Dodaj do ulubionych

Meble do kuchni Wrocław

IP: 109.243.62.* 09.09.10, 22:03
Prosze o adresy solidnych firm ewnetualnie stolarzy zajmujących się wykonywaniem mebli kuchennych. Najlepiej Wrocław lub okolice (zwłaszcza południe ) może być też Oława.

Bede wdzięczna za wszelkie wskazówki.

Piszcie też o firmach (stolarzach), których lepiej unikać

Z góry dziękuję

Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • Gość: wroclawianin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.10, 11:47
    również podłączam się pod temat.
    Jeśli ktoś może kogoś polecić lub odradzić to będę wdzięczny:)
  • 02.02.11, 12:48
    Rok temu zamówiłam kuchnię w RiK na ul. Łęczyckiej /ktoś mi polecił/ .Miałam własna wizje, którą zweryfikowałam po konsultacjach z przedstawicielem firmy. Najpierw wydawało mi sie drogo, potem drżałam czy zrobią tak jak chciałam. Ostatecznie z zabudowy jestem bardzo zadowolona a cena okazała sie nie taka wygórowana. Montaż terminowy i sprawny.

Radzę bardzo szczegółowo omówić projekt i dołączyć go do umowy /obojętnie gdzie zamawiamy/ w razie co, można dochodzić swoich praw.
  • Gość: DOROTA IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.05.12, 09:33
    Niestety, Meblux7 zrobił mi szafki do łazienki, które po 4 miesiacach użytkowania spuchły. teraz jest problem z reklamacja a szafki są ze zwykłej płyty zamiast z MDF. NIE POLECAM
  • 08.12.12, 10:23
    Witam jestem oszukanym przez meblux-7 klientem - szukam innych którzy zostali oszukani tak jak ja - prosze odezwijcie sie
    Meblux 7 umówił się ze mną na meble z formiru przeze mnie wybranego w magazynie oklein drewnianych!! Miał to być pięknie usłojony formir - meble przyjechały zrobione faqbrycznie przygotowanej do masowej sprzedaży płyty meblarskiej - pomijając fakt montażu kuchni i szaf przez pół roku gdzie nadal projekt jest nieskończony - PRZESTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ -
  • 08.12.12, 10:27
    Przestrzegam wszystkich - jesli z nimi coś pójdzie nie tak to jest koniec - zero współpracy propozycji rozwiązania problemów - postanowieniem moim jest aby wszyscy kto tylko planuje robic meble zastanowili się nad tym krokiem - lub wpisujcie każdy szczegół do umowy !!!
    Jeśli tego nie zrobicie - zostaniecie po prstu oszukani - nie dajcie sie omamić wieloletnim doświadczeniem - to doświdczenie chyba jest w tym jak oszukiwać ludzi
  • 23.04.16, 07:44
    Jak sie zakończyła Pana sprawa? Obecnie osób poszkodowanych jest więcej . Po bezskutecznych próbach rozmów sprawy zakończą sie w sadzie. Proszę o kontakt
  • 08.12.12, 10:31
    Jacek uważaj żebyś znajomym nie wcisnął poważnego problemu - ponieważ oni po prostu jak sie da oszukują - są niesłowni nieterminowi i bez honoru - ich montażyści na tyle wspólczuli mojej sytuacji, że zdecydowali sie przyjechać i pokończyć pewne tematy na własny koszt. Natomiast począwszy od kolizji elektrycznych, których nikt nie zgłosił poprzez montaż pękniętego forniru itp itd złe wymiarownie itd zostałam z kuchnią jakiej nie zamawiałam - a czemu - bo zapłaciłam wierząc ich doświadczeniu wcześniej UWAŻAJCIE
  • 08.12.12, 10:32
    tylko nie meblux7
  • Gość: Kacha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.14, 12:28
    Meble faktycznie rewelacja.
  • 18.05.16, 22:29
    Serdecznie odradzam firmę Meblux 7 , i niestety nie pomyliłam się z nazwą, chodzi o firme która ma warsztat na Buforowej, salon na Grabiszyńskiej. Przestrzegam przed Panem Grzegorzem właścicielem firmy jest bezczelny, arogancki i bardzo chamski.
    Biorą ponad 90% zaliczki przed montażem , co mnie w zasadzie teraz nie dziwi skoro są tak nie solidną firmą , pewnie gdyby brali tak jak inne firmy połowe przed montażem a drugą połowe po montażu już dawno by ich nie było. Mój koszmar z kuchnią zaczął się w styczniu i trwa do teraz czyli do maja i kuchnia nadal nie jest dokończona a Pan Grzegorz ma juz to w dupie i powiedział że kuchni nie skończy. Generalnie wciąż słyszałam , że a to im się auto zepsuło, a to pracownik noge złamał a to Pani Martyna jest chora, a to brak prądu na warsztacie i tak wciąż coś im się działo , wiecznie mieli wymówki, wciąż każdy z pracowników zrzucał na siebie winę , A to Pan Andrzej montażysta na Panią Martyne że źle zaprojektowała, a to Pani Martyna na Pana Jurka od pomiarów że źle pomierzył, a na Pana Andrzeja że źle złożył i tak każdy na każdego a jeszcze Pan Krzysiek hydraulik i elektryk w jednej osobie miał to wszystko gdzieś. I tak nie było z kim gadać bo Panu Grzegorzowi właścicielowi firmy nie zależało na kliencie bo przecież pieniądze już zapłacone.
    Zostawili mnie z nie powieszonym okapem, uszkodzonymi frontami, nie podłączoną zmywarką , blatami które opadają. To są rzeczy z którymi zostawiona została kuchnia. Gdybym chciała zacząć od początku opowieść była by bardzo długa w skrócie mogę powiedzieć że kuchnia jest od podstaw źle złożona , jest widoczne przesunięcie mebli na łączeniu wysokiej zabudowy z niską a to co stoi i jakoś wygląda jest moją zasługą ponieważ spędziłam z montażystami każdą minute i ciągle coś im musiałam mówić jak mają robić , pilnować żeby zrobili chociaż i to nieraz nie dawało efektów. Montaż trwał 8 dni roboczych i kuchnia nadal nie jest zrobiona. Nie chcę myśleć co by było gdybym ich zostawiła . Kuchnia była pierwszą zabudową jaką robiliśmy, całe szczęście że nie zamówiliśmy innych mebli w Meblux 7. resztę zabudowy zamówiliśmy u konkurencji i przyznam że lepiej nie mogliśmy trafić.
  • 02.06.16, 22:18
    Mam podobną sytuację jak Pani- jak można się z Panią skontaktować..wiadomo, że Pan właściciel firmy Meblux7 czyta te prawdziwe wpisy i niestety na forum gazeta nie ma żadnej mocy aby usunąć. Ne chciałbym zdradzać szczegołow, więc proszę Panią o kontakt. oczywiście firmy nie polecam
  • 22.11.17, 20:40
    Nie rozumiem jak można zostać z nie podłączoną zmywarką !! Przecież to się tylko wtyczkę do gniazdka wkłada przykręca wąż taki jak w pralce i nasuwa odpływowy na króciec w syfonie . Cały czas operacji to jakieś 30 do 50 sekund więc nie rozumiem dlaczego tego nie zrobił hydraulik .
  • 20.05.16, 13:08
    A Google nic nie wskazało?
  • 17.07.16, 19:13
    Witam,
    Ja również przestrzegam przed Firmą Meblux7. Przed właścicielem panem Grzegorzem jak i Panią Aleksandrą, nie spotkałam tak aroganckich i lekceważących sobie klientów.

