Dodaj do ulubionych

Nowa umywalka do łazienki

13.09.17, 13:30
Witam,

potrzebuję wymienić umywalkę w łazience. Obecna jest już trochę wysłużona i nawet pęknięta w dwóch miejscach. No ale do rzeczy. Jak myślicie, czy da radę zamówić taką umywalkę przez internet? Jest to jakoś wygodniejsze, czy tylko będę potem miała problemy z tego powodu?
Edytor zaawansowany
  • 14.09.17, 11:11
    Ale jakie miałabyś mieć problemy z tego powodu, bo ja nie bardzo to rozumiem? Ja zamawiałam np rzeczy w necie pod remont kuchni. I nie miałam żadnych problemów. Wręcz przeciwnie. Uniknęłam jeżdżenia po marketach, stania w kolejkach wnoszenia tego wszystkiego na górę :P
    Więc w czym problem? Czego się obawiasz?
  • 15.09.17, 11:59
    Tzn chodziło mi o to czy właśnie przy zamawianiu przez internet nie ma jakiś problemów. Bo co np jak dostanę uszkodzoną w transporcie umywalkę? Jeśli wybierałabym na miejscu to widzę co biorę. A druga sprawa czy potem taki sklep internetowy nie robi problemów przy ewentualnej reklamacji z powodu uszkodzenia towaru.
  • 20.09.17, 16:04
    To zamawiasz w dobrych sklepach z takimi rzeczami, a nie w jakiś firmach kogucik. Poza tym pamiętaj, że nie wszystko co chcesz dostaniesz od ręki w sklepie stacjonarnym. Ja np jak kiedyś kupowałam rzeczy do łazienki stacjonarnie to i tak musiałam czekać. Nie mieli na stanie wanny którą chciałam więc musiałam czekać 3-4 dni aż przyjdzie zamówienie i też potem trzeba było wszystko sprawdzać, czy nie jest uszkodzone po transporcie.
    A z kolei jak kupowałam płytki do kuchni w markecie budowlanym, to wzięłam dwie paczki płytek pakowanych po 15 sztuk. I co się w domu okazało po rozpakowaniu? Że jedna z płytek w środku jest pęknięta. I trzeba było robić kolejną wycieczkę do sklepu, oddawać i brać nowe. Także problemy możesz mieć zarówno przy zamawianiu przez neta jak i kupowaniu stacjonarnie. Mi się wydaje, że najważniejsze w tym wszystkim jest właśnie to, żeby zamówić w dobrym, polecanym i znanym sklepie internetowym. Wtedy szanse na to, że wszystko będzie ok rosną :D
DOMOSFERA.PL POLECA:

Kawalerka dla studentów

Ciekawie urządzone mieszkanie w Białymstoku o powierzchni 33 m2.

Rowerowe poroża

Co zrobić ze starej kierownicy i siodełka? Modne poroże na ścianę!

Stylowe mieszkanie

Zobaczcie stylowy, nowoczesny i elegancki apartament w Warszawie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.