Dodaj do ulubionych

Maty Podłogowe?

15.02.13, 11:30
Hej!

Zastanawiam się, nad zakupem maty podłogowej ze strony www.e-maty.pl . Czytałam, że świetnie się sprawdzają, jako dywaniki do zabawy dla dzieci, bo są wykonane z hipoalergicznych materiałów.

Co sądzicie o takim rozwiązaniu?
Edytor zaawansowany
  • 15.02.13, 11:30
    Tutaj link do artykułu urzadzone.pl/maty-podlogowe-funkcjonalny-design-pod-stopami-zdjecia,artykul.html?material_id=510a6faffbaedd611d000000
  • 27.02.13, 12:05
    Ja kupiłam taką matę z tym, że jest ona u mnie jako dywanik przed wejściem do ogrodu. Sprawdza się bardzo dobrze. Na e-maty.pl jest mnóstwo propozycji. Na pewno uda się coś wybrać.
  • 09.04.13, 11:25
    Świetna sprawa, po Twoim zdecydowałam się na zakup takiej i maty i jestem bardzo zadowolona. Widać, że mata jest wykonana z wysokiej jakości elementów. Polecam, szczególnie mamom zatroskanym o zdrowie swojego dziecka.
  • 30.04.13, 15:18
    Właśnie zamówiłam tą matę do pokoju mojego dziecka. Poszukałam w internecie informacji i jestem w szoku, jakie niebezpieczeństwa mogą czaić się w zwykłej wykładzinie. Teraz czekam na paczkę od e-maty.pl, mam nadzieje, że przyjdzie szybko.
  • 06.05.13, 11:38
    No u mnie mata Wash&Dry jest już po pierwszych przejściach bojowych. Bardzo ładnie się czyści, widać że materiały użyte do jej produkcji to naprawdę porządna rzecz.
  • 07.05.13, 14:56
    Faktycznie większość modeli z e-maty.pl jest naprawdę rozczulająca ;)) Muszą się świetnie komponować z dziecięcymi mebelkami.
  • 06.09.13, 09:48
    dziewczyny, jak sprawują się wasze maty? na jakiej powierzchni je macie?
    jak z myciem? czyszczeniem?
    czy one są ciepłe? żeby dzieciak mógł biegać boso? nawet w zimę??

sorki za tyle pytań, ale szukam czegoś na powierzchnię ok. 20m2 i sie tak zastanawiam..
    ma być ciepło i antypoślizgowo, no i czyścić ma się lekko i łatwo..
  • 13.08.14, 09:18
    Kiedyś pracowałem w firmie sprzątającej, wymieniałem brudne maty podłogowe w sklepach (pokroju CCC, TESCO) na czyste, brudne wycieraczki szły do prania. Były to zwykłe cienkie maty dywanowe od spodu pokryte warstwą gumy z gumowymi krawędziami. Klienci strasznie na nie narzekali ponieważ się podwijały i ludzie się potykali. Takie maty są fajne tylko nie do końca bezpieczne. Jest system mat z twardym najazdem które się nie podwijają, ale nie można ich prać tzn, można ale nie da się na tym zarobić (tak uważał były szef) gdyż takie maty np:
    www.polmarprofil.pl/wycieraczki_profesjonalne.html
    które myje się zwykła myjką ciśnieniową lub odkurzaczem. I firma sprzątająca niema zarobku :) Ale są bezpieczniejsze i trwalsze. Ponoć taki system z niepodwijającymi się wycieraczkami od wielu lat działa w USA. Z tego co mi wiadomo to większość takich produktów jest hipoalergicznych.
  • 04.05.17, 10:26
    Tu się nie ma co zastanawiać. Może i się sprawdzają, ale jak zamówiesz na e-maty.pl to niczego nie dostaniesz. Ja zamówiłam dwa miesiące temu (marzec) i nadal nie dostałam! Zostałam za to bez pieniędzy i bez jakiegokolwiek kontaktu z tą firmą. W internecie masa komentarzy że oszukują. NIE POLECAM TEJ FIRMY
  • 13.10.17, 11:39
    Dla dzieci super- żeby nie siedziały na zimnej podłodze.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.