gutdesign1 10.07.10, 19:13
    Bo Concept niedrogo ??:D To jeden z najdroższych sklepów.
  • belcia26 14.07.10, 10:23
    No własnie,a mi nie o takie meble chodzi,nie mam duzo kasy
  • fanajoanna 25.07.10, 17:17
    Bo Concept to drogie meble. Jeśli chcesz coś w tym stylu za niższą cenę poszukaj
    mebli polskiej firmy DOMM.
  • miahhh 12.12.14, 12:58
    Poszukaj tez w internecie. Tam znajdziesz najwięcej nowoczesnych mebli. Sprawdz np. nobodesign.eu/

• josoy 14.07.10, 13:08
    Jak nie możesz nic fajnego znaleźć to zacznij szukać w sicie - wejdź sobie na
    esmebel.com to ostatnio sklep w którym coraz więcej rzeczy mam sobie ochotę
    kupić i może coś znajdziesz dla siebie - nie ograniczaj się tylko do sklepów
    które sa w Wawie :)
  • mamarita 14.07.10, 16:15
    To może Black Red White? W Jerozolimskich przy Castoramie jest duzy
    sklep. Oni mają przyzwoite ceny i duzy wybór. A najlepiej znaleźć
    coś w realu, a potem kupić w sklepie internetowym
  • seoharder 13.05.13, 17:02
    1_aaaaa napisała:

> Witam
    > Chciałabym się dowiedzieć: gdzie w Warszawie mogę kupić nowoczesne meble takie
    > jak: komoda pod telewizor, stół i 4 krzesła - meble do pokoju gościnnego, salon
    > u?
    > Byłam już w kilku dużych centrach z meblami jak: Centrum Targówek (w tym
    > Domoteka), Metropol na Jagielońskiej, Jerozolimskie 200, ale nic w końcu nie
    > wybrałam. Jak coś mi się podoba to jest w takiej cenie (np. komoda 8 tys.), że
    > mnie na to nie stać albo cena jest przystępna tylko nie idzie za tym porządna
    > jakość (np. na meblach lakierowanych widać nierówności bądź źle położony lakier
    > ).
    > Może znacie jakieś inne sklepy niż te, które wymieniłam. Marzę o tym by w
    > końcu umeblować duży pokój, ale chciałabym kupić dobre jakościowo meble za
    > przystępną cenę. Czy są sklepy z takimi meblami?:-) Czy możecie coś polecić?

Jeżeli szukasz ciekawych mebli do salonu to polecam zajrzeć tutaj:Meble do salonu
  • gretaa18 23.08.14, 11:48
    Też ostatnio urządzałam salon i miałam podobny problem jak już coś mi się spodobało to było zbyt drogie. Zazwyczaj zamawiam dodatki i akcesoria do mieszkania przez internet więc postanowiłam, że spróbuje z meblami i zamówiłam biały skórzany fotel na jednej ze stron aukcyjnych. Niestety niemiło się rozczarowałam, fotel zupełnie odbiegał od opisu na stronie ;/ Cały proces reklamacji i zwrotu pieniędzy też trwał trochę czasu.. Dlatego stwierdziłam, że jeżeli chodzi o zakup mebli nie będę znowu ryzykować. Więc wpierw wyszukałam sobie meble w internecie a potem znalazłam sklep stacjonarny i zakupiłam w końcu meble firmy Wójcik w salonie Agata meble. Myślę że mogę je polecić jeżeli szukasz czegoś niezbyt drogiego a funkcjonalnego i z dobrym gustem. Generalnie mogę też polecić sam salon gdyż można tam znaleźć na prawdę sporo ciekawych mebli ;)
  • donaufix 11.05.18, 15:58
    Ja ostatnio kupiłam krzesła w Design-Store.pl , więc polecam :)
    A czy ktoś poleca jakiś sklep z akcesoriami kuchonnymi ? szukam jakiegoś dizajnerskiego chlebaka i innych akcesoriów .
  • yanine 12.09.18, 13:19
    Ja wszystkie tego typu meble kupowałam w Abrze na Targówku, na Głębockiej. Jakość jest ok, stoją już jakieś trzy lata, dzieci i pies po domu biegają, a z nimi nic się nie dzieje. Poza tym jest dość duży wybór.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.