Dodaj do ulubionych

poszukuję dobrego notariusza w Warszawie

04.09.06, 10:41
Poszukuję notariusza w wawie, najchętniej Ursynów, Mokotów, Wilanów. Zależy mi
na dobrym i sprawdzonym ponieważ sprawa nie jest prosta. Z góry dziękuję.
Edytor zaawansowany
  • adasha5 25.09.06, 07:43
    ja korzystałem na Zaciszu w Warszawie ul. Błotna 46 lok.1 tel. 0-22-498-47-99.
    Jesteśmy bardzo zadowoleni. Sprawa była bardzo trudna ,
  • karol566 08.08.14, 10:05
    Zdecydowanie polecam notariusz Izabelę Prykiel Górecką na Alejach Jerozolimskich. Bardzo szybko i sprawnie przygotowała umowe sprzedaży naszego mieszkania, a co najważniejsze z dużym rabatem. tel 629 21 74
  • Gość: Barbara IP: *.dynamic.chello.pl 13.11.14, 14:02
    Ja polecam bardzo miłą i fachową Panią Notariusz Ilonę Zielińską z Al. KEN 47 na Ursynowie. Bardzo miło i kompetentnie sporządziła nam akty notarialne.

Barbara
  • Gość: Mero IP: *.dynamic.chello.pl 21.11.14, 08:39
    Ja z żoną niedawno sfinalizowałem u notariusz Wachowskiej koło Galerii Mokotów kuno domu i mogę polecić tę notariuszkę. Zawarcie umowy przebiegło szybko i sprawnie i jest to tani notariusz, koszty, które ponieśliśmy były niższe niż u innych notariuszy, do których zadzwoniłem wcześniej, zanim trafiłem do tej kancelarii. Notariusz wszystko wyjaśnia, a przy tym jest niesamowicie sympatyczna. Polecam.
  • karolina00994 29.11.14, 16:01
    Jak notariusz w Warszawie to notariuszwwarszawie.com. W swojej sprawie uzyskałem u niego sporo przydatnych mi informacji. Pomógł mi w moim problemie i jestem zadowolony.
  • Gość: Monika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.15, 15:55
    Miałam bardzo skomplikowaną sytuację rodzinną spadkową. Myślałam ,ze sprawa nie do przejścia. Znajomy polecił mi notariusz Wojewódzką (kanc. Aleja Solidarnosci ). Kobieta z ogromną wiedzą. Przeprowadziła mnie przez wszystkie etapy sprawa zakończona sukcesem. Jestem jej bardzo wdzieczna i polecam każdemu. I co najważniejsze dostałam spory rabat.
  • Gość: Monika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.15, 13:00
    Ja korzystałam ostatnio z usług Notariusz Lidii Wojewódzkiej. Super obsługa pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona i jeszcze dostałam na wstępie spory rabat.
  • Gość: Karolina IP: 82.139.51.* 02.10.06, 04:45
    W Warszawie ,wiekszosc to bardzo drodzy notariusze,a ta bardzo mala mniejszosc
    to dobrzy notariusze
  • Gość: zadowolony klient IP: *.adsl.inetia.pl 03.05.13, 21:34
    Witam. Polecam młodych nowo wchodzących w zawód jeszcze nie zepsutych notariuszy. Ja ostatnio byłem u Notariusza na ul. Wolskiej 64A. Dwie młode elokwentne Panie Notariusz z którymi można normalnie porozmawiać,a taksą także można negocjować. Ja osobiście polecam!
  • Gość: sparzony IP: *.dynamic.chello.pl 05.02.14, 20:35
    Paweł Kania prostawał mi sprawę po notariuszu wchodzącym na rynek i niezepsutym. Niestety najwyraźniej również niedouczonym:(
    Gmina powiedziała, że akt jest nie do przyjęcia i musiałem zapłacić raz jeszcze. Przynajmniej za drugim razem bez zastrzeżeń. Notariusz Kania prowadzi kancelarię na Bielanach.
  • Gość: Zebra IP: *.dynamic.chello.pl 16.05.14, 23:55
    Zachęcony tą opinią poszedłem do notariusz Pawła Kani i też jestem zadowolony ze sposobu zajęcia sie sprawą (podział majątku przed rozwodem, w tym mieszkanie). Uprzedził o konsekwencjach podatkowych, o których nie powiedział mi radca prawny i doradził inny sposób załatwienia sprawy. Wow, polecam.
  • j666 09.07.13, 07:07
    Różnie bywało, sporo ma muchy w nosie "tego nie robimy", co inna kancelaria robi bez łaski.
  • Gość: pablo IP: *.powen.com.pl 06.06.13, 10:55
    Ja polecam notariusza Justynę Lewczuk na Wilczej (samo centrum Wawy)
    Bardzo miła i kompetentna osoba.
    Mam do niej telefon: 22 6223158
  • Gość: zuzia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.13, 18:28
    Idź do notariuszki przy al. Solidarności 71, to naprzeciwko hipoteki, ja byłem zadowolony bo wszystko mi wyjaśniła i nie wzięła za dużo.
  • wojcwo 09.11.13, 12:20
    Gość portalu: zuzia napisał(a):

