Forum Dom IKEA
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Montaż mebli z IKEA

06.02.15, 13:10
    ODRADZAM!!! Zamówiłem kuchnię z Ikei z montażem. Usługa jest bardzo droga i wycena u klienta różni się o kilkaset złotych od wyceny dokonanej w sklepie!!! Na dzień dobry Pan który wiercił otwory pod szafki wiszące oparł się jedną nogą na zmywarce do zabudowy i wgniótł bęben do środka. Dodam, że zmywarka nie była kupiona w Ikei. Pod koniec dnia Pan zdążył jeszcze wysadzić parę razy korki i porysować płytę indukcyjną. O jakiejkolwiek zniżce za montaż(chociaż uważam że w ogóle nie powinienem im płacić) nie było mowy. Nie dostałem też karty zgłoszenia uszkodzeń, reklamacji czy czegokolwiek. Na moje zgłoszenie reklamacyjne Ikea nie raczyła odpowiedzieć. Moje straty 3500 zł ODRADZAM!!!!
    Edytor zaawansowany
    • 01.09.17, 11:10
      Ja też odradzam !!! firma polecana do montażu przez ikeę nie dość , że policzyła sobie 50% drożej niż wyliczyła pani w sklepie Ikea to jeszcze zainstalowała listwę dekoracyjną niezgodnie z instrukcjąą montażu,tak, że uszkodziła szafki wiszące, teraz nie mogę doprosić się o wymianę, czekam na reakcję już dłużej niż na montaż. wiele razy dzwoniłam na infolinię, godziny wysłuchiwania rzężcej "muzyki na czekanie " i zero efektu !

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.