Dodaj do ulubionych

Meble kuchenne z Kęt. Łukasz Kleszcz- katastrofa

26.10.09, 12:02
Kuchnię zamówiłam w marcu z terminem realizacji na koniec sierpnia. Taka byłam
przezorna :-). Cóż z tego skoro mebli w dalszym ciągu nie ma.
Pan wziął zaliczkę , ja od dwóch miesięcy mieszkam w nowym, pięknym domu bez
kuchni.
Pan Łukasz od jakichś kilku tygodni z uroczą bezradnością przesuwa terminy
montażu z piątku na wtorek, z wtorku na piątek itd, itp...
Zasłania się trudnościami obiektywnymi czyli np.: chrzcinami dziecka
pracownika, innymi zleceniami, tym że to nie jest takie proste.......oraz tego
typu wymówkami.
Z całego serca nie polecam.

Anna Bernasińska
Edytor zaawansowany
  • Gość: ANNA IP: 77.252.190.* 06.07.10, 12:15
    Witam
    Ze smutkiem potwierdzam. Jestem osobą , od któtej Pan łukasz już nie
    odbiera telefonów. Robota rozgrzebana i zostawiona. Minęły juz Św.
    Wielkiej Nocy, a ja nie mam skończonych schodów. Zresztą są paskudne-
    wykończone silikonem, który odpada.miały być dębowe z okleiną -
    ,która jest mocniejsza i wytrzymuje więcej niż drewno---GŁUPOTA---
    Dziś czuję się jak frajerka. Nie polecam.
    Anna Holisz
  • Gość: Mirek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.10, 16:41
    Niestety również miałem wątpliwą przyjemność natknąć się na Łukasza Kleszcza i szczerze mówiąc do dzisiaj tego żałuję. Termin realizacji był wielokrotnie przesuwany, po montażu pojawiły się usterki które do dzisiaj nie zostały usunięte. Sprawa ciągnie się już kilka miesięcy i nie widać perspektyw na jej zakończenie. Oczywiście p. Kleszcz nie odbiera telefonu.
    To jest najgorszy tego typu przypadek z jakim się zetknąłem.
    Odradzam wszystkim współpracę z P. Łukaszem Kleszczem z Kęt.
  • Gość: Gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.11, 09:29
    Teraz stary numer Kleszcza jest nieaktywny. Widać oszust uznał że w ten sposób pozbędzie sie problemów.
  • Gość: Mirek IP: *.147.192.161.nat.umts.dynamic.eranet.pl 21.09.10, 11:20
    Znalazło się dwóch filozofów!
    Kto powiedział że było tanio? Cena była rynkowa, ani tanio ani drogo, ale to nie ma nic wspólnego z faktem, że p. Łukasz Kleszcz jest nierzetelnym i niesłownym człowiekiem,
    przed którym przestrzegamy.
    A gościu11 i ferdek to pewnie kolesie p. Kleszcza
  • Gość: Marek Z. IP: *.smpk.krakow.pl 21.09.10, 18:43
    Też miałem do czynienia z Łukaszem Kleszczem. Ten facet nie ma pojęcia o prowadzeniu nawet tak maleńkiego biznesu, to go przerasta i stąd tabuny niezadowolonych klientów. Od roku Kleszcze robi mi drzwi, również ni odbiera telefonów. I nie byłoby problemu gdyby nie fakt żę wziął zaliczkę. Ale cały czas deklaruje że zlecenie zrealizuje.
  • Gość: AnKa IP: *.smpk.krakow.pl 03.11.10, 20:44
    I mnie spotkała wątpliwa przyjemność zamówienia mebli u Kleszcza i od tej pory pluję sobie w brodę. Już sam nie wiem czy to oszust czy niedołęga, pewnie jedno i drugie. W każdym raie ostrzegam wszystkich przed firmą Usługi Stolarskie Łukasz Kleszcz z Kęt , chyba że lubicie mieć kłopoty.
  • Gość: robo IP: *.smpk.krakow.pl 28.11.10, 12:45
    Łukasz KleszczTo "mały człowieczek" bez honoru, do tego kłamca i oszust.
  • Gość: Mr. Sękacz IP: *.217.146.194.generacja.pl 28.11.10, 15:34
    o kurde, nie znam pana kleszcza, ale to była wypowiedź z grubej rury :) W każdym razie zamiast płacić zaliczkę lepiej najpierw poprosić "fachowca" o portfolio. Albo jeszcze lepiej skorzystać z serwisu który sam dobiera fachowców z okolicy do wymagań klienta i posiada jakiś system rekomendacji.
  • Gość: Kolęda Zalewska IP: *.217.146.194.generacja.pl 28.11.10, 16:34
    No to poradziłeś Mr. Sękacz. Jakieś szczegóły?
  • Gość: lila24 IP: *.146.57.193.nat.umts.dynamic.eranet.pl 02.12.10, 20:40
    Powinien jeszcze powstać portal gdzie można by ostrzegać ludzi przed takimi pseudo biznesmenami jak Kleszcz - niestety też się na niego natknęłam i też mam niedokończone zlecenie, a pan Kleszcz nie odbiera telefonów.
    A może już jest taki portal?
  • Gość: Anna Bernasińska IP: 62.29.173.* 03.12.10, 10:46