> Idź do notariuszki przy al. Solidarności 71, to naprzeciwko hipoteki, ja byłem
    > zadowolony bo wszystko mi wyjaśniła i nie wzięła za dużo.

Potwierdzam dobry i rzetelny Notariusz
  • faster7 22.09.13, 15:24
    Jak szukasz w okolicy Centrum-Mokotów, to zdecydowanie polecam Kancelarie Elżbiety Drążek. Wszystkie sprawy notarialne załatwiam już tylko u niej: Al. Niepodległości 159, tel./fax 22 849 52 83, www.kancelaria-notarialna.net.pl
  • luki_dezoo 28.09.13, 18:28
    W rejonie Centrum-Wola polecam Notariusz Grodzicką - ul. Ogrodowa 3/16, tel. 22 490 32 20, <a href="notariusz-centrum-warszawa.pl">notariusz-centrum-warszawa.pl</a> - bardzo dokładnie i przystępnie wyjaśnia wszystko związane ze sprawą, także przez maila, rewelka. Co więcej, jak już jest potrzeba, łatwo się umówić - w sobotę lub po pracy (kancelaria czynna do 18).
    Autor wątku pytał także o Wilanów; ta notariusz w jakimś sensie jest z Wilanowa :), bo pierwszy raz spotkałem ją jako zastępcę notariusza w kancelarii na Husarii jakiś czas temu.
  • Gość: znajomy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.13, 00:06
    No, no , a już nie przekierowuje (ta rewelka) interesantów ze strony innej notariuszki - na swoją ? Pisać posty pochwalne trzeba umieć. Który interesant pisze takie teksty ? Chyba na zlecenie.
  • Gość: taki traf, że IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.13, 21:47
    Facet spadaj ze swoimi wypocinami, ta twoja ulubienica przekierowywała z nazwiska innej notariusz na swoje . Wieć jeśli zajmujesz się klaką (jak lichym teatrze) to już lepiej pozostan przy zachwalaniu mieszkań na Bartyckiej
  • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.13, 14:35
    Witam
    Polecam Notariusz Lidię Wojewódzką, młoda bardzo miła i kompetentna osoba. Bardzo dokładna, wszystko wyłumaczy. Pełen profesjonalizm
  • Gość: Beata IP: *.90.102.30-citimedia.pl 13.11.13, 19:45
    Polecam Kancelarię Notarialną Marty Pileckiej - Błaszczak przy ul. Pięknej 54/4. Pani notariusz jest bardzo profesjonalna, i nawet trudny charakter sprzedającej potrafiła sprytnie okiełznać ;) a przy tym jest wyjątkowo sympatyczna. Współpraca była sprawna, akt dostałam na maila, żeby się z nim wcześniej zapoznać na spokojnie. Polecam serdecznie.
  • luki_dezoo 28.09.13, 18:32
    W rejonie Centrum-Wola polecam Notariusz Grodzicką - ul. Ogrodowa 3/16, tel. 22 490 32 20, notariusz-centrum-warszawa.pl - bardzo dokładnie i przystępnie wyjaśnia wszystko związane ze sprawą, także przez maila, rewelka. Co więcej, jak już jest potrzeba, łatwo się umówić - w sobotę lub po pracy (kancelaria czynna do 18).
    Autor wątku pytał także o Wilanów; ta notariusz w jakimś sensie jest z Wilanowa :), bo pierwszy raz spotkałem ją jako zastępcę notariusza w kancelarii na Husarii jakiś czas temu.
  • Gość: lady IP: 94.42.190.* 01.10.13, 10:59
    polecam na Willowej, a drugi na Melomanów
  • Gość: XXL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.13, 14:16
    Takie ogłoszenie może dać tylko debil , albo osoba która powinna poszukiwać dobrego psychiatry.
  • felka-2004 14.12.13, 18:01
    Witam, nie wiem czy poszukiwania jeszcze aktualne, ale ja byłam na Pańskiej 73, Joanna Wrzochalska-Zaręba i Władysława Filochowska, świetne Panie i terminy dostępne od ręki. Cenę tez można negocjować, polecam
    Moja firma na stałe korzysta z ich usług, są naprawdę rzetelne.
  • Gość: Futrzak IP: *.centertel.pl 02.01.14, 09:36
    Witam
    Ja ze swojej okolicy mogę polecić notariusza na Jagiellońskiej 6 w Warszawie. Jestem na prawdę bardzo zadowolony miło, szybko i fachowo.
  • Gość: Agnieszka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.14, 16:17
    Polecam notariusz Lidię Wojewódzką, szybko sprawnie pełen profesjonalizm, i dostałam rabat
  • Gość: tomek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.14, 23:14
    Ja jestem BARDZO zadowolony z Pani Anety Szkutnik. Bardzo pomocny i kompetentny doby tani NOTARIUSZ z ogromną cierpliwością, zwłaszcza do mojego kontrahenta. POLECAM szukającym!! tel. 6224488 lub email notariusz-waw.pl
  • wojcwo 13.06.14, 02:35
    Gość portalu: tomek napisał(a):

