Dodaj do ulubionych

Meble kuchenne na wymiar-Szczecin

IP: *.chello.pl 23.02.08, 10:09
Witam!
Szukam solidnej firmy bądź stolarza ze Szczecina wykonującej meble
kuchenne na wymiar za rozsadną cenę i solidnie.
Dziekuje i pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • Gość: Leshek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.08, 15:58
    Witam.
    Czy projekt na komputerze odpowiada wiernie temu co zostało zrobione
    w rzeczywistiości. Jak koszt takiej kuchni mniej więcej ssię
    kształtuje?
    Właśnie szukam jakiegoś stolarza/sklepu do mebli kuchennych i
    zastanawiam się czy znajdę coś tańszego i lepiej wykonanego jak BRW?

Pozdrowienia
    Leszek
  • kismett 19.09.08, 21:43
    Witam. Ja już od 5 lat jestem właścicielką mebli kuchennych firmy Black Red
    White i wg mnie są bardzo dobrej jakości, cały czas wyglądają i działają jak na
    początku, są przy tym stosunkowo tanie. Polecam
  • Gość: juja IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 15.06.09, 19:02
    Witam! Niestety nie mogę polecić firmy, ale jedynie ostrzec przed
    niesolidną. Best Mebel z/s w Szczecinie przy ul. Batalionów
    Chłopskich. Chyba raczej powinna się nazywać Worst Mebel. Kiepska
    jakość materiału, wykonanie jeszcze gorsze i nieprofesjonale, chyba
    laik by lepiej wykonał, a cena wygórowana. Traktowanie klienta
    poniżej krytyki, a po swoje prawa chyba trzeba się udać do sądu.
    Serdecznie odradzam. Życzę powodzenia w szukaniu profesjonalistów.
  • Gość: naiwny IP: 217.97.149.* 08.07.09, 10:22
    ZDECYDOWANIE ODRADZAM jakikolwiek kontakt z firmą FURNITURE HOUSE z Heyki.
    Młodzi ludzie (Justyna i Krzysztof) to banda oszustów i naciągaczy!! chciałem
    zeby było taniej to teraz sie z nimi bujam od roku i mam ich serdecznie dość a
    kuchnia nie zrobiona!!
  • Gość: ania IP: *.wzp.pl 11.09.09, 13:59
    Nie polecam firmy KAM mieszczącej się przy ul. Milczańskiej. Nie
    wywiązują się z terminu. Są po prostu nie odpowiedzialni!!!!!!!!!
  • Gość: Stan IP: 213.155.168.* 29.09.09, 11:12
    A czy ktoś miał jakieś doświadczenie z firmą-stolarnią BUMEB na Niebuszewie?
  • Gość: xXx IP: 62.29.136.* 14.01.10, 09:11
    ja robiłem w firmie Olldrew www.salon.olldrew.com/ i oprócz znośnej ceny
    nie mogę znaleźć innych plusów.
    montaż zamiast 1-2 dni trwał w sumie kilka tygodni, bo wiecznie czegoś
    brakowało, coś było uszkodzone, nie mieli czasu, itp.
    lodówkę do zabudowy położyli na ziemi i zabudowali bez kratki wentylacyjnej.
    dopiero po interwencji zrobili tak jak być powinno.
    ogólnie - trzymać się z daleka
  • Gość: Jarek IP: 194.88.225.* 10.02.10, 21:21
    Zdecydowanie odradzam wszystkim firmę "VIST-salony meblowe". Zanim dostaną
    pieniądze wszystko jest dobrze, ale potem mają zasadę "kliencie martw się sam".
    Nie polecam i nigdy już nie skorzystam z tak nierzetelnej firmy!!!
  • Gość: gość IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 15.04.10, 17:17
    ale jeśli chodzi o cene czy jakość?
    jaki jest czas wykonania??
  • Gość: ... IP: *.szczecin.mm.pl 20.08.10, 21:02
    Ja osobiście firmę BRW odradzam. Są to meble tanie i marnej jakości
    chyba że tak jak ty kupiłas drewniane ale reszta to beznadzieja.
  • Gość: DAREX IP: *.chello.pl 27.08.10, 21:20
    Ja mam meble z DAREXU i mam mieszane uczucia wrobiono mnie w niektóre
    rozwiązania chociażby w podest pod lodówkę który miał sam jeździć.
  • Gość: gośc IP: *.pam.szczecin.pl 02.05.11, 07:59
    Nie polecam firmy Amara. Meble owszem niebrzydkie ale;1. terminy realizacji bardzo długie 2. planowanie, projekt beznadziejny 3. konieczność wpłacenia pieniędzy zanim meble pojawią się u klienta w domu ( wpłacenie całej sumy ) 4. w razie braku czegokolwiek wszystko sprowadane jest nie wiadomo skąd ,że trwa to wiele tygodni
    5. moja kuchnia realizowana jest od trzech miesięcy 6. kuchnia bardzo droga
    Beznadziejna firma zdecydowanie odradzam,
  • dannyp1974 05.03.18, 09:16
    Potwierdzam to co jest napisane wyżej ... na wykonanie najdroższych mebli na rynku czekam już ponad rok ....a większość pieniędzy wpłacona p. Paweł właściciel firmy działa beznadziejnie , nie ma swojej ekipy montażowej , wspiera się lokalnymi montażystami z którymi się nie rozlicza i Oni oczekują pieniędzy od klienta......Myślałem ,że kiedy najdroższe meble na rynku będę miał mało problemów ,a niestety problemów jest multum ....chętnie odpowiem na e-maile zainteresowanych zamawiających meble w firmie AMARA na chudy4ever@gazeta.pl Trzymajcie się od nich z daleka !!!
