Dodaj do ulubionych

Umowa z posrednikiem

IP: *.dynamic.chello.pl 22.02.18, 08:59
Dzień dobry.
Mam do Państwa pytanie, może będziecie w stanie mi pomoc. Znalazłem mieszkanie na które jestem zdecydowany i zacząłem już wszystkie procedury o uruchomienie kredytu.
Mieszkanie to znalazłem w internecie na jednym z portali i pokazywał mi je agent ds mieruchomosci. Spisaliśmy umowe... jednak uparłem się ze nie chce płacić pośrednikowi bo nie mam na to pieniędzy i dalej szukałem ofert bezpośrednich. Natrafiłem na to samo mieszkanie ale już bezposrednio kontaktem do właściciela.
W umówie jest adnotacja ze przez okres 1 roku takiej nieruchomości nabyć nie mogę.
Proszę czy istnieje jakaś szansa by to obejść ?
Czytałem gdzieś ze jeżeli nie jest wpisana kwota za mieszkanie umowa może być nieważna. Czy to prawda?
Edytor zaawansowany
  • aniask_mama 27.02.18, 13:55
    Nieprawda. Trzeba było najpierw szukać wśród ofert bezpośrednich a nie BN. Nie znam zapisów dokładnych umowy, ale jeśli jest wpisane, ze płacisz jakiś tam % od ceny zakupu to NIE musi wcale być wpisana cena mieszkania. Jeśli potwierdziłeś obejrzenie tego lokalu w BN - nie wywiniesz się od zapłaty.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.