> Ja jestem BARDZO zadowolony z Pani Anety Szkutnik. Bardzo pomocny i kompetentny
    > doby tani NOTARIUSZ z ogromną cierpliwością, zwłaszcza do mojego kontrahenta.
    > POLECAM szukającym!! tel. 6224488 lub email notariusz-waw.pl
  • czerwono_czarny 20.06.14, 14:52
    ja wspólpracuję z Anetą Sitnicką-Urbaniak i bardzo sobie chwalę tę wspólpracę. Polecam zdecydowanie
  • Gość: Basia IP: *.dynamic.chello.pl 17.01.14, 18:53
    Osobiście polecam notariuszkę Anite Hnatyszyn na Mokotowie, przy Niepodległości, koło Wierzbna. Fajna, rzeczowa, życiowa kobieta, Szybko robi akty, dostosowuje sie do godzin. Robi akty w soboty i niedziele. I wcale nie jet droga. Można ja namierzyć pod adresem: notariusz-mokotow.com. Szczerze polecam :)
  • Gość: karolina IP: *.toya.net.pl 22.01.14, 14:02
    W Warszawie niewielu jest notariuszy "z Warszawy", ponieważ głównie to ludność napływowa z małych miasteczek i wsi. To jak mają znać specyfikę warszawskiego rynku nieruchomości ?
  • Gość: Monika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.14, 13:17
    Ja ostatnio podpisywałam swój pierwszy akt notarialny u Notariusz Lidii Wojewódzkiej , kancelaria przy Alei Solidarności. Profesjonalna obsługa i duży rabat. Szybko i sprawnie. Polecam
  • decort 31.01.14, 22:21
    Witold Strzelczyk - al. Jerozolimskie lub Jacek Kud - Al. Jerozolimskie lub Magdalena Korobowicz - żaden z nich nie jest najtańszy, ale wszyscy świetni. Znajdziesz ich pod notariusze warszawa
  • Gość: Ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.14, 15:46
    Polecam Notariusz Lidię Wojewódzką. Bardzo kompetentna miła osoba. Dostałam rabat. Polecam :-)
  • Gość: Adam IP: *.centertel.pl 24.04.14, 10:03
    Monika Ciesielska
  • Gość: Stas. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.14, 18:31
    Nadziwić się nie mogę, że tyle osób odpowiada na tak debilny post Pt. poszukuję dobrego notariusza . Przecież jest to wpis osoby z wadami osobowości : typu urojeniowo - maniaklanego.
  • Gość: meg IP: *.dynamic.chello.pl 12.02.14, 17:22
    Notariusz Mirosława Stachyra, nieprzystępnie, nic nie wyjaśnia i robi błędy.
  • Gość: gośc Marta IP: *.static.chello.pl 18.02.14, 13:48
    Ja osobiście polecam nowo otwartą kancelarie na Ursynowie na Alei KEN tuż obok stacji metra Stokłosy. Notariusza Pawła Czajkę i Magdalenę Dubicką, obydwoje są świetni, bardzo fachowa i rzetelna obsługa, byłam bardzo zadowolona.
  • ann-kaa 10.03.14, 13:34
    Ja z kolei odpowiem, którego notariusza ODRADZAM.