  • Gość: ale IP: *.pam.szczecin.pl 02.05.11, 08:09
    A ja nie polecam firmy Amara, meble drogie, bardzo długie terminy, mówiono o 5-6 tygodniach a minęły trzy miesiące i kuchnia nieskończona. Montaż miał trwać jeden dzień , oczywiście to okazalo się niemożliwe Firma ponadto żąda całej sumy zanim jakikolwiek mebel pojawi się w domu klienta co chyba nie do końca jest zgodne z prawem. Błędy projektowe, nie odpowiadanie na zapotrzebowanie klienta; mają być szuflady jest szafka itd.... BEZNADZIEJNA ROBOTA......... ZA DUŻE PIENIĄDZE NIE POLECAM
  • Gość: ELLA IP: *.dynamic.chello.pl 19.01.12, 12:44
    Muszę zabrać głos odnośnie firmy TOPIC z Gdańskiej. Wykonywali u mnie 2 zabudowy szafy. Zaczęło się od złego pomiaru, co poskutkowało tym, że rozmiar jest niezgodny z moimi oczekiwaniami, monter opryskliwy, a montowane kołki...laik by to lepiej wykonał. A na domiar wszystkiego pracownik domagał się zapłaty pozostałej części jeszcze przed zakończeniem montażu. U mnie już Ci panowie nie zarobią.
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.chello.pl 24.07.13, 03:05
    Robiłam u nich kuchnię. Brak mi aż słów aby opisać tę firmę...powiem tylko tyle, że jeżeli zależy wam na dobrej jakości i dobrze przemyślanym projekcie to nie idżcie tu. Poprawki miałam już ok 5 razy, a kuchnia wciąż pozostawia wiele do życzenia. Szafki aventos po ok 10 miesiącach nie trzymały zwykłego ciężaru. Żałuję, że nie wybrałam firmy Sampre.
  • Gość: hihot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.12, 20:43
    nie ma to jak autoreklama
  • Gość: Marta IP: *.promax.media.pl 07.12.12, 14:41
    Ja zakupiłam kiedyś meble na www.luxor-meble.pl. Problem w tym, że nie dostałam żadnej faktury, ani paragonu. Dostałam uszkodzoną paczkę - chciałam zgłosić reklamację do producenta, ale ten stwierdził, że mam wysłać uszkodzoną paczkę wraz z dowodem zakupu. I tu zostałam wprowadzona w maliny.
    C zrobić z tym fantem?
    Marta
  • Gość: Różycka IP: 185.5.218.* 08.04.13, 18:49
    Witam, to niestety nie jest zgodne z prawda. Zamowilam meble w firmie amara i rowniez zostalam zmuszona do zaolaty calej sumy przed dostarczeniem mi mebli do domu. Montaz trwal w nieskonczonosc.... Nie polecam tej firmy!
  • Gość: Wesley IP: *.dip0.t-ipconnect.de 02.06.14, 12:02
    Nie polecam firmy AMARA. Meble nie zostaly wykonane w taki sposob jak zostalo to ustalone.
    Za kuchenne meble zostalilsmy zmuszeni do pelnej zaplaty ( razem ca 33tys Pln ) i to przed jej montazem. Jakosc wykonania mebli, nie odpowiada stadartom typi NOLTE, NEXT, etc. Tylko na pozor z wygladu sa podobne. Przygladajac sie z bliska widzimy rozmce jakosciowe. Drzwiczki odchylane do gory puscily po 3 mies. Oswietlenie podlo po 6mies. Szare wstretne z sklejki zywyklej boczne scianki kuchennych mebli. Szafki na kruchy slabych plastikowych nozkach etc.
    Nigdy wiecej AMARA.
  • Gość: JOLKA IP: *.adsl.inetia.pl 13.07.14, 12:53
    Proszę o informację jakie standardy maja meble Nolte i jakie meble z pozoru je przypominają ? Czy te meble zmontowane są ze sklejki ?
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.chello.pl 24.07.13, 03:12
    Postanoiłam wszędzie o tym napisać, więc piszę! Nie decydujcie się na kuchnie ani inne zabudowy z Topica na Gdańskiej. pan Piotr jest bardzo miły, ale to by było na tyle. Na swojej pracy kompletnie się nie zna, a jego pracownicy też nie za bardzo kumaci. Mój tata tłumaczył im jak zamontować zlew bo nie umieli wyciąć dziury...od samego początku problemy. Ostatecznie czekam od pół roku na zmianę opadniętej półki, ale zostałam brzydko mówiąc olana.
  • Gość: dziadek sławek IP: *.dynamic.chello.pl 01.11.13, 18:02
    Są "FIRMY i "firmy", więc trzeba uważać. Miałem nieszczęście trafić na taką w cudzysłowie. Wprawdzie tanio, jakość nawet dobra, ale sto telefonów trzeba było wykonać i "jutro panie Sławku". Nerw mnie to kosztowało. Przestrzegam przed firmą pana Tomasza Śledzińskiego ze Szczecina (choć może z Kołczewa). Składajcie pisemne zamówienia, bierzcie faktury. Nie tolerujcie lipy i dawajcie jak najmniejsze zaliczki na materiał. Ja miałem opóźnienia kilkumiesięczne na meble kuchenne i łazienkowe. A na stronie firmy "Spośród innych ofert wyróżnia nas solidność, precyzja i dotrzymywanie terminów." Żart.
  • Gość: niezadowolony IP: 194.107.108.* 15.01.14, 12:58
    Witam,

