Dodaj do ulubionych

studio prostych form- jakie opinie?

IP: *.aster.pl 07.11.05, 23:10
Chciałąbym poznać Wasze opinie na temat kuchni robionych przez tę firmę. Ceny
powaliły mnie z nóg. Mam kuchnie ok. 5.5m2. Cena 21.000 zł fronty fornirowe.
Bez żadnych systemów ( tylko hamulce). Blat jest policzony z lamilatu. Czy one
są tak cudowne, żeby wydać tyle kasy ( czego nie uczynię, tak na marginesie)?
Do stycznia muszę zrobić sobie solidną kuchnię, ale nie za taką cenę. Ona jest
policzona bez sprzętu AGD, więc sorry... Sprawdziłam kilka wątków na forum
dotyczącym kuchni i nie wiem , gdzie warto pojechać i zrobić kuchnię. Ikea ,
BRW, Forte...?
Edytor zaawansowany
  • Gość: marcin IP: *.tvp.pl 08.11.05, 09:50
    Byłem u nich w Opexie al. Jerozolimskich. Przyszedłem z gotowym projektem. Dali
    cenę dwa razy wyższą niż sąsiedzi. Wysoką cenę bym zrozumniał, jeśli to oni by
    mieli zaprojektowac mi kuchnię - włożyli by coś od siebie, nie tylko meble. A
    tak, ja miałem rysunki, itp. I nawet wyliczenia cen Ci nie dadzą, bo to
    tajemnica. Nawet nie wiesz za co płacisz. Mówią tylko ile kosztują meble, ile
    osprzęt, ile blat. Szef im zabronił. Dokładne ceny dadzą jak podpiszesz umowę.
    Ale jak mam podpisać umowę skoro nie wiem na co?...
    M
  • Gość: gabcia IP: *.aster.pl 08.11.05, 09:59
    Mi też nie dali wyceny do rąk. Ja oczywiście rezygnuję, bo sporo sobie liczą.
    Możesz mi napisać, jaka firma zrobiła na tobie dobre wrażenie pod względem
    solidności wykonania i w miarę przystępnej ceny? Chętnie się tam przejadę...
    Znajomy zrobił sobie kuchnię FORTE i nie poleca. Psioczą też na BRW. Gdzie
    szukać takiej kuchni na wymiar? Skrobnij prosze parę namiarów, które wg. Ciebie
    warto zobaczyć..
  • Gość: Ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 09:55
    Przede wszystkim musisz chyba podjac decyzje czy robisz w standardzie BRW czy
    tez SPF. Albo chcesz kupic Clinique albo Bielende, jesli np. odniesiemy sie do
    kosmetykow. Na temat obu firm bylo juz tu pare informacji wiec proponuje
    przeszukac archiwum.
    pozdr.
    Ewa
  • Gość: gabcia IP: *.aster.pl 08.11.05, 10:30
    Wiesz, szukam na forum opini o SPF i jest ich bardzo mało. Wiesz, gdybym
    zamówiła u nich kuchnię z wyposażniem szafek i szyflad oraz dokupiłabym ze
    śreniej półki AGD to moja kuchnia kosztowałaby ok. 40.000zł. A jej rozmiar to
    5.35m2, z czego na jednej ściance mam okno, więc szafki są tylko na dole, a na
    drugiej ściance będzie stała wolnostojąca lodówka, więc tych ich mebelków jak
    na lekarstwo. Moim zdaniem przesadzają. Konglomerat kosztuje u nich 2.000zl m.
    A panienka ze SPF na KEN, na pytanie, dlaczego tak drogo, zaczęła patrzeć na
    mnie z góry i nagle stwierdziła, że nie ma czasu, bo jest na pomiar umówiona.
    Poszłam se od niej. Ciekawa jestem, jaki jest rzeczywisty koszt wyprodukowania
    tych mebli. Jeśli znajdę jakiegoś dobrego wykonawcę mebli kuchennych, który nie
    przegina cenowo, to oczywiście zgłoszę to na forum. Musimy sobie pomagać.
  • Gość: marcin IP: *.tvp.pl 08.11.05, 10:35
    Chodzi, żeby zrobić w dobrym standardzie za mniejsze pieniądze. Sprawdziłem
    SPF, robią z tych samych materiałów co ich sąsiedzi z Opexu. Oczywiście, mają
    projekty nowoczesne, jakich inni nie robią, bo jest mniejsze zapotrzebowanie.
    Ale ja projekt mam swój. Więc po co przepłacać...
    M
  • Gość: gabcia IP: *.aster.pl 08.11.05, 11:10
    Ale jak przepłacać...Powariowali. Dzięki Marcin za odzew. Pozdrawiam.
  • margie 08.11.05, 11:24
    Placisz kochana za marke, a meble i tak sa robione z elementow produkowanych w
    Polsce w 2-3 fabrykach:)) szkoda pzreplacac. Proponuje Ikea, naprawde znakomita
    jakosc, rozsadna cena, przy czym, jesli chcesz cos na wymiar, to nie tam:) Ja
    swoja kuchnie zamowilam w www. extrameble.com, tam ci zrobia co chces za bardzo
    rozsadna cene, tylko uwaga: jak zamowisz teraz, to zrobia na polowe grudnia,
    wiec wez pod uwage miesiac czasu na produkcje. Co do BRW sie nie wypowaidam, bo
    nie znam, ale chyba wolalabym Ikee....
    --
    faceci rozwijają sie do trzeciego roku życia, potem już tylko rosną:))
  • Gość: gabcia IP: *.aster.pl 08.11.05, 11:34
    Są kochani ludzie na forum. Dzięki za informacje
  • leonberger 08.11.05, 21:12
    Warszawa jest najdroższym miastem wPolsce co do ceny mebli kuchennych.
    Na prowincji dostaniesz te same meble z tych samych materiałów za
    1.200/zł/mb + szuflady Bluma z samodomykiem + 200/zł za sztukę.
  • miszczsen 09.11.05, 11:47
    5,5m2 czy 5,5mb (bo to roznica jest).
    Ja mam kuchnie 5,9mb i cala zabudowa, montarz, bez AGD:
    - u stolarza z MDFu 6300 na gotowe
    - w malej firmie 5700-5800 na gotowe
    - w BRW 4800 na gotowe

