Dodaj do ulubionych

Pranie ścierek kuchennych

21.03.15, 15:46
Drogie Dziewczyny!
Piszę do Was z prośbą o radę w - zdawałoby się - błahej sprawie. Chodzi mianowicie o przechowywanie i pranie ścierek do wycierania naczyń. Ścierki piorę osobno w pralce na 95 stopni. Staram się uzbierać chociaż 10 sztuk, aby wogóle opłacało się włączyć pralkę. Niestety po ostatnim praniu, wyschnięte ścierki śmierdziały koszmaranie. Smród był nie do wytrzymania. Mimo ponwnego prania, cuchnęły nadal. Musiałam je wyrzucić. Kupiłam nowy zapas w JYSKU. Kolejne pranie i nietety powtórka z rozrywki :( Zachodzę w głowę, co zrobiłam nie tak. Podpowiedzcie mi Drogie Dziewczyny, jak Wy przechowujecie brudne ścierki do momentu prania, jak je pierzecie ?
Będę bardzo wdzięczna za radę!
Serdecznie pozdrawiam :)
M.
Edytor zaawansowany
  • 20.12.16, 11:21
    Może kup jakieś inne ścierki? Ja mam 5 ścierek które wrzucam na 60 stopni razem z ręcznikami czy pościelą
  • 13.10.17, 11:40
    A suszysz szmatki po skończonej pracy? Może śmierdzą, bo wcześniej już zaśmierdły od wilgoci?
  • 08.01.18, 13:55
    Może trzeba wyprać pralkę?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.