Dodaj do ulubionych

co robicie oprócz sprzątania i gotowania?

22.10.15, 13:15
Znużona "byciem" w domu (z wyboru - 1,5 roku temu zostawiłam swoją pracę ze względu na kiepską atmosferę i konieczność wsparcia starszego synka), zaczęłam poszukiwania w necie, bo przecież muszą być inne dziewczyny, które mają problem z zagospodarowaniem wolnego czasu. I zdziwiłam się mocno..

Miałam nadzieję, na jakieś inspiracje gdzie się ruszyć, co obejrzeć, na jakie wykłady/szkolenia/ kursy chodzicie. Niestety większość wątków na tym forum jest o sprzątaniu i gotowaniu. Co alternatywnego wobec powyższych czynności robicie gdy koleżanki w pracy a większość zajęć dla dorosłych zaczyna się w godzinach wieczornych gdy rodzina już w komplecie i można wreszcie z nią spędzić trochę czasu?

Edytor zaawansowany
  • kasia-wawa28 28.10.16, 18:24
    Polecam fajną stronkę modelowanie-sylwetki.pl/ żeby nie było że tylko gotujemy czy sprzątamy :)
  • ciocia.przecietna.rada 20.12.16, 11:20
    Zależy czym się interesujesz, w tym kierunku szukaj jakichś kursów :)
  • efkamzu 13.10.17, 11:41
    Internet kochana, tam znajdziesz kursy, filmy seriale, teatr, a tak to sport albo przy youtube albo na jakiś zajęciach. Co Ty lubisz najbardziej robić?
  • boguslawadzika 26.02.18, 15:17
    Ja tam akurat bardzo lubię gotować i piec, dlatego spędzam sporo czasu w kuchni i jakoś mi to nie przeszkadza. Poza tym mam dla kogo gotować więc może z tego wynika moje nastawanie. Jak ktoś ma podobnie jak ja to polecam ten artykuł www.kobiety.pl/zwiazki-i-seks/przez-zoladek-do-serca-mezczyzny-kulinarne-triki-na-uwodzenie
    Poza tym czasem też warto pomyśleć jednak o sobie, ja np. często biegam, chodzę na basen, czasem wyskoczę z koleżankami do SPA, więc też polecam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.