Notariusz Grażyna Wasilewska-Kloc Warszawa Gocław.

Tak nieuprzejmej i nie rzeczowej obsługi chyba nigdy nie spotkałam. Na wszelkie pytania pani reaguje agresją i w dodatku nie zaproponowała mi najbardziej korzystnej opcji przy przepisywaniu działki.
  • Gość: Zybi IP: *.centertel.pl 24.04.14, 10:10
    polecam panią notariusz Ciesielską ,sama się przekonasz kancelaria mieści się na ochocie ul Bitwy Warszawskiej1920r
  • Gość: Monika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.14, 09:11
    Ja polecam notariusz Lidię Wojewódzką, ma kancelarię przy kinie Femina. Bardzo sympatyczna osoba. Wszystko przebiegło szybko, sprawnie i dostałam spory rabat.
  • edi2005 24.04.14, 23:40

Polecam kancelarię Notarialną pani Wachowskiej w pobliżu Galerii Mokotów przy ulicy Obrzeżnej 7A , bardzo miła i kompetentna obsługa, miałem dość trudną sprawę, trzech notariuszy odmówiło mi pomocy, zaś pani notariusz zajęła się moją sprawą profesjonalnie, było szybko i solidnie, mam już wpis w księgach wieczystych, duże zaangażowanie, także polecam tą kancelarię, www.notariuszmokotow.com, a i tel. 512 701 888. Kontaktowałem się z panią notariusz w sobotę i nie było problemu. Pani Notariusz jest bardzo kompetentna i otwarta dla ludzi, także POLECAM
  • Gość: vadis IP: *.dynamic.chello.pl 11.07.14, 10:56
    Jeśli chodzi o sprawy spadkowe to polecam kancelarię na ul. Wilczej - Justyna Lewczuk i Joanna Klentak-Smyk. Robiłem tam stwierdzenie spadku po rodzicach a potem podział majątku z rodzeństwem. Odniosłem wrażenie, że obie Panie dobrze znają się na rzeczy, a poza tym bardzo dobrze potraktowano mnie pod względem finansowym.
  • Gość: gośka IP: *.dynamic.chello.pl 22.08.14, 09:56
    Ja bylam w ta sobote u notariuszki Hnatyszyn na Niepodległości 35.Przeczytałam na forum ze ma tanio i fakt, nawet za sobote nic sobie nie doliczyła. zna sie i wszysto ci wytlumaczy.
  • lulaka06 22.08.14, 14:05
    Na Ursynowie polecam kancelarię przy metrze Imielin - pani Orczyk i pani Stępień-Jachowicz.
    Bardzo solidne i miłe notariuszki. Poszłam z trudną sprawą, której inni nie chcieli się podjąć, już wiem dlaczego - mała wartość=mały zarobek. Panie notariuszki pochyliły się nad tym i wszystko wyprostowały. Bardzo polecam!
  • 64iza 09.09.14, 17:28
    A ja osobiście polecam kancelarie na Mokotowie przy Alei Niepodległości 35 lok,. 4 tuż obok stacji metra Wierzbno - Notariusza Anite Hnatyszyn - bardzo miła, fachowa i rzetelna obsługa, byłam bardzo zadowolona z ceny.
    Iza
  • Gość: Lidka IP: 89.174.254.* 09.09.14, 23:01
    Szczerze polecam kancelarie Lecha Zakrzewskiego na marymoncie. Notariusz jest bardzo uprzejmy i wszystko na spokojnie wyjaśnia, wskazał mi wszystkie plusy i minusy rozwiązań mojej sprawy. Co ważne, nie ma problemu, żeby umówić się na późniejszą godzinę, a samo podpisanie umowy było jak najbardziej przystępne cenowo.
  • Gość: Klient IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.14, 11:07
    Ja osobiście polecam Kancelarię Notarialną - Notariusza Krzysztofa Kruszewskiego przy ulicy Brackiej 20/17 w Warszawie adres strony: Tekst linka Pełny profesjonalizm i niewygórowana cena.
  • Gość: aniiita IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.14, 15:29
    z czystym sumieniem polecam notariusz Alinę Cytryńską. W całej swojej karierze nie spotkałam bardziej rzeczowej, konkretnej i profesjonalnej osoby!