    Witam wszystkich .
    Nie miałam pojęcia , że Pan Kleszcz oszukał tyle osób . Przynajmniej nie czuję się taka osamotniona :-).
    Co prawda pod koniec listopada 2009 r. kuchnię w końcu mi zamontowali ale za zakończenie prac przy schodach już podziękowałam. Zrobiłam to we własnym zakresie , żeby tylko nigdy więcej tego pana nie oglądać .
    Co do dwóch wypowiedzi w obronie tego Pana to odnoszę wrażenie że to jacyś znajomi . Kuchnia wcale nie była tania , nie najdroższa ale mieściła się w cenie rynkowej.
    Co do schodów to też mnie oszukał , bo powiedział że będą drewniane , a były w okleinie. Z drewnem wiele to wspólnego nie ma i pewnie za jakiś czas będę je wymieniała.
    Powiem wam , że sama prowadziłam 70% budowy domu ( mąż nie miał czasu) ale miałam sporo szczęścia bo dopiero na samym końcu trafiłam na oszusta.
    Samo życie :-).
    Trzymam za was kciuki i pozdrawiam.
    Trzymam za
  • Gość: ela IP: *.aster.pl 04.12.10, 12:21
    naprawde wspolczuje oszukanym. kiedys tez zostalam oszukana przez wykonawce. dlatego teraz biore tylko wykoanwcow polecanych przez znajomych.jak dotychczas sie nie zawiodlam, a robilam kuchnie i bardzo sie balam.jednak Pan okazal sie bardzo uczciwy, terminowy i solidny.
  • Gość: Jakub Bernatt IP: *.tychy-online.pl 12.02.11, 13:13
    pan Łukasz Kleszcz jest najbardziej niesolidnym, niesłownym "facowcem" z jakim się zetknęliśmy. Kuchnię wprawdzie zrobił w miarę ładnie i dokładnie, ale za to z okolo 6 miesięcznym opóźnieniem. Natomiast schody, drzwi wewnętrzne, szafki łazienkowe to całkowita porażka jak chodzi o terminy. Termin minął 3 lata temu we wrzesniu 2008 roku (!) Obiecuje , że na pewno przyjedzie w przyszłym tygodniu. Oczywiście nic takiego nie następuje.
    Mam niedokończone schody, szafka łazienkowa stoi w częściach, opaski wokół drzwi wybrakowane, brak drzwiczek do zsypu na bieliznę itp.
    Trzeba mu oddać, że robi ładnie (przynajmniej kuchnia i drzwi wewn. są ładne) ale terminy to katastrofa!!! Niesłowność!! Nigdy nie wykańcza szczegółów i detali. Bierze kasę obiecując, że te drobiazgi dokończy w przyszłym tygodniu...
    Jednym słowem OSZUST
    Jakub Bernatt, Tychy
  • Gość: Lato IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.11, 11:17
    Dramatyczny gość, nie do końca się zgadzam z jakością wykonania u mnie wychodzą jakieś przebarwienia na frontach mebli, oczywiście dodzwonienie się do Kleszcza graniczy z cudem. Najbardziej nierzetelny z fachowców z jakimi miałem do czynienia. Ostrzegam.
  • Gość: Lato IP: *.smpk.krakow.pl 24.04.11, 13:34
    Może ktoś zna nowy numer Kleszcza, stary jest nieaktywny.
    Jeśli tak bardzo proszę o informację.
  • Gość: kolejna naiwna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.13, 14:13
    Witam, podaję nr do Pana Ł. Kleszcza 500 261 410 . Mi schody miał wykonać prawie miesiąc temu i oczywiście najpierw obiecanki, że przyjedzie a teraz już nie odbiera telefonów i chyba źle trafił bo ja dłużej nie będę czekać- pójdzie gościu do sądu. Niech się nauczy wywiązywać z podpisanych umów. Proszę o kontakt osoby, które chcą się przyłączyć.
  • liban 20.05.11, 21:31
    Czy wiecie co to pozwy zbiorowe?

Polecam:) Szybko i skutecznie.
  • slawekzbydzi 14.01.16, 15:13
    Ja mam także "przygody z meblami" ale w Bydgoszcz - Trzeba uważać także na salony niby z doświadczeniem - Ja zamówiłem meble w Studio Mebli Kuchennych MEGA w Bydgoszczy przy ul. Towarowej właściciel Adam Schmidt - z frontami z drewna "Drewopl-u". Zestaw mebli z tyloma wadami i usterkami, że sprawa prawdopodobnie skończy się w sądzie, bo dostawca twierdzi, że wszystko jest zgodne ze "sztuką stolarską" i nie chce naprawić. Jeden z przykładów: szafy wysokie dostarczył niższe niż to było ustalone twierdząc, że rysunki są z wymiarami orientacyjnymi, a ostatecznie wymiary ustala stolarnia. UWAGA NA TEGO SPRZEDAWCĘ - nie polecam!!!!!
  • mamang 05.09.18, 11:24
    Witam, są tu chetni na pozew zbiorowy?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.