Dodaj do ulubionych

kabina prysznicowa 90x90, którą wybrać?

06.06.18, 13:11
Nieduża łazienka dlatego chyba lepiej zrobić całkowicie przeźroczystą kabinę :) Tylko pytanie z brodzikiem czy bez? (będzie ogrzewanie podłogowe więc wolałabym się nie wkuwać w podłogę :) ) Które marki i modele polecacie?
Edytor zaawansowany
  • gozal 22.06.18, 23:43
    Jeśli można coś doradzić odnośnie kabin... Piszesz, że to nieduża łazienka, to polecam kabiny składające się z dwóch skrzydeł składanych - po prysznicu można je tak złożyć, żeby oba skrzydła przylegały do ścian. Mam taką w domu (akurat firmy RADAWAY, model EOS, ale są też innych producentów - droższe, np. SanSwiss Swing-Line F, albo tańsze, np. model Easy Clean FOLD REA). Naprawdę można zaoszczędzić sporo miejsca na codzienne łazienkowe szarpaniny, machanie łokciami itd., a jakość tej, która została u mnie zamontowana jest dobra - nie opada, nie odsuwa się od ściany. Co do samego brodzika, to nie mam na dziś rad.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.