Dodaj do ulubionych

Kraków - radca prawny/adwokat?

26.06.06, 11:35
Witam,
Czy ktos z Was mógłby polecić jakiegoś radcę prawnego w Krakowie, do
przejrzenia umowy kupna lokalu spółdzielczego?

Ewentualnie podpowie, jak znaleźć kogoś kompetentnego, ale za rozsądną cenę?

Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • 08.07.15, 12:50
    Polecam goraco pania Joanna Szkołut Kraków ul.Wodna17 prowadzi sprawy z wiekszym zaangazowaniem niz nie jeden adwokat. Naprawde polecam bo warto.
  • 11.08.15, 10:45
    polecam panie z kancelarii Stanek i Kołodziej przy Grzegórzeckiej 13 w Krakowie. Moją sprawę prowadziły naprawdę solidnie
  • Gość: Renata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.15, 17:59
    ja polecę radcę prawnego Brunona Paula, bardzo sprawnie prowadzi sprawę www.radcy.krakow.pl/uslugi
  • Gość: Karolina IP: *.play-internet.pl 14.10.15, 13:43
    Ja bardzo serdecznie polecam radcę prawnego Pana Piotra Furtaka, znajdziecie go na stronie internetowej www.kancelariafurtak.pl.
  • 27.06.16, 13:52
    W śródmieściu przyjmuje mecenas Justyna Migas www.migas-adwokat.pl. Polecam jej usługi! Bardzo życiowa kobieta i nie zabija stawkami!!!
  • 10.03.17, 11:24
    telefon 608 099 011
  • 07.08.16, 22:50
    dobra pani prawnik to adwokat Olga Maciejewska. Kancelaria na armii krajowej, świetna, młoda, bardzo chce jej się pracować i zawsze odpowiada rzeczowo na pytania i nie mydli oczu.
  • 16.01.17, 18:16
    Cześć, ja też niecały rok temu szukałam adwokata w podobnej sprawie. Poszukując wyspecjalizowanej i sprawdzonej osoby (bo nikogo z polecenia nie miałam) przypadkiem trafiłam na portal prawos.pl.
    Jest to super portal do poszukiwania pomocy prawnej w Internecie. Na prawdę polecam!
  • 15.05.17, 17:10
    Władysław Pociej powinien pomóc
  • 25.05.17, 16:07
    Ogólnie to mam duży dystans do prawników, ale jeśli już kogoś bym miał polecać to może Pocieja z kancelarii przy Moniuszki w Krakowie.
  • 21.06.17, 23:38
    W tych sprawach warto korzystać z pomocy adwokat Karoliny Liszki z GP kancelarii. Pani mecenas pomaga mi tworzyć umowy związane z prowadzeniem mojej działalności. Myślę, że jak się skontaktujesz z kancelarią w której pracuje, to na pewno skutecznie pomoże.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.