Dodaj do ulubionych

Pieczątka zarządcy

31.10.06, 13:54
Kto podpowie gdzie mogę znaleźć informacje na ten temat. Chodzi o kształt,
wygląd i wielkość.
Edytor zaawansowany
  • ssocratesowa 31.10.06, 14:14
    Mausi być w kształcie serca, wyglądać jak cukierek i być wielka, jak wielkie jest serce zarządcy :)))Kup sobie Polskie Normy.

Musi przede wszystkim posiadać informacje: nazwa, dokładny adres, tel., REGON, może być i NIP
  • java9 31.10.06, 14:17
    po analizie wielu postów na tym forum założę się,
    że wielu z jego uczestników napisałoby, ż
    e ma być wielka jak nieco inny narząd ...

--
    "Kiedy człowiek powiada, że nie chce o czymś mówić, zwykle to znaczy, że nie
    może myśleć o niczym innym."
  • ssocratesowa 31.10.06, 18:27
    Jaki? Mózg to?;)
  • jefimik 31.10.06, 22:18
    www.pfrn.pl/info_komunikaty.php
    --
    Jan Jefimik
    Zarządzanie Nieruchomościami
    93-574 Łódź ul.Radwańska 39 tel (42) 637-71-86
  • serafin666 31.10.06, 22:43
    co za bzdury cytujesz ? taki rozsądny facet a takie głupoty
  • jefimik 31.10.06, 22:51
    Chciał pieczątkę, to wskazałem gdzie ją może kupić.
    Precyzyjna odpowiedź na zadane pytanie.
  • to_jest_mysl 01.11.06, 22:55
    jefimik napisał:

> Chciał pieczątkę, to wskazałem gdzie ją może kupić.

Problem chyba w tym, że obecnie mozna niemalże każda pieczatke wyrobić na co
    drugim rogu. Najwyższa więc pora, aby z tej fikcji całkowicie zrezygnować, albo
    rzeczywiście wyrabiać odgórnie wg bardziej zaawansowanych technologii i wzorów,
    np przez stowarzyszenia.

• xxxll 03.11.06, 06:59
    to_jest_mysl napisała:
    > Najwyższa więc pora, aby z tej fikcji całkowicie zrezygnować...

Nie ma potrzeby niczego zmieniać. Na pieczątce Zarządcy musi być jego adres, nr
    licencji , jest owalna, i winna być w kolorze zielonym.

Pieczątki tzw. administracyjne (nagłówkowe) są tylko uzupełnieniem na
    dokumentach wspólnotowych. Zawierają zazwyczaj nazwę wspólnoty i adres
    siedziby, nr NIP, REGON, nr tel. kontaktowego z Zarządem WM.

Niektóre banki np: Ślaski, odchodzą już od stempli i wymagają tylko podpisów
    jak to jest "na zachodzie". Tam podpis jest ważniejszy niż jakiś stempel.
  • xxxll 04.11.06, 19:12
    :)
  • ssocratesowa 05.11.06, 19:56
    :)
    --
    wiem, że nie wiem
  • sklep_pieczatki 29.11.18, 10:01
    Potrzebujesz zamówić pieczątki firmowe, a może po prostu pieczątki biurowe? Polecam skorzystać z oferty naszej firmy www.pieczatki-firmowe.pl/
    Realizacja zlecenia w błyskawicznym tempie. Dostawa jest gratis więc nie trzeba nigdzie jeździć i tracić czas na odbiory.
    W ofercie pieczątki firmowe, pieczątki imienne, pieczątki kieszonkowe, datowniki, pieczątki okrągłe, pieczątki kwadratowe, pieczątki typu ex libris.
    Do każdego zlecenia przygotowywany projekt indywidualny i wysyłany mailowo do akceptacji. Wiesz co kupujesz!

sklep@pieczatki-firmowe.pl
  • sklep_pieczatki 03.12.18, 10:08
    Potrzebujesz zamówić pieczątki firmowe, a może po prostu pieczątki biurowe? Polecam skorzystać z oferty naszej firmy www.pieczatki-firmowe.pl/
    Realizacja zlecenia w błyskawicznym tempie. Dostawa jest gratis więc nie trzeba nigdzie jeździć i tracić czas na odbiory.
    W ofercie pieczątki firmowe, pieczątki imienne, pieczątki kieszonkowe, datowniki, pieczątki okrągłe, pieczątki kwadratowe, pieczątki typu ex libris. Do każdego zlecenia przygotowywany projekt indywidualny i wysyłany mailowo do akceptacji. Wiesz co kupujesz!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.