za fronty z forniru srednia cena jaka spotkalem (warszawa okolice) to 850zl
    wzwyz, wiec sorry ale 21tys to ich chyba lekko pogielo :)

a jak ktos juz zauwazyl na grupie fronty i tak biora w jednej z kilku fabryk,
    widac ze chyba troszke na tym interesie przycinaja :)
  • Gość: spf IP: 194.246.98.* 10.07.13, 10:51
    Ta firma produkuje tandetne meble kasa duża a jakość kiepska materiały jak przy meblach z bazarku.
  • Gość: Gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.13, 13:14
    Studio Prostych Form to oszuści! Nie dotrzymują terminów, jakość fatalna, projekty nieprzemyślane, montaż pozostawia wiele do życzenia. Odradzam jeśli nie chcecie stracić czasu, nerwów i kosmicznych pieniędzy. W przypominaniu o zapłacie są najlepsi i tylko w tym.
  • Gość: Klient IP: *.play-internet.pl 17.07.13, 21:31
    To niestety prawda, to oszuści.... A ich właściciel .... Brak komentarza
  • Gość: kasia IP: *.itsa.net.pl 19.09.13, 08:28
    mi poleciła ich koleżanka i byłam wczoraj porozmawiać o projekcie. zobaczymy na ile wycenią meble ..... trochę się boję jak czytam powyższe komentarze ale z drugiej strony - owa koleżanka nie zapłaciła jakoś strasznie dużo......
  • Gość: maciej IP: *.warszawa.vectranet.pl 28.10.13, 22:17
    Odradzam wszystkim tą firmę. Meble wykonane tragicznie, reklamacje z nim to wojna, a ich zachowanie względem klient to szczyt chamstw i bezczelności. Dopóki klient nie zapłaci, to są mili a później mają każdego w d...
    Jest to firma która ma za nic terminy, jakość i samego klienta. Omijajcie ich.
  • Gość: StudioProstychForm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.13, 16:32
    Panie Macieju
    Ponieważ głównym celem naszej firmy, oprócz produkcji wysokiej jakości mebli jest spełnianie oczekiwań Klienta, proszę o informację na jakie nazwisko została podpisana umowa, której sposób realizacji opisuje Pan w opinii z dnia 28.10.2013 roku. Informacja taka pozwoli nam przeanalizować przebieg umowy i ustosunkować się do Pana wpisu. W innym przypadku, biorąc pod uwagę, że w ostatnim okresie nie mieliśmy Klienta o imieniu Maciej jak również nie przypominamy sobie takiego przebiegu realizacji umowy uznamy wpis za nieprawdziwy.
    Pozdrawiam
    Dariusz Pijanowski
    tel: 603 54 77 54
  • Gość: Maciej IP: *.30.25.126.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.12.13, 10:17
    Teraz chce pan analizować przebieg umowy?
    Trzeba było być w porządku przy realizacji umowy, uczciwie podchodzić to zlecenia a nie oszukiwać. Jak napisałem negatywny wpis to widzę że z całych sił stara się pan wybielić przed potencjalnymi klientami. A wystarczy być uczciwym, poważnie podchodzić to zleceń i przestać oszukiwać klientów.
    I jeszcze raz każdemu potencjalnemu klientowi tej firmy mówię żeby omijali ich z daleka. Chyba że ktoś chce stracić pieniądze, czas i nerwy.
  • Gość: Przem IP: *.dynamic.chello.pl 07.03.14, 14:06
    Chciałbym wnieść sprawę do sądu przeciwko PSF
    szukam osob poszkodowanych nieprawidłowymi realizacjami niezgodnymi terminami - taki podmiot nie powinien istnieć na rynku - wiele spraw w sądzie na raz powinno im dac do myslenia - mogł by sie tym zając jeden prawnik było by to duzo taniej
  • Gość: Michał IP: *.warszawa.vectranet.pl 16.11.13, 21:39
    To są oszuści. Ja im zapłaciłem zaliczkę i nie dostałem ani mebli ani zwrotu zaliczki. Nie chcą mi oddać pieniędzy, mebli też nie chcą dostarczyć. Sprawa jest w sądzie, także uważajcie, bo się wkopiecie tak jak ja. Poszukajcie sobie uczciwego dostawcę mebli.
  • Gość: znam spf IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.14, 15:57
    Powiem tak. Meble dla bufonów, którzy patrzą na znaczki i lubią za nie płacić. Przez 3 lata to nawet mieli swoją fabrykę, ale teraz zamawiają u innych stolarzy. Państwo "X" chce mieć drogie meble z wyższej półki z naklejką SPF, żeby się pochwalić znajomym. Idą do Studia, tam robią im projekt, a następnie za kilka miesięcy (jak wszystko dobrze pójdzie) mają zmontowaną kuchnię. Nie wiedzą o tym, że kuchnia została wykonana przez stolarnię, w której zapłaciliby 30% ceny... SPF zamawia gdzie indziej meble, montuje jako swoje i dokładając kilkaset procent marży... Oj naiwni wy......

