Dodaj do ulubionych

zakup nieruchomości w hiszpanii - porada

IP: *.Red-88-14-147.dynamicIP.rima-tde.net 02.07.08, 22:35
... oczywiście że tak, każdy polak może kupić nieruchomości w
hiszpanii bez ograniczeń, musi tylko załatwić sobie numer
obcokrajowca tzw NIE oraz założyć w hiszpanii konto bankowe -
potrzebne jest do wykonania wplaty za nieruchomość - "nie uznaje sie
walizek z pieniedzmi"
polecam Mdrinversion w hiszpanii, kupilem apartament z pomocą tej
firmy.
podrawiam i polecam hiszpanię a zwłaszcza teneryfe

Edytor zaawansowany
  • katarzynajanicka73 20.05.14, 13:12
    sprzedam mieszkanie w hiszpanii W przypadku zakupu nieruchomości powyżej 200 000€ zwracamy koszt podróży dla dwóch osób oraz koszt 7 dniowego pobytu w hotelu.

Całkowity koszt zakupu nieruchomości to jego cena plus około 13% dodatkowych kosztów, w tym podatek od nieruchomości 10%, wpis do księgi wieczystej, notariusz, przepisanie kontraktów na wodę i prąd na nazwisko nowego właściciela i inne opłaty urzędowe. Serdecznie zapraszamy sprzedam dom w hiszpanii
  • nieznajomy122-2 06.08.14, 12:05
    Gość portalu: Jan Kolobrzeski napisał(a):

> ... oczywiście że tak, każdy polak może kupić nieruchomości w
    > hiszpanii bez ograniczeń, musi tylko załatwić sobie numer
    > obcokrajowca tzw NIE oraz założyć w hiszpanii konto bankowe -
    > potrzebne jest do wykonania wplaty za nieruchomość - "nie uznaje sie
    > walizek z pieniedzmi"
    > polecam Mdrinversion w hiszpanii, kupilem apartament z pomocą tej
    > firmy.
    > podrawiam i polecam hiszpanię a zwłaszcza teneryfe
    >
    >

Konto raczej nie jest konieczne, mozesz przecież zrobic przelew z banku w Polsce - tj. Z polskiego konta bankowego
  • Gość: darten IP: *.dynamic.chello.pl 04.07.15, 01:57
    Ja kupiłem przez www.entradacasa.eu mają bardzo dobrą agencję na miejscu z tanimi ofertami nowych mieszkań i rewelacyjnym niskim kredytem! Pozdrawiam
  • slawek.witkowski 04.09.18, 17:46
    Proszę zapoznać się z tym merytorycznym artykułem - rentumi.pl/inwestowanie-w-nieruchomosci-w-kraju-i-za-granica/ . Przy okazji polecam aplikację do zarządzania najmem "MójWynajem" -> mojwynajem.pl . Wszystko pod ręką i w jednym miejscu, rozliczenie podatków na zasadach ogólnych i zryczałtowanych, wynajem całych mieszkań lub z podziałem na pokoje i wiele innych przydatnych funkcji, dostępnych poprzez jedno kliknięcie. Proszę sprawdzić.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.