Dodaj do ulubionych

suszarka łazienkowa

15.08.16, 23:20
czy suszarka o wdzięcznej nazwie "Suszarka łazienkowa sznurkowa Brabantia" jest bublem czy godnym polecenia gadżetem?:)
polecicie mi coś nie dużego do łazienki?
Edytor zaawansowany
  • najdluzszapodroz 16.08.16, 23:02
    hej ho.jest tam kto?:)
    nikt nie pomoże?
    generalnie problem polega na tym że te suszarki sznurkowe,sufitowe są super poręczne.ale to co producenci teraz nazywaja sznurkami pozostawia wiele do życzenia. istnieje jakaś solidna suszarka sufitowa? taka co by sznurki się nie rozciągały po 3 miesiącach?
    ta co u góry wspomniałam wygląda fajnie bo się składa. ale to nie jest wymóg. potrzebe coś co się po chwili nie popsuje. help
  • bebiak 29.08.16, 22:35
    Nie strasz mnie bublami, bo bubli nie cierpię, a aktualnie muszę nabyć taką podwieszaną pod sufitem suszarkę, bo mi się w mojej już 2 sznurki przetarły - miały prawo: zamontowana została 12 lat temu!!! Sugerujesz, że dziś tak długowiecznej już nie kupię?

--
    bebiak=bbebiak=bebiakk

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.