Pozdrawiam
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 07.03.14, 14:08
    informując, że mają własną "fabrykę" oszukują klientów - mówią o tym nonstop
    to jest oszustwo i są na to paragrafy
    dlaczego nikt nie podaje ich do sądu - ludzie trzeba zacząć działać
  • Gość: koala IP: *.warszawa.vectranet.pl 11.02.14, 23:49
    Jakie opinie? Jak najgorsze. Termin realizacji - żenada, wykonanie - porażka, podejście do klienta - dno i dwa metry mułu.
    Zamówione meble dostałem z dwumiesięcznym opóźnieniem. Nawet nie usłyszałem przepraszam. Kiedy zareklamowałem jakość wykonania, to nie mogłem się doprosić żeby łaskawe szefostwo tej firmy przyjechało i obejrzało to co zostało mi zamontowane. Kiedy w końcu się pojawili, to usłyszałem tylko że się nie znam, że oni wiedzą lepiej, że wszystko jest dobrze i bezpodstawnie się ich czepiam. Ewidentnie widać że meble były wykonane krzywo i małe estetycznie. Za takie pieniądze spodziewałem się idealnego wykonania. Po dłuższych przepychankach, stwierdziłem że trafiłem na oszustów i nie ma o czym z nimi rozmawiać. Meble poprawił mi stolarz, a ja mam nauczkę, nigdy więcej żadnych mebli z SPF. I każdemu odradzam, szkoda nerwów, czasu i pieniędzy, na kogoś kto ma klienta gdzieś.
  • Gość: Dav IP: *.dynamic.chello.pl 07.03.14, 14:03
    mam to samo 3 mc opioznienia - zostałem oszukany i kieruję sprawę do sądu
    jest też wyłudzenie zaliczki - mimo baku realizacji - to kieruje doniesienie do prokuratury niech działają z urzędu.
  • Gość: pns IP: *.dynamic.chello.pl 07.03.14, 14:00
    Ceny cenami ale terminy niezgodne z ustaleniami przesuniecie o 3 mc to juz skandal!
  • Gość: fabryka IP: *.dynamic.chello.pl 07.03.14, 14:11
    prsimy o podanie adresu "FAbryki" ?
  • mahendra29 22.10.18, 10:40
    Robilam kuchnię w 2018 roku i był to mały dramat. Montaz trwał 4 miesiące, w zasadzie wszystko co przyjeżdzało było do wymiany : zły kolor frontow, maskownic, braki w sprzęcie lub uszkodzony sprzęt, maskownice w innym kolorze niz meble. Plus błędy w projekcie typu jedno gniazdko na dwa sprzęty. Ceny bardzo wysokie wskazujące na segment premium którego ta firma na pewno nie reprezentuje. Omijac z daleka.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.