Dodaj do ulubionych

Przejazd w brod

IP: *.w80-15.abo.wanadoo.fr 29.04.18, 16:06
Witam. Posiadam dzialke budowlana na ktorej buduje dom jednorodzinny. Dzialke od drogi publicznej dzieli potok gorski. Aby dostac pozwolenie na budowe musialam uzyskac zgode od regionalnego zarzadu gospodarki wodnej na przejazd przez istniejacy brod. Wszystkie dokumenty sa zalatwione i oplacone. Mam z nimi umowe na korzystanie z istniejacego brodu i kladki pieszej. I tu pojawia sie moje pytanie, mianowicie czym ow 'brod' jest. W zadnej ustawie nie znalazlam zadnej definicji. Jedynie gazeta krakowska przy okazji jakiegos artykulu podala ze przejazd w brod jest to utwardzony betonowymi plytami przejazd w korycie rzeki po ktorym plynie woda o niewielkiej glebokosci. Czyli skoro mamy umowe na przejazd przez istniejacy przejazd w brod to w domysle mam tam plyty betonowe? czy moge je ulozyc na potoku bez dodatkowych pozwolen? Dodam ze za przejazd co roku placimy ustalona w aneksie do umowy oplate. Z gory dziekuje za wszelkie odpowiedzi przewalilam caly internet i nie znalazlam kompletnie nic
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.