Dodaj do ulubionych

LAVADO - kabiny - opinie

IP: *.c149.petrotel.pl 08.03.12, 10:29
Bardzo proszę o opinie na temat firmy Lavado zajmującej się sprzedażą kabin prysznicowych itp. Mają bardzo ciekawą ofertę, na allegro same pozytywy, ale w necie bardzo nieciekawe opinie znalazłam na jednej stronie. Dlatego pytam tutaj, czy zetknęliście się z tą firmą, jakie są wasze odczucia, jaka jest jakość sprzedawanych rzeczy.
Edytor zaawansowany
  • Gość: ikaria80 IP: *.play-internet.pl 12.03.12, 21:53
    Lavado to importer chińskich kabin jakich wielu na rynku. Sama zatem odpowiedz sobie na pytanie czy stać Cię na wymianę kabiny za rok?
  • Gość: Julina IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.08.12, 10:50
    Kupiłam kabinę prysznicową tej firmy w lutym tego roku. Bardzo odpowiadała mi cena i darmowy transport oraz dwuletnia gwarancja. Niestety do zestawu nie dodano śrubek i wkrętów mocujących całą kabinę. Dość długo czekałam na dostawę brakujących elementów i kiedy kabina już stała zmontowana przy pomocy zastępczych śrubek, te brakujące wreszcie otrzymałam. Po kilku miesiącach rozkleiła się deszczownica. Bardzo szybko udało mi się skontaktować ze sklepem i po otrzymaniu instrukcji, jak powinnam zgłosić usterkę, jeszcze szybciej otrzymałam zapasową deszczownicę (w ciągu dwóch dni). Myślę, że czasami przeciągające się załatwianie usterek przez firmę nie wynika z jej niechęci do klientów, czy arogancji a po prostu z dużej liczby zgłoszeń. Kabiny prysznicowe są produkcji chińskiej i jak większość chińszczyzny za niską cena idzie słaba jakość. Dlatego uważam, że firma Lavado stara się jak może i nie należy jej winić za usterki i niedoróbki Chińczyków.
  • Gość: ewka IP: *.rdns.blackberry.net 08.09.12, 23:21
    Odradzam, kabine zamowilam miesiac temu i jeszcze jej nie ma, dzwonilam ale oni nic nie wiedza, kazali mi czekac na telefon... Nie zawracajcie sobie glowy- jeszcze raz odradzam!
  • Gość: rozczarowana IP: *.tktelekom.pl 11.02.13, 10:26
    ja kupiłam prysznico-wanne dużą bo 170 i mam mega problem z tym że cieknie z każdego możliwego miejsca w swoim zakresie została cała zasylikonowana ale z przodu i tak podcieka, nie mogę powiedzieć bo wygląda super ale jest bardzo niedopracowana. Jeśli chodzi o sprzedawców to niestety ja jak wiele innych osób byłam oszukana przez Pana Norberta dodatkowo sprzedawca potrafi rzucić klientowi słuchawką. Ja nie polecam tej firmy
  • Gość: anna451 IP: *.dynamic.chello.pl 09.11.12, 10:02
    Nigdy przenigdy.Kupiłam- brodzik nie pasuje do reszty.Telefonów nie odbierają a gwarancja na 12 mcy.Dałam się nabrać pierwszy raz ale sobie poradzę.Właścicielowi lavado odechce się oszustw.
  • Gość: Marcin IP: *.warszawa.vectranet.pl 31.12.12, 19:42
    Anna proszę daj znać jak poszła sprawa, ponieważ ja też przygotowuje się do starcia z szanownym Lavado. Nadmienię, że na serwis czekam od prawie 3 tygodni...mój mail: ninxes@gmail.com
  • Gość: nowa IP: 91.201.45.* 11.07.13, 18:06
    nigdy w życiu nie kupujcie takich bubli ja się pokusiłam i mam niekończący się problem kupiłam kabinę która cała przecieka i zalewa mi łazienkę w której trwa niekończący się remont przez to że skupiamy się tylko na tej kabinie która miała być wykonana z najlepszego materiału a to najgorszy bubel jaki mi się trafił a w dodatku pan z lavado nie chce z nami rozmawiać tylko rzuca słuchawka koszmar!!!
  • Gość: Kasia IP: *.trustnet.pl 28.01.13, 11:45
    Właściciel LAVADO to oszust. Zamówiliśmy kabiny ( 2 szt.) w sklepie w Warszawie. Kabiny z sauna i ozone. Gdy przyszła dostawa, kabiny były bez ozonu i sauny. Ponoć pani (siostra czy szwagierka właściciela) w sklepie się pomyliła. W ogóle inny panel i tak dalej. Kierowca dzwonił do właściciela i ten kazał nam dopłacić 400 zł jak chcemy z sauna. Kazaliśmy mu to zabierać z powrotem. Na allegro kopiliśmy za 500 zł taniej niż właściciel chciał od nas zgarną. I kierowca musiał się znowu do nas fatygować. Moja siostra kupiła kabine od nich i zrobili ten sam numer...tylko, ż eona zapłaciła z góry za wybrany model. A przywieźli jakieś badziewie i kazali dopłacać. Chyba ich p....lo. Właściciel myśli że na robieni z ludzi debili zarobi 5 zł.A telefonów rzeczywiście nie odbiera.
  • Gość: ES IP: *.warszawa.vectranet.pl 28.01.13, 12:15
    Kasia- naprawdę możesz się cieszyć, że nie zostałaś obdarzona tym badziewiem. Ja, niestety pokusiłem się na ten shit i teraz (po niespełna 16 miesiącach) czeka mnie gruntowny remont łazienki...ale obiecałem sobie, że nie odpuszczę temu draniowi!
  • Gość: inny IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.05.13, 13:03
    zgadam się z pozostałymi firma Lavado to oszuści, właściciel rzuca słuchawką, koszmar.
  • 13.07.13, 18:48
    W poniedziałek składamy zawiadomienie o popełnienie przestępstwa oszustwa przez firmę Lavado. Jeżeli ktoś poszkodowany chciałby również dołączyć do sprawy to prószę o informacje na priv.
  • Gość: zdzis IP: *.182.43.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 01.12.13, 02:10
    Oszuści
  • Gość: Tomek IP: *.v4.arkomnet.eu 25.03.14, 09:06
    Kabiny jakości bardzo kiepskiej, kontakt bardzo słaby i niechęć do współpracy ze strony firmy.
  • Gość: Agnieszka IP: *.eaw.com.pl 13.05.14, 14:31
    Witam,

