Dodaj do ulubionych

odwilż, więc wystawiłam

18.02.17, 12:58
na parapecie za oknem - rozmaryn, poziomkę, golterię, cyprysik i jakieś niedobite przycięte wrzosy
Gdyby przymroziło, to wrzucę z powrotem na strych. Wygląda, że się im podoba. I ta świadomość, że coś żywego jest... smile
Edytor zaawansowany
  • 25.02.17, 14:20
    Ja posiałam sałatę, wzeszła od razu i tak sobie myślę czy by nie wystawić już. W mini szklarence. Myślicie że da radę?
  • 03.03.17, 01:01
    Za zimno, będzie rosła dwa do przodu, trzy do tyłu. Chyba, że powoli hartować w cieplejsze dni i zabierać wieczorem do domu.
  • 06.03.17, 21:40
    Mimo to zaryzykowałam. Na razie urosła tylko trochę za to wykiełkowała roszponka, posiana w tym samym pojemniku. Na zewnątrz, normalnie, stoi sobie w mini szklarence i rośnie. Teraz ma być jakiś minus w nocy to wstawię do domu, ale już prawie nie ma gdzie, bo parapety pełne wink
  • 08.03.17, 12:31
    Ja ostatnio pędem zabierałam co wrażliwsze, bo ziąb (tylko rozmaryn i przydechnięta albizja zostały). Może mieszkasz w lepszym miejscu, u mnie wiosna tego roku jest znacznie opóźniona. Ponieważ dopiero przebiśniegi łaskawie się wychyliły, a krokusy jeszcze wyglądają na zaspane, to nie szaleję z zasiewami, bo potem wszelki szkodnik się cieszy. Na razie wszystko w fazie "ziarenko w ziemi" wink
    A balkonowo to obwąchiwałam ostatnio w sklepie róże miniaturowe, czy któraś odmiana nie pachnie (przyjemne z pożytecznym) i żadna z tych, co były.
  • 12.03.17, 23:44
    Ale w necie zamówiłam róże Heidi Klum, podobno pachnie, że pachnie...najchętniej posadziłabym na balkonie "pod nosem", pojemniki mam duże. Jednak mam złe przeczucie, że nie da rady, taka całkiem miniaturowe nie są. Łatwiej za to byłoby zabezpieczyć przed zimą, bo trochę ponoć wrażliwa odmiana.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.