Dodaj do ulubionych

Dobry prawnik dla wspólnot mieszkaniowych Warszawa

14.04.12, 09:41
Witam wszystkich, czy znacie może Państwo sprawnego i oblatanego w sprawach wspólnot prawnika z Warszawy? Potrzebuję ustalić, czy inwestor (właściciel), który kilka lat temu przerabiał dach może być nadal odpowiedzialny za jego utrzymanie?

Z góry dziękuję
Edytor zaawansowany
  • 14.08.12, 16:52
    Nie wiem czy dobrzy, bo na szczęście nie musiałam skorzystać, ale się przymierzałam i wiem, że prawników znających uowl jest jak na lekarstwo
    Dorota Bąbiak – Kowalska z Krakowa autorka zbioru "Orzecznictwo w sprawach wspólnot mieszkaniowych"
    W Warszawie
    1) www.prawnicy-warszawa.pl/categories/show/12
    2) www.baza-firm.com.pl/prawo-kancelarie-i-radcy-prawni/warszawa/kancelaria-radcy-prawnego-agnieszka-antonowicz/pl/3921.html

--
    Zamość zadziwia
  • 27.12.13, 21:44
    polecam Piotra Wardę kancelaria-warda.pl. obsługuje nasza Wspólnotę i jest naprawdę świetny. pomógł nam w niejednym problemie
  • 25.01.14, 10:49
    Tylko i wyłącznie Pani Małgorzata Górska- lata doświadczeń, sama korzystałam, prowadziła moja sprawę prżeciwko wspólnocie i wygrała. Wiem ze obsługuje kilkadziesiąt Wspólnot i jest dobra w windykacji długów!!! Bardzo zaangażowana! Polecam
  • 28.01.14, 13:56
    Napisz do mnie na 'prywatną wiadomość'.
  • 06.03.14, 16:20
    Mec. Paweł Skwarek. Rzeczowy i skuteczny.
  • 14.03.14, 12:23
    A ja polecam z pełna odpowiedzialnością kancelarię www.kancelariakraus.pl, profesjonalnie i miło ;)
  • 25.02.15, 19:22
    Kancelaria Błach to katastrofa. Mieści się na Grochowskiej na Targówku. Pobyt tam to trauma. Nie mają pojęcia o przepisach dotyczących wspólnot. Dobrze im idzie za to kasowanie za poradę. Jak chcesz się czegoś dowiedzieć przez telefon za chwilę w tej samej sprawie zapraszają na następną poradę. bezszczelni. śmiech nie kancelaria. chamstwo czystej wody
  • 03.01.17, 18:33
    polecam Kancelarię na warszawskim Ursynowie:
    prawomieszkaniowe.com
    adwokatjanczak.pl
  • 03.01.17, 18:35
    Polecam kancelarię na warszawskim Ursynowie:
    adwokatjanczak.pl
    i blog
    prawomieszkaniowe.com
  • 13.09.17, 10:36
    Ja placem ze swojej strony dobrego prawnika, który mi pomagał w sprawie cywilnej w Warszawie krasniej.pl/prawo-cywilne-kancelaria-adwokacka-warszawa jednak specjalizuje się również w innych działkach takich jak np. prawo karne ale tutaj już nic nie mogę powiedzieć bo nie korzystałem z usług.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.