zastanawiałam się nad kupnem kabiny od nich ponieważ potrzebuję bardzo nietypowy wymiar.
    Jakieś 2 tygodnie temu wysłałam maila z zapytaniem "jak to ogólnie wygląda (dostawa, części zamienne, serwis)" do dnia dzisiejszego nie miałam odpowiedzi.
    Ale dzięki Państwa komentarzom już nie mam zamiaru ładować się w transakcję z taka firmą.
    Pozdrawiam i dziękuję :)
  • 10.03.17, 11:57
    NIE POLECAM - WRĘCZ PRZESTRZEGAM!!!!!
    szyba od kabiny rozsypała się na kliencie moich pokoi gościnnych i otrzymałem informację, że muszę dokupić szybę do kabiny, która nie wytrzymała 9-ciu miesięcy. Pan który "łaskawie" ze mną rozmawiał umywał ręce od wszelkiej odpowiedzialności, po czym zakończył rozmowę rozłączając się.

• 28.04.17, 17:11
    Byłem dziś u nich osobiście w" firmie."Piszę w cudzysłowiu bo to piwnica domu bez żadnych nazw ani szyldów.Po przejechaniu 120 km oczywiście okazało się że nie ma tego co miało być. Po czym okazało się że towaru nie można obejrzeć przed kupnem! I oczywiście towar nie ma żadnej rękojmi!!Ale to wszystko nic! Po paru minutach rozmowy jak się okazało jeden z pijanych pracowników zaczął na mnie i mojego syna pokrzykiwać żebyśmy wypie...li!!Niesłychane buractwo! Wynika że to nie żadna firma tylko jakieś szambo,unikajcie ludzie jak możecie! Do szefa też nie można się dodzwonić.Widać faktycznie ryba psuje się od głowy!NIE WYDAWAJCIE PIENIĘDZY U TYCH CHAMÓW!
  • 04.10.17, 12:52
    Pierwszy raz złożyłam zamówienie w Firmie Lavado i chyba ostatni. Schody zaczęły się już przy dostawie. W zamówieniu wpisałam dokładny adres. Pan do mnie zadzwonił i powiedział żebym zeszła po paczkę. Skoro w zamówieniu został wpisany nr mieszkania to oczekiwałam że chociaż pod drzwi mieszkania zostanie dostarczona paczka. Dzwoniąc do siedziby firmy zostałam poinformowana, że oni własnym transportem rozwożą zamówienia mimo, że zamawiałam kuriera za którego zapłaciłam 119 zł!!!. W ogłoszeniu jest wpisana informacja "Posiadamy własne busy, którymi przywozimy zakupiony towar pod wskazany adres". Wskazany adres to ten z podanym nr mieszkania. Jestem rozczarowana. Oby przy montażu i użytkowaniu nie było problemów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.