Dodaj do ulubionych

Jaki odkurzacz mopujący do paneli?

11.02.17, 18:43
Mam pytanie: od dłuższego czasu zastanawiam się jaki odkurzacz wybrać. Przejrzałam już większość wątków i wciąż nic nie wiem.
Mieszkanie 70 m2 (panele i płytki podłogowe, brak dywanów,) na parterze bez klatki schodowej, co okazuje się, jest wielką zmorą.
Mam niemowlaka w domu i wózek trzymam w przechodnim przedpokoju. Jak wracam ze spaceru i widzę opony w piaskowo-solnej panierce, to płakać mi się chce. Do tego w domu jest psiur, który obficie kłaczy. Lada dzień mój syn zacznie raczkować i przeraża mnie wizja codziennego sprzątania podłogi (zamiatanie + mopowanie to minimum 40 min).
Zależy mi na tym, żeby urządzenie odkurzało i jednocześnie mopowało podłogę. Może być z kablem, byle było skuteczne i faktycznie oszczędzało czas. Nie musi czyścić jakiś ekstremalnych plam.
Czy ktoś wypróbował te wynalazki? Faktycznie działają?
Z góry dzięki!

Edytor zaawansowany

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.