Dodaj do ulubionych

zaświadczenie o niezaleganiuz czynszem

31.08.12, 21:47
witam,
czy ktos z Pantwa mógłby podesłać mi wzór zaświadczenia o nie zaleganiu w opłatach czynszowych? Gdzie ewentualnie mogę znaleź wzór takiego zaświadczenia ???
Pozdrawiam
bbb29-64@o2.pl
Edytor zaawansowany
  • verus_zarzadzanie 31.08.12, 22:08
    Po co szukasz wzoru :) idź do administracji i oni wystawią Ci stosowne zaświadczenie :) Pozdrawiam
  • mire_k56 01.09.12, 09:02
    Ja wystawiam następujące
    Zaświadczenie
    Zaswiadcza się ,że właściciel lokalu x ......, członek WM ...................... na dzień wystawienia zaświadzcenia nie zalega z żadnymi oplatami z tytulu zaliczek na utrzymanie części wspólnych oraz indywidualnego zużycia mediow. Zaświadczenie wydaje się na prośbę zainteresowanego.
    Podpis - Zarząd ewent. upoważniony administrator
    Bez problemów przyjmowane jest to przez notariuszy.
  • mroofka100 01.09.12, 14:01
    dziękuję bardzo za pomoc,
    nasza wspólnota (mała a jednak duża :) tylko 9 lokali) istnieje dopiero od kilku miesięcy, dopiero się "uczymy" . Bedzie to pierwsze wystawione zaświadczenie o niezaleganiu i nie do końca wiedziałam jak je prawidłowo napisać, stąd moje pytanie (myślałam, że jest jakiś druk do wypełnienia).
  • mire_k56 01.09.12, 20:32
    Starjcie się wszelkim dokumentom tym na zewnątzr nadawać "formalną formę pisma", z datą, miejscem wystawienia, podpisami uprawnionych osób (np. członków Zarządu czy administratora), mile widziane pieczątki nagłowkowe i imienne.
  • mroofka100 02.09.12, 07:57
    dziękuję serdecznie za wszystkie podpowiedzi i sugestie , wszystkie informacje są nam bardzo pomocne
  • bratek06 02.09.12, 23:47
    mroofka100 napisała:

> dziękuję serdecznie za wszystkie podpowiedzi i sugestie , wszystkie informacje
    > są nam bardzo pomocne

....podpowiem jeszcze: trzeba pisać w zaświadczeniu: "o niezaleganiu" zamiast "o nie zaleganiu".

na tym forum nikomu to nie przeszkadza
    małe to pocieszenie.
  • zoskad40 10.05.18, 19:59
    Witam posiada ktoś z państwa gotowy formularz o niezaleganiu z opłatami do wspólnoty albo skąd mogę pobrać? Jw. Dopiero zaczynam i chciałabym gotówką do wydruku

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.