Dodaj do ulubionych

Jaki gazowy podgrzewacz wody- Junkers czy Vaillant

17.10.07, 10:58
Zamierzam wymienić mój jeszcze nie tak stary ale stale nawalający gazowy
podgrzewacz wody przepływowej. Mieszkam w bloku.
Chciałbym, żeby włączał się i działał już przy małej ilości puszczanej wody, a
przy tym, żeby woda nie była gorąca przy tak małym przepływie, jak to jest
przy moim obecnym urządzeniu.
Żeby nie trzeba było wymieniać co miesiąc baterii alkaicznej.
I oczywiście, żeby był w miarę niezawodny a serwis profesjonalny.
Myślałem o Junkersie WRP-11 lub Vaillant miniMAG XI.
Który podgrzewacz byście mi polecili?
Edytor zaawansowany
  • Gość: jacek IP: 62.233.233.* 07.02.08, 17:57
    Porównując dane techniczne wydaje się,że niezłym rozwiązaniem
    powinien być podgrzewacz Opalia C11 E o dużym zekresie regulacji
    przepływu i mocy palnika.Zwróciłbym też uwagę na podgrzewacze
    Termetu.
    Pozdrawiam.
  • 08.02.08, 10:49
    Twoje oczekiwania spełni pojemnościowy podgrzewacz wody.Podgrzewacze przepływowe są gabarytowo mniejsze ale dla zadziałania potrzebują odpowiednich ciśnień.Nie ma znaczenia czy będzie to urządzenie gazowe czy elektryczne.Najpierw zorientuj się jaki dobry serwisant jest w Twojej okolicy a dopiero później decyduj się na zakup urządzenia.
  • Gość: Pinokio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.08, 13:51
    Mam ten sam problem! Jestem jednak juz zdecydowany na podgrzewacz
    firmy TERMET - TERMAQ ELEKTONIC G-19-02 (na baterie). Z mojego
    rozpoznania wykazują najwiekszą niezawodność, mają piękny wygląd i
    łatwy dostęp do części.
  • Gość: Lucjan IP: 193.34.220.* 25.07.14, 09:03
    Ha ha ha pewnie jest Pan pracownikiem firmy Junkers bo nie wieżę żeby polecał Pan taki bubel!
    Moja mama (wiekowa kobieta) kupiła ten produkt w 2003 r i od tego czasu zepsuł się już 5 razy a koszty związane z naprawą to już 1140 zł. Teraz czekam na odp. z firmy co dalej mamy robić bo musiałem zamknąć dopływ wody do całej łazienki (cieknie z tego g... już 4 raz). Gorąco odradzam zakup!!!!
  • Gość: Lucjan IP: 193.34.220.* 25.07.14, 11:31
    Kurcze, ze złości zapomniałem o zasadach poprawnej pisowni. Oczywiście "wierzę" nie "wieżę".
  • Witam,

Wspomniany przez Pana przepływowy podgrzewacz wody Junkers WRP 11-2B wyróżnia się bardzo płynnym startem, szybkim podgrzewaniem wody i niezawodną konstrukcją. Do sprawnego działania WRP 11-2B nie wymaga dużego ciśnienia wody, przez co może być używany także, w przypadku niewielkiego przepływu w sieci wodociągowej. Moc urządzenia jest automatycznie regulowana na podstawie bieżącego przepływu wody (maksymalna wydajność 11 l/min). Model ten jest często wybierany przez Klientów na potrzeby mieszkań znajdujących się w blokach.

Pozdrawiam,
    Konsultant marki Junkers
  • 27.11.17, 19:30
    Zdecydowanie nie polecam model - Junkers W10KB 23/31. Od samego poczatku bardzo glosno sie zalaczal a po roku podczas odkrecania kranu z ciepla woda spod piecyka zaczal wybuchac gaz. Servis wymienil piecyk na nowy I po dwoch latach uzytkowania problem zaczyna sie powtarzac I jestem wlasnie w trakcie pisania kolejnej reklamacj ....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.