Forum Dom IKEA
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Kuchnie METOD - wysokość szafek stojących

05.12.14, 15:41
    Witam, mam pytanie o kuchnię Metod i szafki stojące. Doradca w sklepie IKEA uświadomił mi, że wraz z blatem wysokość szafek stojących to będzie 93 cm. Zastanawiam się czy i jak można je skrócić. Nawet jeślibym kupiła niższe nóżki niż Ikea oferuje (nóżki 8cm, min 7cm) to nie wiem czy ten panel maskujący na dole można skracać? Nie miałam okazji zapytać się o to wszystko doradcy w sklepie, ale może ktoś na forum ma tutaj doświadczenie.
    Edytor zaawansowany
    • 28.12.15, 18:42
      Panel ma 8 cm i raczej go nie skrocisz - bo to ciecie na dlugosci a on ma jeszcze przeciez mocowanie do nozek i kliki na laczeniach paneli, mozna sie pokusic ale to klopotliwe jednak.
      93 cm to bardzo wysoko.
      same szafki maja 80 , plus nozki 7 cm - to wg mnie 87 no i jeszcze blat - 2,7 do 3,8 cm.
      wychodzi na granicy 90 cm. wg mnie.

--
      Michalek
      12.07.07 godz.10.15
      4,04 kg i 61 cm
      "Nie ma większej krzywdy niż marnowanie czasu" - Michal Aniol
    • 14.11.17, 12:25
      Ja się pytałam, nie można go skracać. Musiałam zrezygnować z szafek z ikea, bo właśnie były za wysokie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.