odradzam serdecznie firme Viking. Nie dosc, ze drogo to jeszcze nie wywiazuja sie z terminow. Na wykonczenie kuchni czekam juz od ponad pol roku. Kuchnia byla 4 razy reklamowana z powodu dostarczenia zlej szafki 3 razy! Brakowalo przy pierwsyzm montarzu wiele czesci.

Szczerze odradzam.
  • Gość: mansell IP: *.play-internet.pl 16.02.14, 12:17
    a ja z Bati nie jestem zadowolony, wręcz przeciwnie, odradzam kontakt z tymi ludźmi, z większą niekompetencją i nierzetelnością się nie nie spotkałem, do błędów trzeba się przyznawać a nie kłamać i kombinować
  • budowniczkadomu 10.03.14, 20:08
    Polecam, dobra firma
  • Gość: Asia IP: *.opera-mini.net 11.03.14, 19:56
    Witam,
    My rowniez padlismy ofiara nieudolnosci i niechlujstwa tej firmy.
    Zamowilismy wyspe do kuchni. Na etapie rozmow i projektowania bylo w miare poprawnie. Nastepne etapy poczawszy od opoznienia terminow, po przywoz wyspy niekompletnie wyposazonej (bez jednego carga), dalej poprzez zmontowanie calosci z odskakujaca listwa maskujaca i niechlujnym wykonczeniem, az ostatecznie po zabranie wyspy w ramach jej reklamacji.
    Całosc po ok. 10 dniach wrocila do nas z poprawiona juz, nie odskakujaca listwa, ale w zamian przesuwajaca sie. Pozostale elementy rowniez budza liczne zastrzezenia.
    ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEJ FIRMY
  • Gość: piotrn2gi IP: *.xdsl.centertel.pl 07.05.14, 20:43
    Powiedziałbym więcej: PRZESTRZEGAM i ODRADZAM !! Zleciłem tej firmie (STAR-BOR) wykonanie kuchni wg mojej koncepcji. Po konsultacjach uzgodniliśmy rozwiązanie i podpisaliśmy umowę, wg której po ok. m-cu mogłem oczekiwać montażu. Montaż miał trwać 3 dni. Z tygodniowym opóźnieniem (przyznam po uprzedzeniu) przyjechali montażyści z połową mebli. Rozpoczęli montaż niszcząc przy okazji drzwi od nowiuteńkiej lodówki. Zamontowali tylko część z przywiezionych mebli, bo albo wymiary się nie zgadzały, albo czegoś brakowało i.....................zaczął się horror, który zakończył się po trzech miesiącach! Służę notatkami - to nieomal blog - z przebiegu montażu i wszystkiego co wokół się działo, bo chyba nietrudno się domyślić, że przez trzy miesiące mogło się sporo wydarzyć.
  • Gość: stdg IP: 85.17.141.* 11.03.14, 23:04
    hmm, ok:)
  • jackyhome 30.03.18, 09:41
    Zdecydowanie odradzam firme Luxuria/ Idal design!! Fatalna współpraca, jak już wezmą kasę to mają klienta totalnie gdzieś. Nieterminowi. Niedokładnie. Nieslowni. Najgorszy wybór jakiego mogliśmy dokonać. Opowiadają bajki o jakości mebli, a niestety pozostawia ona wiele do życzenia. Fronty szklane zdecydowanie za ciężkie dla systemów, mimo regulacji bez przerwy opadają. Ogromne problemy z reklamacja. Umawiają się i nie przyjeżdżają. Bardzo aroganccy Panowie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.