Dodaj do ulubionych

Kuchnie BIS - Warszawa Jupiter - czy ktos kupil ?

17.05.05, 16:07
Edytor zaawansowany
  • jerryw 17.05.05, 16:09
    Chcialem sie zapytac czy moze ktos kupil kuchnie BIS i moglby podzielic sie
    opinia jak wyglada u nich z jakoscia i ogolnie podzielic sie wrazeniami. Dzieki
    z gory.
  • Gość: niuta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.05, 23:39
    Ja tez szukam wiadomości o meblach kuchennych BIS z Jupitera!
    Jestem zdziwiona, że nikt się jeszcze nie wypowiedział na ich temat.
    Jakby ktoś coś wiedział to proszę o opinię.

Serdecznie odradzam RUST z Centrum Janki.
  • Gość: asia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.05, 12:07
    A dlaczego odradzasz RUST z Janek?? Co było nie tak?
  • lemontea 20.07.05, 23:13
    sorry, wprowadziłam w błąd. Miałam na myśli MK Studio też w Jupeterze.
  • Gość: niuta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.05, 22:05
    Czy znajomi polecali meble BIS czy MK studio?
  • Gość: Krystyna IP: *.adsl.inetia.pl 01.10.13, 14:39
    Ja zamawiałam kuchnię w BIS jakiś czas temu i wszystko było ok.
    Brak opinii można wytłumaczyć prosto, piszą najczęściej niezadowoleni
  • klient_bis 20.02.17, 20:02
    Proste szafki potrafi zrobić pewnie każdy albo prawi każdy dobrze. Zamówiłem w BIS kuchnię - źle zrobili uchwyty frezowane - za płytkie - ciężko się szuflady otwiera. Szafkę łazienkową - źle polakierowana listwa przypodłogowa - po kilku miesiącach spuchła od wilgoci. Szafkę RTV - 3 razy przywozili (1 raz: źle skręcona, 2 raz: zła konstrukcja, skrzywiła się po powieszeniu, 3 raz: złe mechanizmy w szufladach - do wymiany - szef tłumaczy się że tylko 1 człowiek potrafi je zamontować i nie ma kiedy w godzinach gdy jest ktoś w domu a pieniądze za wszystko biorą przed montażem). Brak profesjonalizmu totalny - nie polecam.
  • isabel999 28.10.18, 13:59
    Ja mam kuchnię tej firmy już 10 lat i generalnie polecam. Zrobili wg mojego projektu lepiej niż pierwszy wykonawca. jeden minus ze po 10 ltatach jasny dąb trochę sciemniał a własciwie zżółkł i nie jest już w tym kolorze co dopasowane płytki na podłodze

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.