Dodaj do ulubionych

prezent dla młodej pary

18.06.08, 10:25
Witam, niebawem czeka mnie ślub w rodzinie. Dowiedziałam się, że młodzi chętnie przyjmą jako prezent pościel -szczególnie czerwoną,satynową. Zalazłam taką w ofercie Andropolu. Czy znacie wyroby tej firmy ?
Czy fakt, że rozmiar 200x220 jest uzyskiwany przez doszycie w czymś przeszkadza ?
Proszę, podzielcie się opiniami,mam niecałe 2 tygodnie na decyzję.
Edytor zaawansowany
  • karynk 03.08.08, 13:44
    Andropol jest ok.
    Satyna niekoniecznie musi być błyszczaca i śliska.
    O ile wiem Andropol ma satynkę bawełnianą - miłą, jak dobra bawełna,
    a nie błyszcząca i śliską jak damskie koszulki do spania.

--
    Miśko ma...
  • lilomilo 09.04.18, 15:18
    A w temacie pościeli, czy ktoś używa takiej śliskiej w stylunp. home-you.com/pl/posciele/167032686-komplet-poscieli-tapen.html ?

Bardzo mi się podobają te modele, ale obawiam się, że pod taką poscielą będzie po prostu zimno i nieprzyjemnie ...:/
  • luksusowaa 26.07.18, 13:09
    A może kupicie im zegarki? W sklepie LuxTime znajdziesz zarówno zegarki damskie jak i męskie. Ode mnie mają pozytywną opinię: luxtime.pl/zegarki_damskie
  • natalkanykiel 23.08.18, 10:44
    A co powiecie na zestaw pięknych i wartościowych zegarków? Dobry to jest pomysł? Wpadłam na niego, przeglądając ofertę sklepu www.crazytime.pl/pol_m_Meskie-152.html w poszukiwaniu prezentu dla męża z okazji urodzin. Kupiłabym tej samej marki o jasnej i ciemnej tarczy, oczywiście na pasku. Może udałoby mi się go jeszcze wygrawerować.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.