Dodaj do ulubionych

Kancelaria

23.02.18, 12:26
Hej, szukam kancelarii, która cieszy się popularnością oraz zaufaniem wśród swoich klientów. Potrzebuję pomocy w temacie uzyskania odszkodowania za dom. Czym powinna się charakteryzować dobra kancelaria? Na co powinienem w pierwszej kolejności zwrócić uwagę podczas wyboru?
Z góry dzięki.
Edytor zaawansowany
  • zuza.kus 26.02.18, 09:02
    Osobiście co do kancelarii korzystałam z Reslegal. Jestem bardzo zadowolona. Podam ich namiary adwokatrzeszow.eu
  • nicyw 26.02.18, 09:52
    Myślałam o odezwaniu się do www.i-kancelaria.pl/o-kancelarii/ . Co o tym myślicie?
  • matmarha 04.05.18, 19:28
    Ja myślę, że przede wszystkim dobra kancelaria powinna się charakteryzować skutecznością, metodami jakie stosuje w danej sytuacji, również odpowiednim podejściem do klienta i problemu. Myślę, że najlepiej w tym wypadku sprawdziłaby się Kancelaria Prawna WMC wmc.com.pl . Bardzo dużo czytałam o nich pozytywnych opinii.
  • biller123 18.08.18, 07:27
    ja polecam kancelarię KL Law Polska z Trójmiasta. Zajmują się głównie prawem upadłościowym i restrukturyzacyjnym - www.upadlosc-kancelaria.pl ale mają też specjalistów od nieruchomości
  • nowajatu 29.08.18, 23:25
    Bardzo dużo dobrego słyszałam o pani Izabeli Kontek, jako o osobie specjalizującej się w prawie nieruchomościowym. Sama w zeszłym roku korzystałam z jej porady prawnej. Myślę, że może pomóc w tej sytuacji.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.