Dodaj do ulubionych

smród starego mięsa w samochodzie- ratunku!!

01.11.13, 08:39
W bagażniku w samochodzie rozlało mi się trochę resztek z mięsa- niestety nie zuważyłam tego - dopiero jak zaczęło potwornie śmierdzieć się zorientowałam, czyściłam juz proszkiem do prania, octem, stawiałam kawe zmielona- nic nie pomaga- odór jest straszny, niby wszystko czyste, wyszorowane a śmierdzi potwornie, wlazło w tapicerkę, nie da się jeździć, może ktoś zna sprawdzone sposoby na pozbycie sie tego smrodu!!! proszę o pomoc...
Edytor zaawansowany
  • 07.02.14, 11:39
    Zasyp to dużą ilością sody oczyszczonej. Po 2 dniach wciągnij odkurzaczem sodę i wysyp znowu świeżą i rób tak do skutku, kilkakrotnie. Miałam podobnie jak wylało mi się mleko z kartonu. Nie zauważyłam że wycieka i zanim dojechałam do domu to pół kartonu już wyciekło :( A że było lato, gorąco niemiłosiernie to na drugi dzień miałam taki fetor w samochodzie...
  • 28.06.14, 17:23
    Podobno pomaga jeżdżenie z otwartym proszkiem do prania
  • 28.08.14, 13:39
    To może smierdzieć z akumulatora proszę jechać do stacji obsługi bo może eksplodować w wyniku nadmiernego ładowania - awaria regulatora napiecia. Śmierdzi siarkowodorem który się wydziela z gotującego sie akumulatora.
  • 09.09.14, 15:01
    Miałam rok temu identyczną sytuację. Mąż kupił kostki mięsne dla psów i jedna wytoczyła się z siatki i leżała pod siedzeniem przez dobę. Smród niemiłosierny, szczególnie, że to sierpień był i gorąco...
    Pomogło pranie w myjni i KONIECZNIE OZONOWANIE.

• 05.11.14, 14:41
    W sklepie zoologicznym kup spray do neutralizowania zapachu moczu psow czy kotow. Te spraye dzialaja tez na inne organiczne zapachy. MOj doskonale poradzil sobie z zapachem wymiocin.

--
    [url=http://avatars.jurko.net][img]http://avatars.jurko.net/uploads/avatar_23436.gif[/img][/url]
  • 18.11.14, 11:14
    najprawdopodobniej mozna wyjac ta czesc tapicerki i znalezc myjnie, ktora to wypierze.
    mi kiedys przez dziurke od anteny ciekla woda deszczowa i wyplywala pod siedzeniem, tam stala, jak sie zorientowalam, ze to to, to juz zaczelo gnic! trzeba bylo wszystko wyciagac, prac i suszuc, ale udalo sie pozbyc zapachu! sa myjnie, ktore tym sie zajmuja!
  • 19.02.15, 16:53
    Kup nowe auto...
  • 22.11.17, 13:37
    A może po prostu w aucie coś zdechło?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.