Dodaj do ulubionych

Kancelaria

23.02.18, 12:26
Hej, szukam kancelarii, która cieszy się popularnością oraz zaufaniem wśród swoich klientów. Potrzebuję pomocy w temacie uzyskania odszkodowania za dom. Czym powinna się charakteryzować dobra kancelaria? Na co powinienem w pierwszej kolejności zwrócić uwagę podczas wyboru?
Z góry dzięki.
Edytor zaawansowany
  • zuza.kus 26.02.18, 09:02
    Osobiście co do kancelarii korzystałam z Reslegal. Jestem bardzo zadowolona. Podam ich namiary adwokatrzeszow.eu
  • nicyw 26.02.18, 09:52
    Myślałam o odezwaniu się do www.i-kancelaria.pl/o-kancelarii/ . Co o tym myślicie?
  • matmarha 04.05.18, 19:28
    Ja myślę, że przede wszystkim dobra kancelaria powinna się charakteryzować skutecznością, metodami jakie stosuje w danej sytuacji, również odpowiednim podejściem do klienta i problemu. Myślę, że najlepiej w tym wypadku sprawdziłaby się Kancelaria Prawna WMC wmc.com.pl . Bardzo dużo czytałam o nich pozytywnych opinii.
  • biller123 18.08.18, 07:27
    ja polecam kancelarię KL Law Polska z Trójmiasta. Zajmują się głównie prawem upadłościowym i restrukturyzacyjnym - www.upadlosc-kancelaria.pl ale mają też specjalistów od nieruchomości
  • nowajatu 29.08.18, 23:25
    Bardzo dużo dobrego słyszałam o pani Izabeli Kontek, jako o osobie specjalizującej się w prawie nieruchomościowym. Sama w zeszłym roku korzystałam z jej porady prawnej. Myślę, że może pomóc w tej sytuacji.
  • komanirek 20.09.18, 15:53
    na terenie Wrocławia i okolic polecam bardzo adwokat-lukowicz.pl/. Bardzo dobra kancelaria zajmująca się i prawem cywilnym oraz karnym.
  • Gość: Keke IP: *.icpnet.pl 28.09.18, 19:35
    Ja kiedyś z polecenia z forum trafiłam na mecenas Izabelę Kontek. Świetna specjalistka. Bardzo rzeczowa i uprzejma, a na tym co robi zna sie jak mało kto. Myślę, że warto się do niej umówić, bo jest tańsza od konkurencji, a jakościowo niczym im nie ustępuje :) można ją łatwo znaleźć w google.
  • Gość: Marek81W IP: *.play-internet.pl 19.10.18, 13:35
    Cześć, ja moge polecić Ci kancelarię Lipiński i Walczak z Poznania tu masz kontakt www.lipinskiwalczak.pl/kontakt/
  • Gość: Wuefista IP: *.dynamic.chello.pl 24.10.18, 14:13
    Jeśli chodzi o prawników z Łodzi to moim zdaniem Pani mecenas Kontek to prawdzie objawienie. Dużo się o niej ostatnio mówi i naprawdę słusznie, bo to świetna specjalistka, która właściwie dopiero od niedawna działa na własną rękę. Warto umówić się i do niej pójść. NIgdy przedtem żaden prawnik nie angażował się tak bardzo żeby mi pomóć jak właśnie ona. Pozdrawiam.
  • Gość: Remediusz IP: *.dynamic.chello.pl 13.11.18, 22:11
    Umów się do Pani Izabeli Kontek - to pewniak. Sam miałem okazje już dwukrotnie być jej klientem i wiem, ze gdybym kiedyś musiał jeszcze korzystać z pomocy prawnika bez wahania umawiałbym się do niej. Bardzo miła i profesjonalna specjalistka. Polecam o niej poczytać na jej stronie www.lexpertgroup.pl/#/main

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.