Ja również jestem poszkodowana przez tą firmę i miałam podobną sytuację co pani Agnieszka840

LINK:

forum.gazeta.pl/forum/w,653,116321758,116321758,Meble_do_kuchni_Wroclaw.html?p=161600539

SZCZERZE Pani współczuje bo wiem przez co Pani przechodziła .

Odnośnie wpisu WŁAŚCICIELA P. GRZEGORZA
    Link:
    forum.gazeta.pl/forum/w,653,90290165,90290165,Meblux7_czy_Meblobuk_Tylko_Wroclaw_.html?p=155800202

cyt: "... i prosze nie poniżać poważnej firmy i ludzi którzy staraj sie jak najlepiej wykonywać swoją pasje ."

Do PASJI PANU i pracownikom tej firmy jest BARDZO DALEKO !
    W ogóle nie powinniście istnieć w tej branży !!!
  • 23.11.17, 05:05
    Jakie jest Wasze zdanie na temat mebli na wymiar? polecacie generalnie takie coś? Bo przyznam, że u mnie kuchnia ma dość nietypowe parametry. No takie standardowe meble na pewno się nie zmieszczą. Zastanawiam się nad tym wariantem, ale jeszcze nie jestem do końca do niego przekonana. A jakie jest Wasze zdanie? Bo niedługo muszę podjąć decyzję

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.