Dodaj do ulubionych

kabiny prysznicowe New Trendy

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.14, 20:39
Mam pytanie , Czy posiada ktoś kabinę prysznicową New Trendy z serii Soleo? Mam na mysli taką składającą sie z 2 drzwi prysznicowych które się otwierają wahadłowo. Może być montowana na brodziku wykonanym z płytek. Ciekawa jestem czy nie ma problemu z montażem i jak się sprawuje.
Edytor zaawansowany
  • 03.12.14, 16:23
    Kabiny New Trendy to tandeta , za którą każą sobie słono płacić . Udają producentów a ściągają tani szajs z Chin , który ledwo się trzyma kupy , no i reklamacje przeważnie odrzucane " ze względu na niewłaściwy montaż "Za powłokę Active Shield tylko się płaci a w rzeczywistości jej nie ma .
  • 03.12.14, 16:27
    Kabiny New Trendy to tandeta za którą trzeba słono płacić . Podają się za producentów a sprowadzają tani szajs z Chin . No i reklamacje przeważnie odrzucane ze względu na "wadliwy montaż ". Powłoka Active Shield - tylko się za nią płaci a w rzeczywistości jej nie ma !!
  • 24.04.17, 10:37
    Potwierdzam kabiny New Trendy to te same kabiny które można kupić w Obi(Signika) lub Leroy merlin(Wellneo) sprowadzane i składane w zakładzie w Wągrowcu. Uwaga różnica w cenie miedzy renomowaną New trendy a taką samą z któregoś z marketow może się bardzo różnić ;-) Przyklad: New tredny Rondo 1800zł , Signika Ringo 1299
    Jakość nie wymaga dalszego komentarza;-)
  • 13.05.17, 18:40
    Nie kupuj tego badziewia!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.