Dodaj do ulubionych

kuchnia wrocław

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.06, 08:56
gorąco i pilnie proszę o namiary we Wrocku fachury od tanich kuchni lub
ewentulanie jakiegoś sklepu- mogę wydać 4 tyś na kuchnie ok 10 m2 z góry
serdecznie dzięki
Edytor zaawansowany
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.06, 14:47
    hej...nie załamujcie mnie nikt nie pomoże??? proszę :)
  • mini1418580659646konto 04.12.18, 19:32
    Stanowczo odradzam firmę Anna Wittich - Wrocław - DOMAR.
    Fatalna obsługa Klienta. Fatalna realizacja zamówienia.
    Zamówienie 2 mebli na wymiar złożone w czerwcu 2018, zostało zrealizowane wadliwie w październiku 2018, dziś - początek grudnia 2018 nadal czekam na realizację poprawek, a mebel nie może być użytkowany zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Pani Anna ma jednego montażystę, który jest zawsze spóźniony i nie wyrabia się z robotą, ponieważ pracuje sam biorąc sobie jeszcze dodatkowe zlecenia w tym czasie. Pani Anna nie odbiera telefonów i zupełnie nie wywiązuje się z zawartej umowy, a za oba meble zapłaciłam nie mało, bo ponad 10 000 PLN. Obsługa fatalna. Czas realizacji zamówienia we Wrocławiu - 3 km od siedziby firmy (nie ma problemu z dostępnością) nieskończenie długi - na dwa meble czekam już pół roku. Zamówione meble wykonane wadliwie. Stanowczo NIE polecam!!! : ( Fatalna firma!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.