Dodaj do ulubionych

Dobre wino

24.03.18, 11:04
Witajcie. :) Czy ktoś z obecnych orientuje się, gdzie znajdę dobre wino, najlepiej takie z wyższej półki?
Wybieram się na urodziny do mojej najlepszej przyjaciółki i wiem, że bardzo lubi wina i chciałabym ją zaskoczyć jakimś nowym, ekskluzywnym. Fresco i te wszystkie inne do 40 zł nie nadają się na prezent...
Znacie jakieś sklepy z dużym wyborem? Mogą być nawet te internetowe i sprawdzone... :)
Z góry dziękuję!
Edytor zaawansowany
  • klamrak 26.03.18, 10:16
    Ja znalazłam fajny sklep, możesz skorzystać z jego oferty. Łap www.forfiterexclusive.pl/wino/
  • kajka788 28.04.18, 16:35
    wina to ja zamawiam zazwyczaj w tym sklepie Winezja, osobiście polecam kolekcję win musujących, uwielbiam winezja.pl/wina/musujace
  • anapaa 04.05.18, 08:59
    jak internetowy i dobre wina, to wina portugalskie: winezja.pl/wina/portugalia ;))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.