Dodaj do ulubionych

Parawan 1-częściowy montowany na stałe

20.07.17, 09:00
Dzień dobry,
Poproszę o radę w sprawie sensu i przydatności zamontowania w łazience parawanu 1-częściowego, przytwierdzonego na stałe.
Mam małą łazienkę z wanną 70 cm x 140 cm i ciasno ustawionymi sprzętami na jednej ścianie.
Na długości 137 cm stoją: wanna 70 cm szerokości i szafka pod umywalkę 60 cm, czyli pozostaje tylko 7 cm odstępu między wanną i szafką. Parawan nie ma miejsca na składanie (z lewej strony owa szafka a z prawej blokuje bateria wannowa nad krótszym bokiem wanny) a chciałabym go jednak mieć. Czy ktoś jest może posiadaczem parawanu szerokości 67 cm przytwierdzonego na stałe albo mógłby doradzić, czy to jest przydatne czy bardziej kłopotliwe... Jakieś inne wyjście?
Dziękuję za pomoc!
Edytor zaawansowany
  • 04.08.17, 12:10
    Tak , miałam kiedyś taki parawan na wannie i byłam bardzo zadowolona, bo jednak ograniczał rozbryzgiwanie wody po łazience
DOMOSFERA.PL POLECA:

Kawalerka dla studentów

Ciekawie urządzone mieszkanie w Białymstoku o powierzchni 33 m2.

Rowerowe poroża

Co zrobić ze starej kierownicy i siodełka? Modne poroże na ścianę!

Stylowe mieszkanie

Zobaczcie stylowy, nowoczesny i elegancki apartament w Warszawie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.