Dodaj do ulubionych

Wymiana rur wód kan przegram ?

28.05.17, 02:58

Co prawda nie należę do wspólnoty tylko mam mieszkanie spółdzielcze wlasnosciowe, ale tu postanowiłam zamieścić swój post bo nie wiedziałam już gdzie. Więc mam pytanie jakie konsekwencje grożą mi za nie wposzczenie do domu ekipy która ma wymieniać te rury. Blok ma 25 lat, są 4 piętra. Jest 8 klatek, nie zgadze się chyba tylko ja, więc co mi grozi ? Podadzą mnie do sądu? Pytam o konsekwencje bo wyczytalam już że niestety muszę im otworzyć . ten blok ma 25 lat, lecz w tej spółdzielni są bloki które nie miały po 50 lat żadnych remontów, a u nas bez przerwy podwyższają czynsz i robią se co chcą , dlatego to mnie wkurza.
Edytor zaawansowany
  • 29.05.17, 00:49
    Wykluczenie z członków spółdzielni.
    Eksmisja,
    Licytacja lokalu.
    Zwrot kosztów opóźnienia remontu, jeżeli spółdzielnia wystąpi o nie i to udowodni.

Gdyby tak nie było, to każdy lokator mógłby zablokować każdy remont, a tak nie jest.

• 14.06.17, 22:02
    Gdyby tak nie było, to każdy lokator mógłby zablokować każdy remont, a tak nie jest.

ojeja naprawde, ales ty mądra. mozna bylo sie tego spodziewac kto co mądrego napisal w tym necie.
  • 15.06.17, 19:21
    Kobieto, to po zadajesz pytania? Coś mądrego to wg Ciebie kombinowanie, aby Tobie ułatwić absurdalną blokadę? Majkowa słusznie napisała. Nie jesteś w stanie zablokować remontu wspólnych części budynku.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.