Dodaj do ulubionych

Notariusz - Kraków???

07.08.05, 01:34
Mieszkanie spółdzielcze wykupiłem 5 lat temu, lecz dopiero teraz spółdzielnia
wymierzyła mieszkania i grunty oraz przygotowała wszystkie dokumenty
potrzebna do przepisania mieszkania na hipotekę. W związku z tym, że chcę
przepisać mieszkanie notarialnie na siebie mam pytanie odnośnie kosztów. Czy
poza taksą i podatkiem od niej notariusz bierze jeszcze jakieś pieniądze w
takim przypadku i czy jest to procent wartości mieszkania (jakie widełki) lub
stała opłata (obecna cena ok. 250tys zł). Czy taksa naliczana jest od obecnej
ceny lokalu czy od ceny zakupu?
Czy ktoś może polecić notariusza (taniego) w Krakowie?
Edytor zaawansowany
  • januszrom 07.08.05, 19:17
    MASZ POCZTĘ

--
    januszrom
  • matt.j 07.08.05, 23:55
    Dzięki :)
  • p_kula 08.08.05, 09:17
    możesz też mi wysłać adres tego notariusza w krakowie, please
    p_kula@wp.pl
  • gajoes 18.08.05, 21:28
    witam,
    ja też proszę
    pozdr
    gajoe@interia.pl
  • Gość: Mate39 IP: *.centertel.pl 19.05.14, 15:38
    Wszystkim zainteresowanym usługami notarialnymi polecam kancelarię Pani notariusz Małgorzaty Hędrzak-Słoty, która mieści się w Krakowie na Rynku Dębnickim 6/4. Profesjonalne podejście do klienta, załatwicie wszystko tanio i bezproblemowo.
  • Gość: Tercia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.06.14, 11:59
    Jeśli ktos jest z Krakowa to mam dobrego notariusza www.notariuszkarczewska.pl/czynnosci.html zajmował się m.in moją sprawą spadkową. Porządnie wszystko załatwili i nie mają wygórowanych cen.
  • Gość: biatyk IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.06.14, 12:30
    Tercia a jak cenowo stoją ???
  • Gość: Tercia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.07.14, 15:17
    Biatyk wiesz co nie chce Cię wprowadzić w błąd, ale możesz zerknąc na zakładkę opłaty , o tu www.notariuszkarczewska.pl/oplaty.html i tam znajdziesz akutalną wycenę notarialną za konkretną usługę ;)
  • Gość: Marta IP: *.centertel.pl 16.06.14, 19:50
    Dzięki Mate39 za polecenie, niestety okazało się, że muszę założyć sprawę spadkową i notariusz tu nie pomoże, ale warto było zapytać panią notariusz Hędrzak, fachowo i bezpłatnie:)
  • Gość: tymonn IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.06.14, 15:49
    Hej, a ja mam pytanko, czy ktoś może korzystal z usług tego notariusza ? Bede wdzięczny za pomoc, jeśli ktoś sie w cenach orientuuje to juz w ogole byłbym szczesliwy, na szybko potrzebuje jakiegos kontaktu!
  • qazpablo 03.09.15, 15:16
    notariusz-nowysacz.pl/
  • Gość: jacek IP: *.dynamic.chello.pl 11.09.15, 11:01
    przy sprzedaży mieszkania skorzystałem z usługi dodawanie ogłoszeń do wielu portali ta firma współpracuje z notariuszem który udziela rabatu i to dużego na taxe notarialną
  • julkakot1985 08.05.18, 23:53
    Podrzucam, może komuś się jeszcze przyda w przyszłości. Anna Zegadłowicz, sprawdzona notariusz z Krakowa. Więcej info na stronie: zegadlowicz-notariusz.pl/portfolio/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.