Dodaj do ulubionych

Urządzam kuchnię i łazienkę.. Pomocy!!

IP: *.HINET-IP.hinet.net 10.02.09, 20:00
Witam,

Chcę urządzić swoją łazienkę w stylu retro. Mosiądz, miedź, drewno!!
Czy może zna ktoś miejsca gdzie można nabyć takie rzeczy. Chodzi mi o
miedziane zlewy i może jakiś płytki i miedzianą wannę koniecznie!! Do tego
mosiężne baterie łazienkowe:)

W kuchni chcę zamontować miedziany okap ale wykonany na zamówienie kosztuje
prawie 23tyś złotych.

Pomóżcie!! Jakieś sugestie??
Edytor zaawansowany
  • inalazienkowska 23.12.14, 15:35
    Jeżeli chodzi o ceramikę łazienkową, to polecam serię Retro firmy Kerasan.
  • moblister 14.01.15, 20:12
    Zawsze trzeba też pamiętać o dobrym montażu. To podstawa. Jeżeli tego nie będzie, później są same problemy związane z reklamacjami, nerwy i niezadowolenie. Także każdemu polecam kupować dobre produkty i zadbać o odpowiedni i dobry montaż!
  • onlod 16.01.15, 17:14
    Moim zdaniem, jeśli brakuje Nam nie tylko czasu, ale i pomysłu na urządzenie wnętrza, to warto skorzystać z pomocy doświadczonych osób. Nie zawsze musi się to wiązać z wysokimi kosztami. "Kombinując" samodzielnie możemy być bardzo niezadowoleni (i stracić mnóstwo pieniędzy całkowicie niepotrzebnie).

--
    http://optimumart.pl/
  • oregano33 30.05.16, 11:05
    Ja posiadam kilka rzeczy firmy KERASAN nikomu tego nie polecam !!! tylko ładnie wygląda jak to włoskie. Kupiłem to przez neta w firmie: ART BLACK dystrybutor marki Kerasan w Polsce Grzegorz Janków Zakopiańska 56, 30-418 Kraków żadnej gwarancji, żadnego opisu po polsku. 1. deski sedesowe po 350,00 zł ( po ok. pół roku zawiasy całe zaśniedziały ) od razu telefon do człowieka który to sprzedawał i oczywiście odpowiedz że musiałem używać nieodpowiednie środki czyszczące, a to było nowe przecierałem szmatką ze środkiem mr. proper uniwersalnym do łazienek żeby coś pachniało. 2. muszle podwieszane po 750,00 zł mam je zamontowane na systemie Geberit ( tak są źle wyprofilowane że przy spuszczaniu wody chlapą na zewnątrz jakaś masakra ). 3. bateria przysznicowa 1700,00 zł ( po ok. 1 roku uszczelki na zaworach były do wymiany, ale to nie był największy problem, ukręciły się śruby mocujące pokrętła, a gwint był tak nietypowy że musiałem je sprowadzić z zagranicy, dodatkowo ramię trzymające słuchawkę jest tak skonstruowane że zbiera tam się cały czas woda przez co osadza się kamień i trzeba ciągle to usuwać ). Jeżeli ktoś chce mogę wysłać fotki jak to wygląda oregano3@wp.pl. Więc jeszcze raz podkreślam wygląd super, ale na co dzień 1 wielkie włoskie badziewie mam jeszcze umywalki więc za całość zapłaciłem ponad 5 tysi... najgorzej wydana kasa jak mi się przydarzyła :(

• madss 03.07.17, 17:49
    ja też zamówiłem dwie umywalki za prawie 1000 zł sztuka. Totalnie odradzam zakup od firmy:

www.kerasan.com.pl
    ART BLACK dystrybutor marki Kerasan w Polsce Grzegorz Janków Zakopiańska 56, 30-418 Kraków

Po trzech miesiącach oczekiwania nie widzę kasy ani umywalek. Kontakt z firmą szczątkowy. Ciągle tylko kłamie że już jadą te umywalki.
    Na szczęście dostałem te umywalki w innym sklepie bo mieli na stanie. Co do jakości - na pierwszy rzut oka ok. Zobaczymy jak się będą sprawować.

Tak więc PROSZĘ UWAŻAĆ NA W/W firmę.

• coelka 10.07.17, 20:18
    ja ogólnie odradzam WSZYSTKO CO WŁOSKIE, fakt ładne to jest poczynajac od butów a kończąc na sprzęcie, przede wszystkim nie na nasz klimat i wszystko delikatne jest bardzo, czyli niszczy się szybko, zużywa a z reklamacja problemy, polecam niemieckie sprzęty , długo wytrzymuja, porzadnie zrobione, po prostu niemiecka solidność

--
    Jeśli jestem w domu i piszę na komputerze wnioskuje,że żyję. Chociaż ostatnio dochodzę do wniosku,że takie wnioskowanie może być wielce mylące.
  • dominika12312 01.11.18, 00:12
    madss jak się skończyła sprawa z ART BLACK Grzegorz Janków? Czy dostałeś w końcu zwrot pieniędzy albo dostawę towaru? Jestem w podobnej sytuacji...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.