  • Gość: Katarzyna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.15, 18:30
    Polecam kancelarie Korony-Rudzkiej na Ursynowie. Ostatnim razem obsłużyły mnie tam dwie panie notariusz, powiedzialabym bardzo profesjonalne i konkretne, na pewno nie zwlekaly z czasem.
  • Gość: Piotr IP: *.dynamic.chello.pl 15.02.15, 21:11
    A ja polecam kancelarie na Wilczej 35/41 lokal 5. Obsługa bardzo fachowa. Bezpośredni kontakt z p. Notariusz.
  • Gość: Gość IP: 194.242.62.* 22.04.15, 17:06
    Znajomy skorzystał z usługi pośrednika by znaleźć taniego i sprawdzonego notariusza. Firma się nazywa TaniNotariusz.pl i oni działają tak że najpierw trzeba przedstawić co dokładnie jest potrzebne a potem wyszukują najkorzystniejszą ofertę wśród notariuszy. Znajomy był bardzo zadowolony, polecam. Daje linka: Tani notariusz
  • Gość: max IP: 217.153.60.* 18.05.15, 15:46
    To kryptoreklama. Podobnych wpisów na innych forach pełno.
    Radzę uważać, na taki firmy, działają niezgodnie z prawem naciągając ludzi na dodatkowe koszty, to tak jakby pisac załatwię dentystę, który wyleczy najtaniej ząb - masakra.
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.chello.pl 03.06.15, 18:24
    Tani notariusz na pewno nie zawsze jest najlepszy, ja wybrałem jednak właśnie takiego. Nie zmienia to faktu, ze zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, człowiek uczciwy, były sędzia, na dodatek ma ponad 20letnie doświadczenie w notariacie. Jakby kogoś to interesowało to polecam kancelarie tego pana www.kancelarianotarialna.eu
  • Gość: Mariusz M. IP: *.itsa.net.pl 15.04.16, 13:38
    Mogę polecić bardzo miłą i dokładną panią notariusz. Bardzo profesjonalnie podeszła do sprawy, i z chęcią udzielała wszelki informacji i odwiedzi na pytania, dzięki czemu wszystko było bardzo zrozumiałe. Kancelaria na Hożej 37/16. Pani Magdalena Panek-Fijałkowska, tel. 22 416 95 17
  • marylasg 25.04.16, 19:33
    Jak trudna sprawa to idź przedewszystkim do doświadczonego notariusza, który pracuje wiele lat w zawodzie. Ja sporadycznie chodzę, ale jak idę to do Krzysztofa Kruszewskiego na Bracka. <a hreff="www.kancelarianotarialna.eu">notariusz warszawa</a>
  • major_ola 26.05.16, 09:53
    Na Ogrodowej zdecydowanie jest dobra kancelaria, maja przystepne ceny, nie wygorowane, no i przede wszystkim profesjonalnie i rzetelnie sie zajmuja kazda sprawa
  • monikazwoli 18.10.16, 15:57
    mogę ci polecić super notariusza - pana Sawickiego, przyjmuje na woli przy metro rondo daszyńskiego więc dojazd cudo, sama umowa była bardzo skomplikowana z dziedziczeniem, testamentami i docelową sprzedażą i rejent poradził sobie z tym idealnie, jesteśmy bardzo zadowoleni.
  • spining 20.07.18, 11:54
    Jak sprawdzony to notariusz Warszawa załatwiałam u nich sprawy spadkowe i wszystko było w jak najlepszym porządku.
  • Gość: jarecki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.11.18, 15:56
    Najlepsza notariuszka jest przy Atrium Promenada Izabela Mierzejewska. Jechałem 70 km i mi się opłacało. Wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia. Elastyczne godziny i ceny. Transakcja przebiegła szybko i bezproblemowo. Polecam
  • tomasz.arvaniti 01.12.18, 17:52
    Jest taki na Saskiej Kepie w Warszawie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.