Dodaj do ulubionych

Zakładanie sklepu , a płatności

13.03.18, 09:30
Witajcie, postanowiłam w tym roku, że będzie to okres zmian. Aktualnie zaczynam dbać o swoją sylwetkę, w połowie roku zamierzam iść na prawo jazdy, a po wakacjach wystartować z własnym sklepem internetowym. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ od zawsze interesowałam się sprzedażą i myślę, że dam jakoś radę. Jest wiele rzeczy do dopilnowania i sprawdzenia, w tym muszę wybrać sposoby płatności, jakie chcę oferować. Na stronie www.cashbill.pl/integracja/integracja-platnosci-online-shoper czytałam o aplikacji Shoper, która podobno integruje takie wpłaty w kilka minut ze sklepem. Czy słyszeliście o niej? Jakie macie opinie?
Edytor zaawansowany
  • smartantoni 13.03.18, 14:22
    Witaj, shoper jest w miare okej dla sklepów www, natomiast lepiej założyć swój sklep internetowy, dlatego że wtedy jest on twoją własnością w 100%. Stworzyli nam sklep agencja vstorm.pl/ przez WooCommerce (najpopularniejszy system na świecie) i jesteśmy zadowoleni, masz wybór metody płatności (payU, paypal, przelewy24 itp) więc polecam mieć sklep stworzony przez agencję.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.