Dodaj do ulubionych

Firma Labi - zdecydowanie odradzam

IP: 78.133.196.* 30.12.11, 10:42
Żałuję, że wcześniej nie przeszukałam forum w poszukiwaniu opinii na temat firmy produkującej meble łazienkowe Labi. Może meble mają tanie, ale jakość obsługi żenujaca. przez 4 dni okłamywali mnie, że wysłali do mnie przesyłkę. Do tej pory jej nie otrzymałam chociaż zamówienie złożyłam na początku grudnia i miało być przysłane max w terminie 10 dni roboczych. Dodatkowo korzystają chyba z najgorszej firmy kurierskiej K-EX. Kurierzy dostarczaja przesyłki do prywatnych mieszkań do godz. 12:00 (byle miasto wojewódzkie). Nie zostawiają awizo a potem każą Ci przyjechać do bazy po przesyłkę za której dostarczenie się zapłaciło. Zdecydowanie odradzam zamawianie czegokolwiek z tej firmy.
Edytor zaawansowany
  • Gość: WIESŁAW IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.13, 11:00
    Bardzo nam przykro czytać taka opinię . Na szczęście na 50 tysięcy mebli jakie sprzedaliśmy klientom takie wpisy to rzadkość . A co do firmy kurierskiej to oczywiście można mieć uwagi lecz wszystkie są jednakowe. Jedna działa lepiej w mieście X a inna w mieście Y . A poza tym kurier nie może być u 50 klientów o jednym czasie.
  • annajastrzenska 25.10.18, 22:26
    Zakupiłam 2 stoliki nocne czarne połysk. Po otrzymaniu 2 przesyłek, rozpakowałam jedną i mąż od razu stwierdził rysy na boku stolika, które znajdowały się pod folią ochronną. Stolik został skręcany wg wskazówek producenta, jednak wkrótce okazało się, że bok w górnej widocznej części wyraźnie odstaje od blatu na ok. 1,5 mm i żadne dopasowywanie nie wchodziło w rachubę. Brnęliśmy dalej ciekawi kolejnych niespodzianek i nie pomyliliśmy się- bok jednej z szuflad miał źle nawiercone otwory. Zaistniałą sytuację natychmiast zgłosiliśmy. Zasugerowano otwarcie paczki z drugim stolikiem. Tak uczyniliśmy. W paczce nr 2 nie było instrukcji montażu, ale to nie problem, gdyż takowa u nas już była.
    Po przystąpieniu do montażu okazało się, iż po złożeniu prawy bok szafki odstaje od blatu, a lewy od podstawy. Dodatkowo front półki po prawej stronie odstaje od blatu przy zainstalowanym click clacku i bez niego. Kochani, stare słowo "BUBEL" oddaje sedno produktu. Nie uwierzycie po 2,5 miesiącach odzyskałam pieniądze, ale -UWAGA- za jeden stolik 100% wartości, a za drugi 50% to mnie oskarżając o uszkodzenie. Mam cały materiał fotograficzny na ten temat. ODRADZAM!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.